Astrofülliit: tähendus, voorused ja omadused

Astrofülliit on suure haruldusega tähekristall. Isikliku arengu ja vaimse ärkamise pärl, sellel on ka tasakaalustamatuse korral harmoonia taastamine. Leidke allpool selle vooruste detaile.

Kust pärineb nimi “astrofülliit”?

Just 1854. aastal avastas Saksamaa mineraloogi Johan August Theodor Scheerer astrofülliidi, mille ta nii ristib.
Selle termini päritolu pärineb kreeka keelest “astron”, mis tähendab “tähte” koos “Phyllisega”, mille tulemuseks on “Leht”. See nimetus viitab selle pärli väljanägemisele, mis näib olevat soosiivarja, mille metalli kuju ja kristallide sära esile kutsub sädelevaid tähti.

astrofülliidi määratlus

astrofülliit – naiselik

Naturaalne titaani silikaat, tsirkoonium, raud, mangaan, naatrium ja kaalium, mis esinevad tumedate ribadega.

Astrophylliite ajalugu ja päritolu

Vaatamata energiapotentsiaali ulatusele on astrofülliit üldsusele endiselt tundmatu. Star Mineral on aga väga populaarne juveliiride, kollektsionääride, litoteraapiat kasutavate praktikute ja geoloogide seas.
Avastus 1854. aastal Norras on see pärl suhteliselt haruldane. Mõnda hoiuseid võib jälgida Quebecis, Ameerika Ühendriikides, Prantsusmaal, Gröönimaal, aga ka Venemaal ja Hiinas. Ükski legend ei viita sellele kristallile hiljutise leidmise tõttu ja vähesed kirjutised mainivad seda.
Vaatamata haruldusele jääb astrofülliit varju. See on põhjus, miks selle hind jääb juurde.

astrofülliitkivi kompositsioon

Astrofülliidil on spetsiifilisus, et see on kinnitatud kahe mineraalliigiga. Tõepoolest, mõnel juhul kuulub see selle täpse kompositsiooni kohaselt inosiliklike ja teistes füllosilikatite perekonda.
See koosneb sisuliselt kaaliumi, raua ja titaani hüdroksüsilikaatidest. Mõnikord on jäljed naatriumi, kaltsiumi või alumiiniumist.
See pärl on üsna habras ja õrn. Selle kõvadus varieerub vahemikus 3 kuni 4 MOHS, samas kui selle tihedus on vahemikus 3,2 kuni 3,4 g/cm3.

Astrophylliite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Astrofülliidil on võime tasakaalustamatust absorbeerida. See aitab kaasa seedehäirete vähendamisele ja transiidi reguleerimisele, et saada paremast ainevahetusest kasu. Lisaks võitleb see kehas esineva liigse happesuse eest ja aitab tagada hea happe-aluse tasakaalu. See leevendab nii maopõletusi kui ka gastroösofageaalset refluksi.
Selle põletikuvastased voorused rahustavad lihas-skeleti häireid ja on seetõttu soovitatav inimestele, kes peavad igapäevaselt korduvaid žeste tegema. See pärl esindab ka selliste kiindumuste nagu fibromüalgia sümptomeid.
Võimule antakse võim reguleerida endokriinsüsteemi, mis mõjutab kogu organismi. Lisaks mängib see spasmist vastast rolli, mis vähendab reeglite reegleid. Samuti rahustab see menopausiga seotud ebamugavusi, sealhulgas kuumaid välgusid ja meeleolumuutusi.

psüühilised omadused ja eelised

Astrofülliit edendab vastupidavust. See aitab ületada valulikest mälestustest ja annab elutähtsa energia pärast traumaatilist sündmust elustamiseks. Lisaks julgustab ta andestust inimestele, kes suutsid teid kahjustada. See võimaldab lõpetada keerulisele perioodile, et suuta end täielikult tänapäevale pühendada ja heleda tuleviku pilgu heita. See sobib eriti neile, kes on mäletamise käes või kellel on raske edasi liikuda.
Lisaks hajutab see mineraal optimismi ja Joie de Vivre. Ta osaleb iga sündmuse positiivse aspekti esiletoomisel. Samuti kutsub ta astuma sammu tagasi, et mitte reageerida ebaproportsionaalselt. Seega toob see suure annuse harmooniat rahulikumaks ja tasakaalukamaks eluks.
Ricocheti abil pakub selle mõju uuendatud hinnangut ja enesekindlust, mis mõjutab märkimisväärselt vahetuste ja suhete kvaliteeti teistega. Lisaks julgustab ta iseendaga ühendust võtma, enesejuhtimisse sattuma, et kuulata nii tema tempot kui ka püüdlusi.
Intuitsiooni edendades osaleb ta vaimses ärkamises. Astrofülliit koob seoseid materiaalse maailma ja jumaliku maailma vahel.
Lõpuks tunnistatakse seda GEM -i kaitsta elektromagnetilisi laineid. Kilbina toimides neutraliseerib see nende mõju kehale.

Milline on astrofülliidi jõud?

Tõeline vaimne juhend Astrophylitte tagab ka kehalise tasakaalustamatuse reguleerimise. Isiklik arengukivi, see kujutab endast hinnalist abi, et tunda oma asemele.
Selle pärli eeliste nautimiseks võite seda kanda ehetes, olgu see siis ripatsi, kaelakee, käevõru, rõngas või kõrvapaaride kujul.
Võite ühes elutoas ka astrofülliidi punkti maha jätta. See ilus dekoratiivne objekt vabastab oma positiivsed lained pidevalt.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse astrofülliidiga?

Astrofülliit jääb ühendatud pulli, lõvi, neitsi ja kapikorni sodiaagi märkidega. Ehkki ta on kasu kõigile oma omanikele, on ülalnimetatud põliselanikud tema mõju suhtes vastuvõtlikumad.

Milliseid tšakraid seostatakse astrofülliidiga?

Astrofülliit on üks väga haruldasi mineraale, mis tegutseb kõigi tšakrate järgi. See eripära näitab nii selle kasuliku energia ulatust kui ka mitmekülgsust.

Mida kivid seostavad astrophyllite

Litoteraapias toimib kahe või kolme kivi seostamine nende vaheliste võimenditena. Seejärel suurendatakse nende voorusi kümme korda.
Seega läheb Astrophylitte suurepäraselt koos Charoist, Kunzite ja Rock Crystal.

Kuidas astrofülliit puhastada ja laadida?

puhastage astrofülliit

Mineraalide tervise võimalikult pikaks säilitamiseks on endiselt oluline neid iga päev hellitada. Puhastamine on osa rituaalist, mis selle jaoks üles seada. See samm on puhastamine, mis võimaldab teie kalliskividel valada kõik oma sadama või kasutamise ajal imendunud energiad.
Astrophylitte puhastamiseks saate sellel lubada paar tundi selges vees leotada. Suitsetamine on teie mineraalide tõhus ja lugupidav meetod. Lihtsalt põletage viiruk, valge salvei või Palo Santo ja andke ehted või kivid astrofylitte’is läbi tekkiva suitsu.

laadige astrofülliit

Astrophylliite leiab oma elutähtsa energia kokkupuutel päikesekiirtega. Selle laadimiseks jätke see aknalauale, et see saaks oma valgust nautida 1 või 2 tundi. Võite ka oma kivi panna kvartsgeodis või isegi ametüsti druesis.

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Azuriit .
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.