Basalt: tähendus, voorused ja omadused

Basalt või Lava Stone on purse vulkaanidest sündinud tume kivi.
Kaitsejõudude eest tunnustatud ta annab oma omanikule jõu ja julguse. Avastage see mineraal ilma lugematute ressurssidega edasise viivituseta.

Kust pärineb nimi “Basalt”?

Basalt pärineb ladina basaaltest ja Kreeka basanos, mis tähendab “proovikivi”. Mõne allika sõnul pärineb see Etioopia sõnast Bsalt, mida võiks tõlkida kui “keedetud”.
Samuti on see tuntud nimega „vulkaaniline kivi” ja “laavakivi”, viidates selle magmaatilisele päritolule.

basalt definitsioon

basalt \ ba.zalt \ mehelik

Ladina basaalid.
Tumeda värvi vulkaaniline kivi, tihedus 3 lähedal ja koosneb peamiselt plagioklaasist, pürokseenist, oliviinist.

laavakivi ajalugu ja päritolu

Lavakivi päritolu pärineb mitmest aastatuhandest. See must ja poorne mineraal tekib purse vulkaanide keskmes. Nagu selle allikas, esindab see ka ema üleoleku embleemi inimese üle.
Nii ettearvamatu kui ka halastamatud, need võimsad meeleavaldused on pikka aega terroriseerinud rahvaste, kes seostasid neid jumalate vihaga.
Antiilis arvavad roomlased, et basalt kaitseb kurja silma ja kurja olemeid. Lisaks annaks ta oma omanikule jõu ja julguse.
Tuntud oma vastupidavuse poolest, kasutatakse basalti keskajast nii usuliste hoonete kui ka kujude püstitamiseks. See on materjal, mida kasutatakse ehituses, aga ka raudteede ehitamiseks.
Lisaks on sellel soojuse hoidmise tunnus, seda nimetatakse murdumiseks. Selle tulemusel kasutatakse seda grillide, korstnate või ahjude valmistamiseks.
See kivi on endiselt populaarne meditsiiniliste meditsiiniliste ja alternatiivsete tavade seas, nagu litoteraapia, energia, massaažiteraapia või teadlikkuse meditatsioon.
Nii vastupidav kui ka poorne laavakivi kasutatakse ka ehete kujundamisel.

basaltkompositsioon

Basalt on vulkaanide vili. Tõepoolest, see tuleneb sula magma netojahutamisest, kui see puutub kokku ümbritseva õhuga. See laavamass läheb siis vedelikust tahkeks.
Vulkaaniline kivi koosneb peamiselt päevasõidu plagioklaasidest ja pürokseenidest, millele lisatakse oliviin ja magnetiit.
Selle vastupidavus varieerub MOHS -i skaalal 5 kuni 5,5. See on suhteliselt poorne mineraal tihedusega 3 g/cm3.
Erinevalt paljudest kalliskividest on see kivi ammendamatu ressurss. Seda leidub kõigil vulkaanilistel saitidel, mis on endiselt aktiivsed, see tähendab kogu maailmas. Selle jaoks on selle hind madal.

vulkaanilise kivi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Selle pakutava kuumuse kaudu tähistab vulkaaniline kivi väärtuslikku vahendit lihaste ja närvipingete söömiseks, eriti massaaži harjutamise kaudu. Selle murdumine edastab sooja magusust, mis stimuleerib ja optimeerib elundite toimimist.
Selle tegevus aitab parandada üldist füüsilist seisundit. Nii et saate jälgida oma jõudluse suurenemist. See sobib ideaalselt sportlastele, kes soovivad oma piire lükata.
Eriti efektiivne seedesfääris, aitab see reguleerida transiiti, et saada rohkem heaolu.
Nagu sümboolika ja põhiseadus, annab see ka oma hoidikule jõu ja elutähtsa energia.

