Angeliit: tähendus, voorused ja omadused

Angeliit

Angeliidil on väga õrn taevasinine värv. Serenity ja sisemise rahuliku embleem, see pärl annab oma kandjale kehale ja vaimule rahustavaid voorusi. Avastage see vaimne kivi seoses inglitega.

Kust pärineb nimi “Angelite”?

Angeliit võlgneb oma nime Saksamaa mineraloogile Agraham Gottlob Wernerile, kes selle nii 1804. aastal ristis. See valik viitab tema vaimsetele omadustele. Sellele antakse võim laiendada teadvuse valdkonda ja luua suhtlus nähtamatu maailmaga, eriti Guardian Inglitega.
Varem jäi Angelite tuntud kui sinine anhüdriit. See tõmbab oma päritolu kreeka terminitest, “” ja “hüdro”, mis sõna otseses mõttes tõlgib “ilma veeta”. Tõepoolest, sellel GEMil puudub see element täielikult.

Angeliidi määratlus

Angeliit – naine / mineraloogia: sinakas anhüdriidiprill

Angeliit kivi ajalugu ja päritolu

Erinevalt teistest mineraalidest ei ole Angele Stone’is oma kujunduses müüte ega legende. Kuid see on tingitud võimest edendada vaimset ärkamist ja arendada 6. tähendust.
Seda täheldatakse mere lähedal või teatud maa -aluste õõnsuste settekivimites, mis on soojusvetes. See tähistab soolase vee aurustumise “protsessi” vili.
Ehtetes kaunistuste tegemiseks kasutatakse seda ka litoteraapia hoolduskivi.
Paljud angeliidide hoiused on kogu maailmas. Riikide hulgas, kus seda majutada, võime tsiteerida Brasiiliat, Peruu, Ameerika Ühendriike, Prantsusmaa, Austriat ja Egiptust. Oma arvukuse tõttu on see taevasinine pärl väga odav. Angeliidi ehteid leiate hõlpsalt väga taskukohase hinnaga.

Ainulaadsed tükid in Angele

Angele Stone’i kompositsioon

Angeliit on osa anhüdriitide mineraalliikidest. See moodustavad sisuliselt veevaba kaltsiumsulfaadid ja see võib sisaldada pisikesi jälgi teatud metallidest, mis varieeruvad selle sinise värvi varju. Selle keemiline koostis on CASO4. See näitab karedust vahemikus 3,5 kuni 4 MOHS -i skaalal. Selle tihedus tõuseb 2,96 g/cm3 -ni.

Angeliidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Angeliidi õrn ja rahustav jõud sekkub positiivselt kurgu kiindumustele, mille ta valu rahustab. See on soovitatav stenokardia ,hutuse või isegi külmetushaiguste korral.
Omades ka voorusi, reguleerib see GEM hormonaalse süsteemi düsfunktsioone selle toimel kilpnääre, aga ka harknääre.
Angeliidid on ühendatud vedelikega. See osaleb vereringe ja lümfi parandamisel. Seega tagab see elundite hea hapnikuga varustamise.

Lisaks toetab sinine mineraal emulatsioone, mille roll on endiselt toksiinide kõrvaldamisel. See kehtib neerude, maksa või isegi naha kohta. Selle sekkumise abil hõlbustab see keha detoksi. Seal järgneb tõelist uuendatud energiat!

