Dalmatian Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Dalmatian Jasper pakub abstraktse maaliga sarnast maastikku. Tema kerge kleit, millele on täppis mustad ja beežiülesanded, tuletab meelde koera koera, kelle nimed see kannab. Nii ehteid kui ka litoteraapiakivi, sellel kalliskivil on vibule rohkem kui üks nöör!

Kust tuleb nimi “Jaspe Dalmatien”?

Mõiste Jaspe on erinev päritolu. Tõepoolest, see pärineb assüüria “Aschpu”, aga ka heebrea “Jaschpehist kui ka kreeka keelest” itpis “, mille tulemuseks on” täpilised, märgatud “.

Dalmaatsia Jaspe kivi on tema nimi tema selge musta kleidi jaoks, mis tuletab meelde Dalmaatsia

Selle termini päritolu pärineb ladina keelest “Jaspidem”, mille tulemuseks on “täpiline kivi”.
See on tuntud teiste konfessioonide all, näiteks Jaspe Lamparci või Pierre Dalmate.

Dalmatian Jaspe määratlus

Jaspe meessoost nimi (kreeka iaspis)

1. Ebapuhas kaltsédonia, varieerunud värvus, ehkki üldiselt punane, mida kasutatakse gemoloogias ja väärisobjektide valmistamisel.

Dalmaatsia kivi ajalugu ja päritolu

Erinevalt tavalisest Jasperi kivist, mille avastus pärineb antiikajast, on Dalmaatsia Jasperi teadmised hiljutised. See on põhjus, miks selle kohta müüti ega legendi pole.
Kreeklaste ja egiptlaste poolt tunnustatud võimu eest kaitsta halbade lainete eest, seda kasutatakse talismanide ja kujude valmistamiseks. Need kaugused negatiivsus ja tõrjuvad kurjad üksused.
Lisaks pidasid šamaanid seda kalliskivi uuenemise sümboliks renessansi. Seejärel anti talle vara mineviku vigu kustutada paremale jalale edasiliikumiseks.
Jaspe Dalmate on harvem kui tema perekonna teised sordid. Brasiilia ja Madagaskaris on kodused peamised hoiused.
See kivi hinnatakse ainulaadse ja keeruka graafilise maastiku eest. Selle kasutamine jääb peamiselt nii ehete kui ka ehete jaoks. Seega leiate käevõrud, ripatsid või isegi Dalmaatsia Jasperi rõngad väga taskukohase hinnaga.

Dalmaatsia kivi koostis

Dalmatian Jasper kuulub Jasperi perekonda, samuti mikrokristalli kvartsi kategooriasse ja seetõttu ka oksiidide mineraalliike. Jaspe jääb sisuliselt erinevate mineraalide segu. Selle sordi eripära tähistavad mustad kaasamused on tegelikult turmaliinipursked. See koosneb peamiselt ränioksiidist, millele lisatakse erinevaid elemente. Selle keemiline valem on SiO2+AL, CA, Fe, K, MG, MN, NA, O, O, OH, Si. See on tugev poolväärdikivi, mille karedus võnkub vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS. Selle tihedus on vahemikus 2,58 kuni 2,91 g/cm3.

Dalmaatsia Jaspe omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Dalmatian Jasperil on unekvaliteedi osas kasulik tegevus. See soodustab magama jäämist, öiseid hirmud ja unetus. Seega on endiselt võimalik leida rohkem energiat ja elujõudu igapäevaelu ees.
See kivi on kardiovaskulaarse aparaadi liitlane. Tõepoolest, see säilitab südame ja parandab vereringet. Lisaks puhastab see keha, toetades toksiinide evakueerimise eest vastutavaid emuntoreid. See mõjutab immuunsussüsteemi leevendamist ja tugevdamist.
Lisaks suurendab see vastupidavust suurendades füüsilist jõudlust. See võimaldab lihaste lõdvestamist, mis sobib ideaalselt taastumise aktiveerimiseks pärast spordiseanssi. Lisaks osaleb ta luu kõhre kaitsmisel liigesevalu hajumisel.

