Aragoniit: tähendus, voorused ja omadused

Ookeanidest pärit Aragonite mängib seal otsustavat rolli. Ankurduskivi peetakse ta kõige piinavamat meelt ja väärtustab praegust hetke.
Siit leiate selle vee mineraali lahendamatud omadused.

Aastal 1609 avastas kuulus mineraloogi Anselmus Boëtius de Boodt Aragonite, mille ta otsustas nimetada “StillAtitius Lapiseks”.
Alles 1796. aastal andis tema saksa kolleeg Abraham Gottlob Werner talle praeguse nimetuse. See omistatakse sellele, viidates Rio Aragonil asuvale Hispaania algsele hoiule.
Varem oli see pärl tuntud kui “Aragon kaltsiit”. Praeguseks on olemas ärilised nimetused, mis on segased. See kehtib “Alabasteri”, “Onyxi marmori”, “California onyx” või “Mehhiko ahhaadi” puhul. Seda assimileerimist teiste kividega on seletatav pakutavate aspektide suure mitmekesisusega.
Lisaks võtab Aragonite loomulikult lillekimpe, mis teenis sellele hüüdnime “Raudsell”.

Aragonite määratlus

aragonite – naissoost nimi

CACO3 kaltsiumkarbonaadi mitmekesisus, ortorhomb, mis moodustab teatud molluskide kestad ja leidub karbonaadi metamorfsetes kivimites.

Aragonite ajalugu ja päritolu

Anselmus Boëtius de Boodti poolt 17. sajandi alguses Hispaanias avastatud Aragonite ei vasta kohe väärilisele edule. Tõepoolest, on vaid see, et seda on viimasel ajal mitmesugusteks kasutusaladeks ära kasutatud.
Aragoniit on merepõhja uurimisele spetsialiseerunud teadlaste analüüsi ja jälgimise väärtuslik vahend. Tõepoolest, kui see puutub kokku suurte CO2 kogustega, võib see laguneda, kuni see lahustub. Selle protsessi abil pakub see okeanograafidele usaldusväärset teavet ookeanide hapestumise taseme kohta. Seega mängib see ülekaalukat rolli mere bioloogilise mitmekesisuse kaitsmise võitluses.
Lisaks sellele on aragoniit kasutatud dekoratiivsete esemete või ehete valmistamiseks.
Selle arvukus muudab selle odavaks kiviks ja seetõttu on kõige rohkem juurdepääsetav.

Aragonite’i koostis

Aragoniit on osa kaltsiumkarbonaatide kategooriast. Selle keemiline valem on Caco3. See kivi võib sisaldada strontsiumi, plii või tsingi osakesi. Oma lisandite suure mitmekesisuse tõttu on sellel lai värve ja tooni.
Omades raskusi madalal temperatuuril, on sellel mineraalil eriline sündimine ainult elavate organismide keskmes. Mõni liik biosünteesib selle. See kehtib teatud molluskidega, kes teevad oma koore, austrid, mis toodavad nende ema -Pearli või korallid, mille luustik sisaldab.
Ortopilise kristalse süsteemi korral on selle aspekt ebatäiuslik ja ebaregulaarne. Selle tihedus on umbes 2,9 kuni 3 g/cm3, nagu ka kõvadus, varieerub 3,5–4 MOHS -i. Tegelikult on see üks üsna habras kalliskivi.
Paljud olemasolevad aragoniitide hoiused on peamiselt Euroopas. Vaatleme Hispaanias ja Prantsusmaal, aga ka Marokos, aga ka Namiibias.

Aragonite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias on aragoniit tuntud oma teaduskonna pärast luude ja hammaste tugevdamiseks, parandades neid tõenäoliselt nõrgendavaid puudusi.
Omades väärtuslikku valuvaigistit ja rahustavaid voorusi, leevendab see ka valu üldiselt. See on eriti tõhus seljavalu, liigesevalu, aga ka migreeni ja peavalu vastu.
See pärl tugevdab tänu oma regulatiivsetele ja rahustavatele omadustele immuunsussüsteemi. Seega saab keha optimaalselt hakkama väliste agressioonidega. Lisaks on sellel seedesüsteemil positiivne tegevus, millest see parandab soolestiku transiidi kvaliteeti.