Oma suure kaltsiumi sisalduse tõttu on angeliidil omadused remineraliseerinud. Lisaks osaleb ta luude tugevdamisel. Ideaalne luumurdu raviks, leevendab see ka osteoporoosi sümptomeid, millest see evolutsiooni piirab. Lisaks kaitseb see emaili hammaste eest.
Uued emad saavad ka selle voorusi ära kasutada, kuna Angele on endiselt tunnustatud, et stimuleerida laktatsiooni vahetult pärast lapse sündi. See tähistab abi, kui soovite kauem imetada.

psüühilised omadused ja eelised

Ramandus- ja sünnitusega seotud kivi kaitseb vaimset tervist uute emade eest ja aitab neil võidelda beebibluusi või sünnitusjärgse depressiooni vastu. Tõepoolest, see võimaldab hormoonide taset tasakaalustada pärast sünnitust.
See annab psüühilise sfääri, mis vähendab närvilisust, stressi ja ärevust. Suurepärane rahulikkus saab siis leppida. Angelite võimaldab teil sündmuste kohta paremat analüüsi viia, ilma et teie emotsioonid tungivad. See pakub intensiivset turvatunnet, mis osutub rasketel aegadel lohutavaks.
Olles kurguga ühendatud, soodustab sinine kivi suulist suhtlust. See täiustab esinejate kingitusi ja annab julgust avalikult rääkida. Lisaks aitab see parandada suhteid teistega, arendades nii kuulamisvõimet kui ka diskursuse kvaliteeti.
Angeliit suurendab nii enesekindlust kui ka isiklikku lugupidamist, mis mõjutab positiivselt kõiki eluvaldkondi.
See pärl kutsub oma jumaliku seose kaudu inglitega üles oma vaimsust kasvatama. Selle tulemuseks võib olla parem kuulata tema intuitsiooni, aga ka aistinguid, näiteks hingamist. See julgustab ja edendab meditatsiooni. Lisaks sünnitab see või võimendab nähtamatu maailma konkreetset tundlikkust.

Milline on sinise anhüdriidi jõud?

Angeliidil on rahustav ja reguleeriv jõud nii kehale kui ka meelele. See jääb ideaalseks väsimuse, psüühilise kaose perioodil või füüsiliste vaevuste leevendamiseks. Lisaks loob ta silla füüsilise ja nähtamatu maailma vahel.
Selle vooruste ärakasutamiseks soovitame teil seda kanda ehetes käevõru, krae või isegi ripatsi kujul. Nahaga kokkupuutel vabastab see selle mõju pikenes ja optimaalselt.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse angeliidiga?

Kõik Zodiaci märgid saavad nautida Angeliidi uskumatuid omadusi. Skaala põliselanikud, Veevalaja ja Kaksikud on siiski oma vibratsiooni suhtes vastuvõtlikumad.

Milliseid tšakraid seostatakse Angeliidiga?

Angeliit on ühendatud nii kurgutšakrate kui ka 3. silmaga.
Kui see mõjutab esimest, edendab Angelite suulist suhtlust ja parandab suhete teiste ja endaga.
Esišakral tegutsedes suurendab see eriti sensoorseid ettekujutusi, et oma hoidja saaks paremini oma intuitsiooniga ühenduse luua. See tugevdab ka vaimset ärkamist.

Millised kivid angeliidiga seostada?

Angeliidi jõu suurendamiseks kahe lemmik tšakra suurendamiseks on teile saadaval palju valikuid.
Tõepoolest, apatiit, kaltsédonia, labradoriidi, tsölestiin või sodaliit on kõik sinised kalliskivid, mille globaalne mõju on sarnane Angeliidi omaga.

Kuidas Angeliidi puhastada ja laadida?

puhastage angeleidi

Angeliidi puhastamine on endiselt oluline lõik, kui soovite, et see püsiks pikaajaliselt tõhusaks.
Selleks soovitame teil lasta oma ehtetel või Angeliidi kividel umbes tund aega puhata soolase veega. Samuti saate energiapuhastust viia viirukit või valge salvei suitsuga.

laadige angeliidi

Litoteraapias on ka kõigi mineraalide laadimise protsess nende säilitamiseks hädavajalik.
Nii et teie kivid või Angeliidi ehted leiaksid kogu nende elutähtsa energia, saate neid näidata hommikul või pärastlõunal päikesekiiril tund aega. Samuti võite nad üleöö Kuu valguse alla jätta.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Apatiit .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.