Apatiit: tähendus, voorused ja omadused

Apatiit on põlvkondade kaupa kaalukaotuse edendamiseks teadaolevalt teada. Juba tähelepanuta jäetud, on see nüüd litoteraapias hädavajalik. Avastage selles artiklis kõik selle muud voorused ja uskumatu lugu.

Kust pärineb nimi apatiit?

Apatiidi nimi pärineb kreeka keelest “Apatos”, mis tähendab “petetavat” “petmist”. See võtab oma nime sellest sõnast, kuna see oli sinise värvi tõttu sageli segamini teiste kividega, näiteks türkiissinine või topaz.
Kreeka jumalanna Apatate oli ka pettuse jumalanna, ta on üks pahe, mis on Pandora kastist põgenenud.

ainulaadsed tükid apatiites

apatiidi ajalugu ja päritolu

Apatiit on teadaolevalt üks needustest Pandora kastist, see on seotud Apate’i jumalannaga. Iidsetes tekstides ei leidnud me vanu apatiidi jälgi. Stone on pikka aega segi ajanud paljude teistega, sellepärast räägib sellest väike tekst. Viimased klassifikatsioonid võimaldavad kive paremini tuvastada.
Just 1767. aastal kirjeldas loodusteadlane Pedro Francisco Davila Apatiit kui “fosforit” kivi ja avas tee selle erinevate omaduste leidmiseks.

apatiitkivi koostis

Apatiidi keemiline valem on Ca5 (PO4) 3 (F, Cl, OH). Apatiit on pärit kuusnurksest fosfaatide perekonnast, sellel on keeruline kristallstruktuur. See on haruldane ja hinnaline mineraal, kalliskivide kujul olevad apatiidid on haruldased.
See on ka ainus mineraal, mida võib leida inimkehast. Apatiit võib tõepoolest esineda kristalses olekus, näiteks hammaste email. Seda leidub ka teatud loomade või kalade kehas, dinosauruste teatud luustikes on isegi jälgi. Kuu pinnal oli ka mõned jäljed.

apaatiteedi pootud

füüsilised omadused

Apatiit on kaalulanguse soodustamiseks litoteraapias hästi tuntud. See on oluline mineraal kõigile inimestele, kes soovivad püsida oma dieedile ja ei tee üleliigset. See toimib pideva meeldetuletusena, mis ei tohiks praguneda.
See soodustab ka inimkeha luude kasvu ja tahkestamist. Täiuslik kasutada pärast operatsiooni või arve paranemise ajal võimaldab see OS -il kogu oma jõudu taastada.
Apatiit on ka kaalu liitlane lõõgastava ja rahuliku une leidmiseks.

psüühilised omadused

Apatiidil on palju psüühilisi omadusi. See võimaldab soodustada isiklikku väljendust, see on kivi, mis aitab häbelikel inimestel kõnede ajal rohkem enesekindlust. See võib kõnelejaid toetada kõnede või esitluste ajal.
Apatiit toob pingelistele inimestele leevenduse ja lõõgastumise. Sellel on heaolu voorused ja ta osaleb selle igapäevases kandis inimeste isiklikus arengus. Apatiit sobib ideaalselt suurte murelike inimeste ja inimeste enesekindluse puudumise toetamiseks.
Samuti teame apatiiti selle puhastavate vooruste osas. See imaks negatiivseid laineid ja koristada keskkonda, olgu see siis tuba või töökeskkond.

Milline on apatiidi jõud?

Teadaolevalt on kõige tõhusam kivi, mis õnnestub kehakaalu kaotamisel, Apatiit võimaldab teil keskenduda oma heaolule ja päästab teid suupistete mõtlemisest. See apatiidi käevõru võimaldab randmele pidevat meeldetuletust, võimaldab teil jääda kaalulanguse eesmärgile.
See parandab unetsüklit, mis soodustab kehakaalu langust ja üldist tervist.
Lisaks sellele, et see elegantne sinine kivi on tuntud oma kuivendava jõu poolest, võimaldab teil reguleerida oma isu ja väikseid suupisteid.

See on ka väga kasutatud kivi suhtlemiseks, see soodustab emotsioonide verbaliseerimist ja ekspressiooni. Südametšakra ja päikesepõimiku tšakraga seoses soodustab see iseenda ekspressiooni.
See on võimas isikliku väljenduse, heaolu ja positiivse energia sümbol

Millised kivid seostuda apatiidiga?

Apatiiti võib seostada erinevate kivide ja mineraalidega. See töötab kergesti türkiissina, millega see on sageli segaduses olnud.
Võite valida ka Lapis Lazuli kiviga, mida seostada apatiidiga. Seda väga elegantset sinist kivi võib seostada vääriskivi, rubiiniga.

Kuidas apatiiti puhastada ja laadida?

puhastage apatiit

Apatiidi puhastamine on endiselt oluline lõik, kui soovite, et see püsiks pikaajaliselt tõhusaks.
Selleks soovitame teil lasta oma ehetel või apatiidi kividel umbes tund aega puhkada soolase veega. Samuti saate energiapuhastust viia viirukit või valge salvei suitsuga.

laadige oma kivi elulillega

Soovitav on teie kive puhastada ja laadida nii, et nad ei kaotaks oma voorusi. Selle puhastamiseks võite lasta sellel üleöö demineraliseeritud vees leotada. Kui teil pole demineraliseeritud vett, saate seda kraanivees leotada.
Apatiidi laadimiseks võite selle mõneks tunniks päikesevalguseks paljastada, alates eelistustest kuni keskpäevani, kui päikesekiired on kõige võimsamad. Kui teil neid on, võite kasutada ka Ametüsti geode või kvartsiklastrit.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Aragoniit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.