Azurit: tähendus, voorused ja omadused

Nii kosmose, universumi kui ka nähtamatu maailmaga on azuriidil kõrge vaimne potentsiaal. Kunagi kasutati oma võimsate siniste pigmentide jaoks, on see nüüd oma terapeutiliste vooruste poolest populaarne. Avastame koos selle ajalugu, aga ka jõudude rikkust.

Kust pärineb nimi “Azurite”?

Azuriti ristis 1824. aastal geoloog François Sulpice Beudant. Selle nimi pärineb Pärsia terminist “Lazhward”, mis tähendab “sinist värvi”. See viitab Azure’ile, sõna, mida kasutatakse taeva varjundi kvalifitseerimiseks laialdaselt. See mineraal kuulus paljudele nimedele, enne kui talle määrati see, mis talle täna teada on.
Muistsed kreeklased nimetavad seda “Kuanos”, mis tähistab värvi “tsüaan”. Sel ajal viitasid kõnelev filosoof ja alkeemik seda oma kirjutamisel “kivide traktaadis “. Teda nimetatakse “Armeenia kiviks” ja “Armeenia lapis”.
Keskajal avastatakse Prantsusmaal selle pärli maardla male-les-miinides. See on selle linna viidates tuntud kui “Chessyliit”.

Azurite määratlus

Azurite – naissoost nimi / looduslik sinine vask karbonaat.
Sünonüüm: Chessyliit

Azurite ajalugu ja päritolu

Azurit on ületanud vanused ja olnud osa paljudest kultuuridest.
Selle südaöö sinine värv vaimustab iidseid egiptlasi, kes annavad sellele müstilisi omadusi. Sel perioodil taandatakse pigmentide kasutamiseks pulbriks. Mõned mustkunstnikud või jutlustajad kasutasid seda siis, et tõmmata oma esiosa kolmanda silma, et paremini tabada kõrgemate jõudude signaale ja suurendada seeläbi nende selgeltnägemist. Wadi Maghara on kindlasti esimene kaevandus, kus see pärl majutada. Asub Mont Siinai lähedal, seda kasutati juba 5000 eKr. J.-C.
Antiilis toodavad Armeenia ja Küprose saar suures koguses azuriiti, mida nad ekspordivad ladina ja Kreeka piirkondadesse.
Keskajal kasutatakse selle pigmente keskaegsete käsikirjade ja muude kerimiste valgustamiseks.
Maiad seevastu peavad asuriidi ühenduskristalliks nähtamatu maailmaga. Seega saadab ta neid nende rituaalide ja tseremooniate ajal.
Atlantise legendis omistatakse sellele nii suurtele tervenemisomadustele kui ka rahustavatele voorustele, eriti meelele.
Nüüdsest kasutatakse seda peamiselt ehetes ehete valmistamiseks või töötajana alternatiivmeditsiini praktikute hoolduskivina.

azuriidi kompositsioon

Azuriit tuleneb vaskkarbonaadi ühendist, mille keemiline valem on Cu3 (CO3) 2 (OH) 2. Selle mineraali karedus varieerub vahemikus 3,5 kuni 4 MOHS -i ja selle tihedus on vahemikus 3, 77 kuni 3,80 g/cm3. Tegelikult on see suhteliselt habras ja madal pärl. Selle kristallid pakuvad mitmesuguseid toone, alates Azure Sinisest kuni südaööni siniseks, läbides lilla.

azurite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Azuritekivi on kehale ja meelele uskumatu kasu.
See annab aju suurendamiseks oma kognitiivse võimekuse suurendamiseks. Seega parandab see igapäevaselt suurema efektiivsuse kontsentratsiooni. Mõistus muutub selgemaks ja kergemaks, mis annab sündmustele ja otsuste tegemisele paremini reageerimise. See vedeldab peegeldust ja aitab teravdada sensoorseid ettekujutusi suurema vastuvõtlikkuse saavutamiseks.
Azurit osaleb aktiivselt võõrutusprotsessis. Tõepoolest, see toetab rolli lihtsustamiseks selliseid eliminatsiooniettevõtteid nagu maksa. Seega vabastatakse keha hõlpsamini salvestatud toksiinidest, mis annab sellele parema globaalse toimimise.
See pärl on suurepärane põletikuvastane ja antimikroobne. Ta võlgneb selle omaduse oma olulisele vasesisule. See rahustab põletikku ja suurendab immuunsussüsteemi, andes sellele väliste rünnakute vastu võitlemiseks vajalikud ressursid. Azurite võtab haiguse ära, mistõttu peavad seda kasutavad terapeudid seda tervisekiviks.
Sellel pärl on ka regenereerimise teaduskond. See on väärtuslik abi paranemisprotsessides, kas pärast vigastust, haigust või operatsiooni. See toob energiat, mida keha enda taastamiseks vajab.

