Akvamarine

Akvamarine: tähendus, voorused ja omadused

Intensiivse ja hiilgava sinise abil kutsub äge-marine kivi meid esile ookeani laienemist nii kaugele, kui silm näeb. Pierre des Voyageurs, teda hindavad eriti meremehed. Avastage selle ajalugu ja palju voorusi nii keha kui ka vaimu peal.

Kust pärineb akvamarine nimi?

See Aigue-Marine’i salapärane nimi on pärit ladina keelest. Aigue pärineb Aquast, mis tähendab “vett” ja merejalaväelasest pärit Marinust, mis tähendab “merest”. Selle peene kivi tähendus on seetõttu merevesi, ilmne viide selle rahustavale sinisele värvile.
Kuid Aigue-Marine’i nimi ilmus alles 16. sajandil. Egiptlased kutsusid teda Zeberdjediks ja eurooplased andsid talle Béryli nime. See termin pärineb endisest Kreeka Beryllosest, mis tähendab “sinirohelist kivi”. Isegi täna saame rääkida Bérylite’st, et rääkida Aigue-Marine’ist.

Ainulaadsed tükid akvamarine

Akvamarine kivi ajalugu ja päritolu

Seda kivi ümbritsevad paljud Kreeka ja Rooma müüdid. Nad seostasid selle värvi lainete tormiga ja lootsid merereiside ajal selle võimudele. Aigue-Marine kaitses neid Mere Jumala ja ookeanide Poseidoni eest. Rooma kirjaniku Plinius vana jaoks tuli Aigue-Marine sireenide maetud aardetest.
Keskajal kasutati seda mineraali kristallpallide valmistamiseks selle selguse ja läbipaistvuse huvides. Kuid sellele kivile anti ka selgeltnägemise omadused, mis aitasid meediume tulevikku lugeda. Mõnikord kaelakeena kandes Aigue-Marine kandis õnne ja tõi paarides rõõmu. See on kivi, mida pakume 23 -aastaseks abieluks.
Tingimusteta armastuse sümbol, just Hiinas seostame Aigue-Marine Kuan Yiniga. Laste kaastunde, haletsuse ja kaitsja jumalanna. See kivi aitab ka õnnetuid ja patsiente.
Paljudes tsivilisatsioonides kandis Aigue-Marine paranenud voorusi. Keskajal olid mürgid tavalised. Ja mitme legendi sõnul võiks see kivi seda kahetsusväärset olukorda vältida. Sel ajal kastsid nad Aigue-Marine’i mitu tundi vette. See vesi oli abinõu silmaprobleemide või luksumiste jaoks.
Aigue-Marine asub kõigil mandritel. Selle mineraali suurim tootja on Brasiilia, kus on võrreldamatu kvaliteediga kive. Prantsusmaal, mis asuvad Bretagne’is, Auvergne’is ja limusiinis, on Aigue-Marine maagid.

Akvamariin kivi kompositsioon

Bérylsi perekonnast on Aigue-Marine silikaatide mineraalliigid. See on kivi, mille kõvadus varieerub vahemikus 7,5 kuni 8 MOHS, mis teeb sellest kõva kivi. Selle tihedus võib olla vahemikus 2,68 kuni 2,91. See koosneb ränidioksiidist, alumiiniumist, vasest, berülliumist ja rauast.
See on selle raua tase, mis annab oma värvi sügavuse. See võib ulatuda läbipaistvast sinisest sügavast siniserohelisest. Juveliurid hindavad seda kõige rohkem siis, kui Aigue-Marine jõuab laguuni sinise värvi juurde.

Akvamariin kivi omadused

füüsilised omadused

Litoteraapias kasutatakse ägedat kivi otse kehal. Köha leevendamiseks rullib kivi kaelas. Seda saab kasutada ka hingamisprobleemide vähendamiseks ja häälepaelte leevendamiseks. Aigue-Marine võimaldab rahustada silmavalu, eriti migreeni.
Mere ja ookeanidega seotud Aigue-Marine aitab võidelda meremärkidega. Aigue-Marine’i käevõruga paadiga minnes hoiab ära oksendamine ja kõhuvalud. Need mõjud toimivad ka auto või bussiga haigetele inimestele.
Aigue-Marine on väga vastuvõtlik kivi veega. Terve öö kastmisega saame sellest kivist eliksiiri. Seda vett kasutatakse otse nahal ekseemi, naha ärrituste ja akne raviks. Aigue-Marine Stone reguleerib vereringet, mis vähendab kõrget vererõhku.

psüühilised omadused

Nii rahustav kui päeva lõpuks rahulik meri, saadab Aigue-Marine mõistusega lõõgastuda. See on kivi, mis aitab võidelda stressiga ja edendab positiivseid mõtteid. Tema vibratsioon vähendab ärevust, et teha ruumi sisemiseks rahu.
Varem kasutatakse kristallpallide valmistamiseks, seostame merejalaväelasi selgema ja tajutavama vaimuga. See tugevdab intellekti ja meeldejätmist. Seetõttu saadab ta õpilasi sageli enne eksamit. Eriti suude puhul, kuna Aigue-Marine hõlbustab rääkimist ja suhtlemist. Samuti saadavad nad inimesi, kes lähevad sageli lavale, et võidelda lavahirmuga.
Aigue-Marine tugevdab sõbralikke ja armastavaid tundeid. Seda pakutakse kihlumise ajal ja see võimaldab paare koondada. See muudab suhtlemise pehmemaks ja muudab suhted siiramaks ja hõlpsamaks.

Milline on Akvamarine jõud?

Eriti efektiivne hingamisteede probleemides toimib Aigue-Marine kurgutšakras. Kuid see tšakra esindab ka suhtlust, sisekujundust välisküljena. Kõri tšakrale tegutsedes hõlbustab Aigue-Marine laskumist ja suhe teistega on seine.
Südame tšakra, see, mis toob Aigue-Marine’iga armastust, hellust ja mugavuse tasakaalu. See aitab üle saada konfliktidest ja tugevdada enesehinnangut. Vertikaalsuse ja keha horisontaalsuse kohtumispunkt on isikliku vabaduse võti süda tšakra.

Millised kivid seostuda Aigue-Marine’iga?

Nende omavahelise seostamiseks on oluline kivid hästi teada. Vastupidised energiad võivad oma eelised tühistada. Kõige olulisem on teada, et sarnastes värvides olevatel kividel on samad vibratsioonid. Intensiivse sinise Lapis Lazuli soodustab mõistuse selgust. Ague-Marine’iga aitavad need kivid teha õigeid otsuseid. Nad vabastavad hirmu ja annavad julgust suurte muudatuste pärast.
Kivi eeliste tugevdamiseks on tavaline viia teised sarnastele omadustele. Rahuv ja kaitsekivi, kuukivi läheb ideaalselt Aigue-Marine’iga. See ühing suurendab loovust ja aitab paremat kõnet.

Kuidas akvamarine kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Aigue-Marine eeliseks on hõlpsasti hooldatav kivi. Lihtsalt andke see puhastamiseks leige voolava vee all. Samuti on võimalik see aurust kõrgemale panna, vältides samas lubjavee kasutamist. Seejärel pühkige see pehme kangaga, ilma kemikaale kasutamata.
Päikesevalgust või skulptureeritud elupuu piisab, kui Aigue-Marine energiat laadib. Vastasel juhul on kristalse kasutamine sama tõhus. Asetage Aigue-Marine lihtsalt üleöö valgele kvartsile.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Alexandrit .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga