Alexandrite: tähendus, voorused ja omadused

Alexandrit

Alexandrit on suure haruldusega kivi, mis võtab vastu keiserliku ja majesteetliku iseloomu. Tema võime värvi muuta muudab ta eriliseks ja annab talle vastupandamatu ilu. Siit leiate selle väga populaarse pärli omadused ja voorused kogu maailmas.

Alexandrit võtab oma nime Venemaa Tsar Alexandre II -lt. Eriti meeldis talle see pärl, mida ta oma lemmikute hulka loendas. See on Soome geoloog ja mineraloogi Nordenskiöld, kes ristis ta selle nimega tema avastuse ajal, mis toimub Tema Majesteedi sünnipäeval.

Alexandrite määratlus

Alexandrit naissoost nimi autor Aleksander II, Venemaa tsar.

Krüsosoberüüli mitmekesisus, tumeroheline loodusliku tulega, punakas kunstlik valguse all.

The Alexandrite ajalugu ja päritolu

Tsar Alexandre II hindas väga Alexandrit, kes nimetatakse tema auks. Seda sordi krüsoberüüli täheldati esimest korda 1830. aastal Venemaal Takowaja orus. Temast sai kiiresti impeeriumi embleem, mille värve kannab. Sellel pärl on värvi muutmise eripära sõltuvalt valgusest, millele see allutatakse. Seega pakub see ilusaid rohelisi peegeldusi looduslikus valguses, samas kui kunstliku valgustuse all on see kaunistatud punase punase värviga.
Hullus, mida Stone impeeriumi kohtus genereerib, on tohutu, nii et Venemaa smaragdide kaevandused on ülemäärased, kuni see on täielikult kurnatud. Tänapäeval on maailma kõige olulisemad hoiused Brasiilias. Seda võib täheldada ka Zimbabwes ja Tansaanias.
Euroopas seostame selle kalliskivi armastusega. Sellele antakse võimalus abielupaari tsementi koondada. Meie kultuuris esindab see 55 aastat abielu.
Sri Lankais ja indiaanlased tajuvad seda arvukuse ja tervisega kivi. Nende sõnul meelitaks see õnne ja võimaldaks pikka aega elada. Lisaks kasutavad mõned meediumid seda, et suurendada oma intuitsiooni kümnekordselt ja suurendada oma kingitust tuleviku lugemiseks.
Tiibetlaste jaoks annab Aleksandrit jõudu loomadega suhelda, andes rohkem empaatiat ja tundlikkust.
Gemoloogide ja juveliiride poolt väga hinnatud ja ihaldatud, selle hind on teemandi ümber. Seetõttu osutub see üsna kalliks.

Alexandrit Stone’i koosseis

Alexandrit on krüsoberüül, mis on osa oksiidide mineraloogilisest perekonnast. See koosneb sisuliselt berülliumi ja alumiiniumoksiididest, millele lisatakse kroom, raua või titaani olemasolu. Selle keemiline valem on al2Beo4+Cr, Fe, Ti. 8,5 MOHS -i kõvadusega peab see suurepäraselt vastu kriimustustele ja ajalistele. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see varieerub vahemikus 3,70 kuni 3,72 g/cm3.
Alexandrit kasutatakse peamiselt ehetes. Tegelikult saate seda kanda ehtel, ripatsi, kaelakee või isegi käevõru või rõnga kujul.

Alexandrite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias tunnistatakse Aleksandrit vere- ja lümfisõiduautot. Seega osaleb see elundite, eriti südame ja aju heas niisutamises. Tegelikult hoiab see ära ja võitleb südame patoloogiate ja neuroloogiliste häirete vastu.
Tema regenereerimisjõud võimaldab kehal paraneda vigastust, haigust või toimingust kiiremini taastuda.
Lisaks suurendab see maksa, kõhunäärme ja põrna elimineerimise funktsioone organismi paremaks võõrutamiseks.
Nende kolme peamise toimingu kaudu annab Alexandrit oma omanikule uuendatud energia koos üldise heaolu tundega.
Lisaks mängib see rolli stressist või isegi meeletu elu tempo tõttu lihaste pingete leevendamisel.