psüühilised omadused ja eelised

Närvisüsteemi stimuleeriva toime tõttu suurendab azuriit uudishimu ja õppimise ja avastamise maitset. See GEM optimeerib peegeldusvõimet ja soodustab kriitilist tähendust õiglasemate analüüside ja järelduste saavutamiseks. Seega soodustab see avatud meeleheitlikkust ja osaleb teatud arvamuste muutmisel seni külmunud. See sobib ideaalselt õpilastele või teadlastele, kes teostavad keerukaid tööd, mis nõuavad suuri uurimist.
Azurite toimib vaimsuse väravana. Ta loob sidemeid oma valdajaga, kutsudes teda kuulama oma intuitsiooni ja usaldama oma ettekujutusi. Alateadvuse järgi tegutsedes puhub see mineraal tõkked ja ummistused, mis võivad takistada identiteedi püüdlust ja selle elutee püüdlust. Vaim, mis on vaba, vabanedes koormusest. Azurite edendab ka suhtlemist nähtamatu maailmaga, mis on osa Guardian Inglitest.
Soodus ankurdamist praegusel hetkel ja lastes lahti, julgustab see kivi taas ühendust emotsioonide ja ettekujutustega. Seega toob see rahulikkuse ja suurema tasakaalu. See on huvitav vahend irratsionaalse foobia ja hirmudega võitlemiseks.

Milline on Azurite jõud?

Litoteraapias on azuriidil võim leida meid maailma tohutult. Ta osaleb meie silmaringi laiendamisel ja arenedes väga Cartesiuse ilmega, mida me elu võiksime. Ta kutsub meid üles kaaluma või mõtlema teatud faktidele uues valguses, suurema avatud meelega.
Lisaks edendab see GEM enesevaatlustööd, mis viib parema eneseteadmiseni.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse azuriidiga?

Iga inimene saab otsustada kive panna või kasutada, võtmata tingimata arvesse astroloogiat. Kuid mineraalid on veelgi tõhusamad põliselanike jaoks, millest need sõltuvad.
Azuriit on seotud Ambursise, Kaljukitse ja tasakaalu astroloogiliste märkidega. Ta saadab neid igapäevaselt nagu vaimne giid.

Millise tšakraga on seotud?

Azurite tegutseb nii 3. silma tšakras kui ka kroonitšakras.
Kolmanda silma tšakra stimuleerides soodustab see ankurdamist, et jõuda vaimse ärkamiseni. See toimib isikliku intuitsiooniga uuesti, et eelistada enda paremat kuulamist.
Kui see aktiveerib tšakra krooni, siis azuriidi kivi raputab meelt. Jumalikuga ühendatud, tunneb selle omanik rohkem tema kohas maailmas.

Millised kivid seostumiseks azuritega?

Kõigil kividel pole samu võimeid. Mõni rahustab, teised stimuleerivad teie keha. Seetõttu on prioriteediks uurida oma mineraalide voorusi enne nende seostamist. Halva kombinatsiooni korral võivad nende eelised end tühistada.
Selle kasuliku tegevuse optimeerimiseks 3. silma tšakras moodustab azuriit ideaalse duo safiiri, türkiissinise ulgumise või pistriku silmaga.
Lisaks reklaamib turmaliin interjööri dialoogi parema ühenduse loomiseks universumiga.

Kuidas puhastada ja laadida azuriti?

puhastage Azurite

Kivide puhastamine on oluline hooldusetapp, mida tuleb regulaarselt läbi viia. See rituaal võimaldab neil vabaneda kõigist kogunenud energiatest.
Azuriti puhastamiseks on parem soodustada viirukit või salvei.

laadige Azurite

Selleks, et teie azurit leiaks kogu selle loomuliku energia, võite selle öö läbi vaadata, eelistatavalt kvartsiklastrile või ametüsti druze’ile.
Elulill osutub võrdselt tõhusaks laadimisvahendiks. Saate seda kasutada päeval ja öösel.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Basalt.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.