psüühilised omadused ja eelised

Dalmatian Jaspe kutsub teid omaks optimistliku meeleseisundi. Tõeline positiivsuse katalüsaator, see kaitsekivi ületab negatiivseid laineid, nii kurjad üksused kui ka pahatahtlikud isikud. Tegelikult võimaldab see teil mõista igapäevaseid raskusi suurema filosoofia ja enesekindlusega.
Vooruste tasakaalustamise korral aitab see mineraal paremini toimetada ekstreemseid emotsioone, mis tekitavad kannatusi. Harmonie ja Constance’i pakkumisega kujutab see täiendavat tuge ülitundlikele inimestele, kui meeleoluhäireid, ärevuse, stressi või impulsiivsuse saagiks. See põhjustab sisemise rahu tunde jaoks palju rahulikkust.
Nagu tema algne joonistus, segab Dalmaatsia kivi loomingulist tule. Tänu kujutlusvõimele, mida see annab, tulevad uued projektid ja uuenduslikud ideed ellu. Selle kasutamine on eriti näidustatud valge lehe sündroomi või inspiratsiooni purunemiste vastu võitlemiseks.
Lisaks soodustab see GEM suhtlemist loomadega. See võimaldab teil kuulata nende vajadusi rohkem ja mõista neid paremini. Seega tugevdatakse kaasosalust ja usalduse sidet.

Milline on Dalmaatsia Jasperi jõud?

Dalmatian Jasper jääb kaitsekivi negatiivsuse vastu. Teisest küljest omab see jõudu aju aktiivsuse stimuleerimiseks. Pikaajaliste eeliste nautimiseks võite seda kanda ehetes ripatsi kujul, nagu amulett, käevõru või rõngas.
Võite ka selle taskusse libistada, nii et see saadaks teid kuhu iganes lähete.
Unetegevuse jaoks võib olla huvitav panna see oma öölauale.
Lisaks saab seda hoolduskivina kinnitada tšakrate külge, millele see mõjutab.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Dalmaatsia Jasperiga?

Kõik sodiaagi tunnused võivad kasutada või kanda Dalmaatsia Jasperit. Kuid iga GEM jääb ühe või mitme neist ühenduses, mis on endiselt vastuvõtlikum selle võimete suhtes.
Sel juhul saavad skaala põliselanikud, Ambur ja Kaksikud kasuks täpilise kivi eelistest.

milliseid tšakraid seostatakse dalmaatia kiviga?

Dalmaatsia kivi on ühendatud nii juurtšakrate kui ka 3. silmaga.
Kui see stimuleerib juurtšakrat, aitab see soodustada ankurdamist. Seega kutsub ta meid praeguse hetke täielikult elama, ilma et oleks saastatud mineviku kahetsused ja valud ning blokeerides tulevikuga seotud hirmud. See loob sisemise dialoogi, mis viib paremate teadmiste ja enese aktsepteerimiseni.
Kolme silmaga tegutsedes äratab ta kujutlusvõime ja annab suurema selguse. Lisaks suurendab see intuitsiooni, sensoorse tajumise võimekust, aga ka kognitiivseid funktsioone nagu meeldejätmine ja keskendumine.

Millised kivid seostuvad Dalmaatsia Jasperiga?

Kõigil kividel pole samu omadusi ja volitusi. Enne nende ühendamist on parem tagada, et nende voorused ei oleks vastu. Vastasel juhul võiks need tühistada ja te ei saanud seda ära kasutada.
Tugevdatud tegevuse jaoks nii juurtšakras kui ka 3. silma peal läheb Dalmaatsia kivi ideaalselt püriidi, tiigrisilma ja pullisilmaga.

Kuidas Dalmaatsia Jasperit puhastada ja laadida?

puhastage Dalmaatsia Jasper

Litoteraapias võimaldab regulaarne puhastusrituaal teie kalliskividel evakueerida neeldunud energiaid.
Tõhusa energia puhastamiseks võite oma Jaspe Dalmate ehted ja kivid tunni jooksul demineraliseeritud veega täidetud anumasse. Võite kasutada ka viirukit või salvei fumigatsiooni teel.

laadige Dalmaatsia Jasper

Nii et Dalmatian Jasper saaks kogu oma elutähtsa energia taastada, on endiselt oluline seda pärast iga puhastamist laadida.
Selleks võite seda päikesekiiridel mõneks tunniks eksponeerida, eelistatavalt varahommikul või päeva lõpus. Võite jätta selle terve öö nautida kuu valgust.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Draakoni veri Jasper.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.