Brechic Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Jaspe Stonesi suures peres on siin Brechic Jasper. Litoteraapias tuntud oma kaitseomaduste poolest on seda eriti hinnatud oma värvide ilu poolest. Avastage selle kivi keha ja vaimu erinevad eelised.

Kust pärineb Brechique Jaspe nimi?

Nimi Jaspe pärineb ladina keelest “Iaspideem”, kes pärineb kreeka keelest “Iaspis”, mis tähendab “täpiline kivi”. Brechic Jasper koosneb ränidioksiidist, mida nimetatakse ka Brechiaks. See termin pärineb itaaliast “Breccia”, mis tähistab katkist kivi.
Mõnikord leiame Bréchic Jasperi nime all Jaspe Bréchia või Breschia või Brecchia, Bréchiform või Bréchique Jaspe.

Brechic Jaspe Stone’i ajalugu ja päritolu

Jaspe on kivi, millel on palju erinevaid sorte. Kunagi tegime selle amuletid, talismanid ja õnnelikud võlurid. Pärlite kujul komponeerib Bréchique Jaspe kaelakeed ja käevõrud. Cabochons kaunistab see punane kivi rõngaid, vööd, kastid ja muud esemed.
Egiptlased hindasid Jasperit väga. Nad skulpteerisid mardika kujuga punases jasperis amulette, igavese elu sümbolit. Nad kandsid ka madukujulisi amulette, et kaitsta neid mürgiste hammustuste eest. Põhjamaade legendides moodustas Red Jasper moodustatud Siegfried Dragon Surponi mõõk. See intensiivne värv sümboliseeris selle looma verd, aga ka selle julguse tõendit.
Peeter kristlaste jaoks, nad kasutasid Bréchique Jaspe kärbete tegemiseks, usuliste hoonete ehitamiseks ja religioossete kaunistuste valmistamiseks. Amerindlaste jaoks pooldas Jasper rahva liitu ja tugevdas tema julgust.
Bréchic Jasper on väga tavaline, kuid sellel on nii mitmekesisus, et iga sissemakse on ainulaadne. Seda võib leida Indias, Mehhikos, Ameerika Ühendriikides, Brasiilias, Madagaskaris ja Venemaal.

ainulaadsed tükid punases Jaspe

Brechic Jaspe Stone’i kompositsioon

Bréchic Jaspe kivi koondab kahte tüüpi erinevaid JASP -sid. Need on kollane jasper ja punane jasper. Selle punane ja pruun värv moodustavad seejärel väikesed kollased marmorid, mõnikord värvitu. See läbipaistmatu välimus pärineb ka kõrge rauasisaldusega.
Jaspe on suhteliselt kõva kivi varieerunud vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS -i skaalal. Selle tihedus on 2,75. Kristalsest kvartsist perekonnast koosneb maastik Jasper ränidioksiidist, kvartsist, kaltsédoniast ja rauast.

Brechic Jaspe omadused

füüsilised omadused

Litoteraapias on Bréchic Jasper eriti kasulik elunditele. Maksa, põie, neeru- või kopsuprobleemid, Jasperi energiad tugevdavad keha seestpoolt. See punane kivi leevendab ka peavalu, palavikku ja liigesevalu.
Vere vereringel tegutsedes aitab Jasper võidelda hemorroididega. See tugevdatud ringlus aitab võidelda probleemidega nagu raskete jalgade tunne. See on kivi, mis toob ka rohkem elujõudu ja reguleerib hormoone.
Asetage oma padja lähedale Bréchic Jasperi kivi, mis võimaldab teil leida kvaliteetset une või leida. See kivi säilitab ka õudusunenäod. See parandab une ajal unistuste ja loominguliste mõtete kvaliteeti.

psüühilised omadused

Bréchic Jasper Stone tasakaalustab karistusi ja aitab saavutada head enesehinnangut. Samuti ühtlustab ta keha ja vaimu ning hõlbustab mõistmist ja rühmas suhtlemise võimet. Bréchic Jaspe julgustamine aitab teil hoida oma jalgu maapinnal ja juhtida konflikte.
Ideaalne neile, kes soovivad projekti realiseerida, see tugevuse kivi ja tahe pakub energiat ja julgust. See rõhutab probleeme enne, kui need muutuvad liigseks ja pakub pilku lahendustele.
Kui stress tõuseb, nõrgendab Bréchic Jasper pidevaid mõtteid ja aitab taastada närvi vaikust. Magamine, elamine ja armastamine on tehtud lihtsamalt. Selle energiad pakuvad rasketel aegadel tuge ja rahulikkust.

Milline on Brechic Jasper Stone’i jõud?

Racine tšakra on esimene tšakra, mis asub perineumis. See tšakra on elu alus. Bréchic Jaspe kivi käevõru kandmine tugevdab juurtšakrat, ühendades Maaga. See soodustab motivatsiooni ja stimuleerib füüsilist energiat. Inimesed tunnevad end sageli pisut hajutatuna ja hägustudes, leiavad tasakaalu Bréchic Jasperiga. Kui juurtšakra on harmoonias, leevendab mõistus ärevust, et keskenduda muudele asjadele.
Teiseks on seitsmest keha sees olevast tšakrast, püha tšakra on naba all kõhus. See tšakra toob kaasa energiat ja vibratsiooni ning stimuleerib loovuse ja spontaansuse soovi. Tänu Bréchic Jaspe’ile tugevneb võime pärast raskusi üles tõusta. Usaldus teiste vastu ja ise ärkab üles.

Millised kivid seostuvad Brechic Jaspega?

Kivid on nagu inimesed. Mõni on tehtud selleks, teised mitte. See sõltub igast kivi energiast. Mitme ühilduva kivi omavahel ühendades tugevdatakse eeliseid.
Bréchic Jasperit kantakse ideaalselt tiigri silmakiviga. Kaitsekivi, seda kasutatakse Talismani ja kurja silma vastu. Jasperiga seotud see tagastab nende päritolu negatiivsed energiad ja edendab endaga head seost.

Must turmaliin ja Bréchic Jasper on väga head ankrukivid. Nad edendavad juurdumist, et mitte vigastada kohtuotsuste ja pahatahtlike välimuste tõttu. Üheskoos võimaldavad need keha stabiilsust ja vaimu

Kuidas puhastada ja laadida Brechic Jaspe Stone?

laadige oma kivi elulillega

Pärast kasutamist peaksite Jasperi maha laadima, puhastades kivi praeguse kuuma vee all. Kõige parem on asetada Jasperi kivid öösel hematiidi kive sisaldavasse anumasse.
Maastiku jasperi laadimiseks tuleb see paigutada kivikristalliga potti, kus on maa. Võite selle panna ka aknalauale, nii et see laadib looduslikus valguses.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Dalmatian Jasper.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.