psüühilised omadused ja eelised

Alexandrite võimendab selliseid altruistlikke omadusi nagu empaatia, vennaskond ja heatahtlikkus. Sellel on suhetes palju harmooniat ja armastust, mis muutuvad ainult kindlamaks.
See on kivi, mis kutsub teid edasi minema ja tegema puhta mineviku pühkimise. Vana ja kibeduse rahustamisega aitab see vanu haavu püsivalt tervendada, aga ka tõkkeid tõkkeid tõsta, mis takistavad edasi.
See pärl on emotsioonide haldamisel eriti huvitav. Tõepoolest, see aitab vähendada stressi ja ühtlustab tundeid. See võimaldab teil tagasi astuda, et analüüsida tekkivaid olukordi rohkem.
Alexandrite sümboliseerib taastumist ja uuenemist. Seega annab see meelele vajaliku jõu, et silmitsi seista raskete elukatsetega. See sobib ideaalselt julguse joonistamiseks endale uus algus.
Isiklikku edu edendades eraldab see nii eneseteostamiseks kui ka projektide jaoks vajalikku energiat. Ta osaleb kasvavas kindlustuses ja enesekindluses, nii et ta ei kahtle enam oma võimetes.

Milline on Alexandrit’i jõud?

Alexandritil on palju voorusi. Nii tervendamine kui ka tervisekivi, see annab õitsengu, stabiilsuse ja harmoonia. See jääb ideaalseks indiviididele üleminekuaegadel, kes valmistuvad kogema olulisi muutusi. Lisaks kujutab see suurt abi kunstnikele, kellel puudub inspiratsioon.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Alexandrit?

Astroloogilise märgi võtmine oma kivi valimisel pole hädavajalik. Vaatlusalusega mineraaliga seotud astroloogiliste märkide põliselanikud on selle vooruste suhtes alati tundlikumad.
Lõvid, skorpionid, jäärad, pullid saavad Alexandrite võimeid täielikult nautida.

Millise tšakraga on seotud Alexandrit?

Alexandrit on ühendatud nii päikesepõimiku tšakrate kui ka 3. silmaga.
Päikesepõimiku kinnitamisel parandab see mineraal enese tajumist ja suurendab kindlustust. Tegelikult tugevdab see emotsionaalset stabiilsust tänu suuremale sisemisele rahule.
Kui see toimib 3. silma peal, õitseb see kalliskivi oma hoidiku kujutlusvõime ja annab sellele suure loomingulise potentsiaali. Seega on tekkivad uued ideed ja projektid. Lisaks stimuleeritakse intuitsiooni ja kutsub esile parema seose nii iseenda kui ka teie keskkonnaga.

Millised kivid seostuda Alexandrit?

Võite ühendada mitu kivi, et suurendada volitusi volituste suurendamiseks. Selleks on parem ühendada mineraalid sarnaste voorustega. Vastasel juhul võiksid nad naasta opositsiooni juurde ja oma kasumi tühistada.
Alexandrite puhul võime otsustada selle seostada kividega, mis toimivad samadel tšakratel.
Päikesepõimiku eeliste suurendamiseks võite sellega abielluda Sun Stone’i, telefonri või tsitriiniga.
Kolmanda silma tugevdatud tegevuse jaoks oleks huvitav lisada see labradoriidile või maastikule jasperile.

Kuidas Alexandrit puhastada ja laadida?

puhastage Alexandrit

Puhastusprotsess on kõigi kivide hoolduse lahutamatu osa. GEM -i puhastamine regulaarselt võimaldab selle vabaneda nende energiast, mida see seni imendub.
Aleksandrit puhastamiseks võite lasta sellel paar tundi demineraliseeritud vee anumas puhata.

laadige Alexandrit

Laadimine tuleb pärast energia puhastamist. See võimaldab teie kivi kogu oma elujõust taastada. Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks kasutage seda päikesekiiri tund või kaks.
Elu lill on huvitav alternatiiv kõigi mineraalide laadimiseks vahet tegemata. Laske neil vaid mõni tund keskuses istuda.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Amazoniit .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.