psüühilised omadused ja eelised

Sellel pärl mõjutab negatiivsust ja soodustab tagasilööki. Ideaalne pessimistide jaoks, ta julgustab lahti laskma. See alandab stressi ja ärevuse taset, kuid aitab ka leinata varasemaid traume. Aragoniit võimaldab teil seega kalduda suurema harmoonia ja suurema siserahu poole.
Meele rahustades võitleb see mineraal unetuse vastu, kuna see sukeldub regulaarse ja rahuliku und soodustava lõõgastumise seisundisse. Tegelikult tugevdatakse kognitiivseid funktsioone ja kontsentratsioonivõime suureneb.
Aragonite on ankurduskivi. Eriti adresseeritud unistajatele, julgustab ta oma omanikku hoidma oma jalgu maapinnal, et hinnata olukordi objektiivsusega, käituda vastavalt. See edendab eneserežiimi ning annab arengu ja edu.

Milline on aragoniidi jõud?

See pärl sobib ideaalselt meditatsiooni ja jooga harjutamiseks. Lisaks oma ankurdamisjõule kutsub see vaimsust esile, suurendades märkimisväärselt vibratsiooni kiirust. Seega toimub nii sisemine dialoog, aga ka ühendus universumiga.
Seda mineraali kasutatakse mitmel viisil. Selle pikaajaliste mõjude hindamiseks on parem seda kanda ehetes, käevõru, kaelakee või ripatsi kujul.
Une soodsa tegevuse jaoks saate selle otse padja alla libistada.
Spetsiaalse valu korral saab seda mõnda aega kohapeal kohapeal kasutada.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse aragoniidiga?

Ehkki astroloogias võivad kivid kõik metsada, on need veelgi kasulikumad märkide jaoks, millega nad on seotud.
Sel juhul on Aragonite’ile kasulik põliselanike lõvile, Kaksikorn, Kaksikud, kalad, neitsi ja Sõnn.
Seega võib see rahustada nende tulist temperamenti ja tuua neile vajaliku kannatlikkuse ja sallivuse.

Millise tšakraga on aragoniiti seotud?

Aragonite on sisuliselt seotud nii püha tšakra kui ka racine tšakraga.
Esimest peetakse elutähtsa jõu meridiaaniks. Selle stimuleerimine võimaldab teil leppida tunda emotsioonidega ja kogeda neid täielikult. Seejärel saab tema omanik rahulikkuses ja tõmbab temas julgust oma sügavat olemust ja saavutada.
Juurtšakra kallal tegutseb Aragonite ankurdamist. Ta kutsub meid elama praegust hetke, pannes nii minevikuga seotud ärevuse kui ka tuleviku ebakindluse tekitatud hirmud. Ankurdamine võimaldab pühendada kogu energia pooleliolevatele ülesannetele ja projektidele. See soodustab tootlikkust ja tõhusust.

Millised kivid aragoniidiga seostamiseks?

Kõigil kividel pole samad omadused ja voorused. Mõnikord jäävad nad diametraalselt vastu. Samuti seostavad kalliskivid vastavalt nendele volitustele, mida neil on ühine ja et me tahame suurendada kümnekordset.
Selles mõttes ja kahe tšakra stimuleerimise eesmärgil läheb aragoniit suurepäraselt Bréchic Jasperi, Corneline, Tourmaliini või isegi kivikristalliga.

Kuidas aragoniiti puhastada ja laadida?

puhastage aragonite

Rituaalid mineraalide puhastamiseks ja laadimiseks on olulised pakutavate eeliste optimeerimiseks.
Aragoniit puhastatakse fumigatsiooniga tänu viirukile või salvei suitsule. Seega kustutatakse teie kivi energiamälu, vaatega uuele algusele nullini.

laadige aragonite

Selle haprust silmas pidades ei soovitata aragoniidi paljastada päikesekiiri. Kuu valgus on sobivam. Võite selle üleöö välja jätta ja varahommikul tagasi saada.
Elulill on võrdselt tõhus laadimisvahend, mida saate kasutada igal kellaajal. Lihtsalt visake oma pärl või ehted mõneks tunniks selle keskele. Lisaks on see esteetiline objekt, mis leiab oma koha hõlpsalt siseruumist.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Astrofülliit .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.