Amazoniit: tähendus, voorused ja omadused

Amazoniit

Amazoniit on ajaloos leotatud kivi, mis on alati tsiviilisikuid lummanud. Magususe ja rahulikuga seotud see kivi on leevendamise ja lõõgastumise garantii. Avastage selle mineraali ajalugu ja eeliseid sinakate ja roheliste toonidega.

Kust pärineb nimi Amazoniit?

Amazoniit kivi nimi on pärit Amazoni jõest Lõuna -Ameerikas. Kui me teame täna, et jõe kaldalt leitud kivi segi ajab amazoniidiga, on Amazoniit nime säilinud, et kirjeldada seda kivi sinakate ja roheliste toonidega.
See nimi viitab vee ja jõe värvidele, väga õrnalt ja peensusele.
Amazoniit viitab ka tugevatele ja julgetele Amazon Warriorsile, kes seda oma kilpide peal kandsid.

Amazoniit Stone’i ajalugu ja päritolu

Sageli on öeldud, et Amazoniit kivi pärineb Amazoni jõest, kus see esimest korda avastati. See idee, mis sageli sageli esitletakse, on vale. Nüüd on seatud kahtluse alla, uued uuringud on näidanud, et Stone oleks segi ajanud teisega.
Amazoniit Stone kasutati ajaloos väga varakult. Tõepoolest leiame antiikajast kivijälgi, Mesopotaamias, aga ka Sudaanis, Indias ja Egiptuses. Amazoniit oli kohal paljudes kohtades maakeral ja on tähistanud mitme tsivilisatsiooni ajalugu.
Mesopotaamias laenasid populatsioonid talle seose soolaveejumalannaga, nimega Tiamat. Ta on tormiliste vete ja kaose jumalanna.
Vana -Egiptuses mängib see väga olulist rolli, kuna suur osa Dead’i raamatu tekstist on kirjutatud Amazoniidi tahvel. Sellele kivile püha teksti kirjutamine näitab, kui kallis see oli. Egiptus austab ka kivi, pannes selle kaunistama Tutanhamoni erinevaid juveele, eriti neid, mida leiti kuulsas sarkofaagis.
Kreekas kasutatakse kivi kuulsate Amazoni sõdalaste kilpide riietumiseks. Amazoniit tõi neile lahinguid julguse ja enesekindluse.
Amazoniit kivi ilmub ka Põhja -Ameerikas koos Navajose indiaanlastega. Navajos seostas amazoniiti jumalanna Estsanatlehiga, see jumalanna on inimloomise päritolul. Navajos andis kapitali tähtsuse sellele kivile, mis kaunistas erinevaid kummardamise objekte, aga ka relvad ja lahinguvarud.

ainulaadne Amazoniit Parts

Amazoniit Stone’i kompositsioon

Amazoniit on päevakivi perekonna mineraal, see koosneb kahekordsest alumiiniumist ja kaaliumkloriidi silikaadist, selle keemiline valem on Kalsi3O8. Selle kõvadus on 6–6,5 MBS ja tihedus 2,63.
Amazoniit võib olla mõnevõrra pärl. Mõni võib oma rohelise või sinise värvi intensiivistamiseks lisada pli või vase looduslikule amazoniidile.
Selle kompositsioon pärineb graniidist, aga ka süniidist ja pegmatiidist.

Amazoniit Stone’i omadused

füüsilised omadused

Amazoniitil on palju füüsilisi omadusi. See aitab võidelda depressiooniga, parandades tuju ja rahustades seda kannavad inimesed. See aitab ka immuunsussüsteemil kaitsta haiguste või viiruste eest. Amazoniiti kasutatakse sageli kolesteroolitaseme parandamiseks.
See on ka kasulik kivi maksa puhastamiseks ja neerude puhastamiseks, mis võimaldab füüsilise seisundi paranemist. See on väga kasulik pärast suurt sööki või pidulikul perioodil, mis aitab kogunenud toksiine kõrvaldada.
Seda kasutavad paljud kultuurid, mida toetavad hingamisprobleemide või liigesevaluga inimesed. Amazoniidi kandmine kaela ümber või taskus aitab teil paremini toetada pikki samme või füüsilisi jõupingutusi.

psüühilised omadused

Amazoniit kasutatakse paljudes kultuurides nii selle kui ka füüsiliste eeliste ja vooruste jaoks. See võimaldab lähedaste hellust paremini väljendada ja tervitada, sest see aitab paremini tajuda teiste tunnetest. See on litoteraapias tuntud kivi ärevuse ja negatiivsete tunnete, näiteks viha või närvilisuse leevendamiseks.
See on õrn mineraal, mis toob romantilistes suhetes rahutuse ja magususe, Amazoniit võimaldab teil leida paaris harmoonia.
Amazoniit võimaldab teil ka ennast paremini usaldada ja kindlustust saada, hoides negatiivseid energiaid eemal.

Milline on Amazoniit Stone’i jõud?

Amazoniit toob oma eeliseid ja voorusi just südame tšakras. Amazoniit kivi võimaldab teil paremini kogeda oma suhteid teistega, olgu see siis romantiline suhe või sõbralik suhe. See aitab leida altruismi ja tarkuse tee. See on ideaalne kivi lõdvestumise või vahendamise seanssidega, sest see toob kaasa vaimse rahuliku seisundi.
Samal põhimõttel avaldab Amazoniit kivi mõju kurgutšakrale. See parandab suhtlemist ja võimaldab teil kõnet sujuvalt vabastada.
See võimaldab ka negatiivseid energiaid ja laineid absorbeerida, võite selle panna, kui tunnete, et vastavad inimesed pole heatahtlikud ega lihtsalt kodus oma kodu puhastamiseks.

Milliseid kive seostuda Amazoniit’is?

Litoteraapiat saab kasutada mitme kiviga, mis on kontaktis ja mis töötavad üksteisega.
Amazoniit, kes tegutseb südame tšakrat ning on seotud armastuse ja õnnega, saate seda seostada jade või Unakite’iga.
Olles vee ja vee universumiga seotud rohelise ja sinise tooniga mineraal, saate seda seostada ka kaltsédoniaga, aga ka Lapis Lazuli ja türkiissini.

Kuidas Amazoniit kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Kivid on looduskeskkonnast väljas, peame neid koristama ja laadima, et nad oma voorusi hoiaksid.
Amazoniit puhastatakse pehme riide või kergelt märja kangaga.
Selle puhastamiseks võite seda mõneks tunniks demineraliseeritud vees sukelduda ja seejärel päikese käes laadida.
Saate seda ka kivikristallil või elupuule laadida.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Ametüst .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.