psüühilised omadused ja eelised

Basalt jääb mineraali, mis kosutab stimuleerivate omadustega, mis parandavad kognitiivseid võimalusi.
Lisaks on see ankurduskivi, mis kutsub teid elama olevikus. See aitab vabastada end mineviku vigastustest ja hoiab tulevikuga seotud hirmud eemal. See mõjutab märkimisväärselt ärevust ja stressi ning juurdepääsu paljudele rahulikkusele. Lisaks loob ta sisemise dialoogi, mis julgustab olema nii tema sügavate vajaduste kui ka intuitsiooni suhtes tähelepanelikum. Tegelikult aitab see kaasa vaimse heaolu parandamisele ja vaimsuse arendamisele, et saada rohkem ja õnnelikumat eksistentsi.
Vulkaanilisel kivil on väga poorne eripära. Seega neelab see märkimisväärselt negatiivseid energiaid. See kaitseb oma omanikku kurja silma, pahatahtlike üksuste eest, aga ka kahjulike või mürgiste inimeste mõju eest, kes sooviksid seda kahjustada.
See pärl annab jõudu takistustega. See võimaldab mõista raskusi suurema üksuse ja optimismiga. Ta julgustab järgima oma saatust, tegema oma isiklikke valikuid vastavalt sügavatele püüdlustele. Selleks osaleb ta piiravate tõkete ja veendumuste kaotamisel sageli haridusest. Lühidalt, ta propageerib isekontrolli, oma emotsioone ja seega ka oma elu.

Milline on laavakivi jõud?

Tänu stimuleerivatele voorustele annab laavakivi vajalikud ressursid, et leida julgus ja tahe tegutseda ja realiseerida.
Maaga uuesti ühendades kutsub ta üles keskenduma olulistele asjadele ja elama praegust hetke. Ärritused, hirmud ja kahtlused tunduvad vähem invasiivsed.
Selle kaitsest ja eelistest kasu saamiseks võite seda kanda ehteid, käevõru või kaelakee kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse vulkaanilise kiviga?

Vulkaaniline kivi, nagu ka kivikristall, on üks haruldasi mineraale, millest saavad kasu kõik sodiaagi tunnused samal viisil ja ilma igasuguse vahet tegemata.

Millise tšakraga on laavakivi seotud?

Lavakivi on ühendatud nii juurtšakra kui ka päikesepõimikuga.
Juur tšakra, nagu selle nimi viitab, tõmbab Maa poolt elutähtsat energiat. See mineraal julgustab füsioloogiliselt sobivama rütmiga uuesti ühendust võtma, keskendudes olevikule. See toob kaasa rahulikkuse ja enesekindluse.
Päikesepõimiku kallal töötades edendab kivi nii liikumist kui ka üleminekut tegevusele. See annab julguse saavutada see, mis on meie jaoks oluline.

Millised kivid seostuvad basalt?

Kõigil kividel pole samu võimeid ja vibratsiooni. Seetõttu on kõige parem teada saada õigeid kombinatsioone enne nende vaheliste kalliskivide seostamist. Opositsiooni korral tühistavad nende voorused tõenäoliselt end ja mitte teid ära kasutama.
Basaltide osas võime selle tõhususe suurendamiseks otsustada lisada samadele tšakratele toimivad mineraalid.
Seega saab juurtšakra töö rõhutamiseks kombineerida mustade kivimitega, nagu hematiit, Gabbro, Onyx või obsidiaan.
Päikesepõimiku avanemise edendamiseks lähevad kassisilm, merevaigukollane ja ahhate ideaalselt Basalt.

Kuidas laavakivi puhastada ja laadida?

puhastage vulkaaniline kivi

Litoteraapias püsige oma kive regulaarselt puhastama, et puhastada neid kõigi nende neelduvate energiatega.
Vulkaaniline kivi on eriti poorne. Tegelikult kipub see üha kiiremini ladustama kui teised kalliskivid.
Lavakivi puhastamiseks soovitame teil kasutada viirukit või isegi salvei fumigatsiooni teel.

laadige vulkaaniline kivi

Vastavalt oma olemusele toetab see kivi intensiivset kuumust. Samuti on parim viis selle laadimiseks umbes 2 tundi Päikesekiiridega kokkupuudet.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Beryl.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.