Draakoni veri Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Draakoni veri Jasper on ülihea poolväärdine roheline kivi, mis marineb punasega. Rikkalik mikroelementide nagu kaltsium ja magneesium, see annab elujõu ja dünaamika sellele, kes seda kannab. Tasakaalu ja ankurdamise pärl, see õhkstab keha ja vaimu. Avastage see uskumatu mineraal, mida ümbritseb legendid.

Kust pärineb nimi “Dragon Blood Jaspe”?

Jasperi päritolu osutub mitmeks. Tulles Assüüria “Aschpu” juurest, pärineb see ka heebrea “Jaschpehist” kui ka kreeka keelest “Iaspis”. Nende terminite tulemuseks on “täpiline, täpiline”.
Mitmed allikad oskasid selgitada “Draakoni veri Jasperi” etümoloogiat. Lõuna -Aafrikas Limpopo piirkonnas avastatud esimene sissemakse asub mäe lähedal, mille kuju kutsub esile hiiglasliku tulekahju. Lisaks räägib Põhjamaade legend lahingu sõdalase vahelise draakoni vahel, kelle veri sünnitas selle pärli.

Jaspe määratlus

Jaspe – mehelik

Jaspe on sette- või vulkaaniline kivi, mis koosneb sisuliselt ränidioksiidist. See mikrokristalliline kvart sisaldab mõnikord savi.

Draakoni vere ja päritolu ajalugu ja päritolu

Skandinaavia legend jälgib draakoni vere sündi. Ta ütleb, et oma küla kaitsmiseks seisis vapper sõdalane kohutava draakoni ees. Halastamatu võitluse ajal alistas Päästja oma tera olendi Green Jasperis, lõigates pead. Rõõmunud veri katab mõõga ja koostas unikaalsete nüanssidega kivi jaoks teed.
Selle pärli suur ilu on võrgutanud paljusid juveliir. Seega kasutavad käsitöölised draakoni veri Jasperit suurepäraste ehete ja dekoratiivsete esemete kujundamiseks. Lisaks kasutavad teatud alternatiivmeditsiini terapeudid selle võimsaid voorusi.
See Jasperi sort on endiselt segamini heeliotrope, tuntud ka kui “veri Jasper”. Neil kahel mineraalil on tõepoolest väga sarnane kleit, punasega roheline. Dragon Blood Jasper sisaldab aga palju punakaid sisemisi kui heriotrope kivi.
Selle pärli peamised hoiused on nii Brasiilias, Hiinas kui ka Austraalias ja Ameerika Ühendriikides. Saate hõlpsalt hankida veeretatud kivi või draakoni veri jasperi ehe juurdepääsetava hinnaga.

Draakoni vere koostis Jasper Stone

Draakoni veri Jasper on osa oksiididele kuuluvast suurest Jaspersi perekonnast. See mikrokristalliline kvart koosneb 80 % minimaalsest ränidioksiidist. See sisaldab paljusid mikroelemente, näiteks kaltsiumkarbonaat ja magneesium. Selle punased sisestused on tegelikult Piedmontiidist.
Draakoni pärl on suhteliselt vastupidav. See kujutab karedust vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see võnkub vahemikus 3,4 kuni 3,5 g/cm3.

Draakoni vere omadused ja eelised Jasper

füüsilised omadused ja eelised

Rikkalik kaltsiumi, punaste laikudega roheline kivi, on tunnustatud luude, küünte, aga ka hammaste emaili tahkumist. Hüpokaltseemiaga inimestele soovitatud, see kujutab endast täiendavat tuge kuiva naha taastamiseks ja tuimade juuste taaselustamiseks.
Kui kipute sageli kukkuma, võib draakoni veri Jasper stimuleerida teie looduslikke kaitsemehhanisme. Tõepoolest, see aitab tugevdada immuunsussüsteemi ja tugevdada väliste rünnakute kaitsmiseks antikehi. Seda tuleb eelistada hooajaliste muudatuste ajal, soodustada nii külmetushaigusi kui ka viiruste levikut.
Samal ajal leevendaks see pärl nahaallergia sümptomeid. Lisaks kohalikule ravile ja tervislikule toitumisele osaleb see ka ekseemi, psoriaasi või isegi seborröilise dermatiidi ilmumisel. Lisaks on sellel mineraalil tervendav jõud, mis on võimeline kiirendama haava, vigastuste või ärrituse paranemist.
Lõpuks, paralleelselt hea eluviisiga, takistab Dragon Blood Jasper kardiovaskulaarset haigust. Selle voorused kaitsevad veenide ja arterite seina. See GEM aitab kaasa südame tervisliku hoidmisele ja soodustab vereringet. Seega on see endiselt soovitatav rasketele jalgadele kalduvatele inimestele, kuna see aitab tagada venoosse tagasituleku.

psüühilised omadused ja eelised

Draakoni veri Jasper sisaldab magneesiumi, mineraali, mis on eriti efektiivne nii mööduva astenia kui ka kroonilise väsimuse vastu võitlemisel. Ideaalne võitluseks moraali vastu väheneb, see on hinnaline liitlane, et talvel heleduse puudumist paremini toetada. Lõpuks annab see pärast prooviperioodi energiat taaselustada. Selle magneesiumisisaldus aitab vabastada stressist ja ärevusest, et leida rahulik ja rahulikkus.
Lisaks on sellel kalliskivi võime tasakaalustada emotsioone. See jahib selliseid negatiivseid tundeid nagu kurbus, süngus ja melanhoolia. Lisaks soodustab see optimismi ja suurema Joie de Vivre’i laskumist. Draakoni veri Jasper hingab dünaamikat ja motivatsiooni. Ta julgustab tegutsema ning annab julguse ja otsusekindluse, mis on vajalik oma projektide konkreetseks ja unistuste realiseerimiseks.
Kui teil on praeguse hetke nautimisega raskusi, on verine kivi teie jaoks. Teadaolevalt ühendab see oma hoidiku oluliste asjadega, aitab see määratleda prioriteedid. See sobib ideaalselt sammu tagasi astumiseks ja teatud olukordade dramatiseerimiseks. Draakoni veri Jasper on piisav tarkus pärl isikliku arengu või enesevaatluse teostamiseks. Seega võib see parandada enesekindlust ja võimendada karismat.

Milline on draakoni veri Jasperi jõud?

Dragon’s Blood Jasper töötab füüsilise ja vaimse tasakaalu taastamiseks. Selle peamiste jõudude hulgas saame tsiteerida ankurdamist ja võimet keha ja vaimu ergutada.
Sellest täielikuks kasuks soovitame teil kanda draakoni veri Jasperit krae, käevõru või ripatsi kujul. Samuti saate hõlpsalt haarata taskus veeretatud kivi või veeris.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse draakoni vere jasperiga?

Mineraalide valimine vastavalt nende voorustele on endiselt kõige tavalisem meetod. Siiski võite valida ka oma astroloogilise märgiga ühendatud kivi. Tõepoolest, kõik kalliskivid toimivad kõigi märkide järgi. Inimesed, kelle sodiaak on selle Jasperiga seotud, on selle omaduste suhtes vastuvõtlikumad.
Sel juhul on looduslikud kalad, lõvi ja neitsi eriti tundlikud draakoni vere jasperi mõju suhtes.

Millised tšakrad seostatakse draakoni vere jasperiga?

Litoteraapias on Dragon Blood Jasper lai spektri terapeutiline kivi, mille füüsilised ja psühholoogilised eelised tunduvad lõputu.
See punasega riputatud roheline pärl stimuleerib südatšakrat, aga ka juurtšakrat.
Juurtšakral toimides võimaldab see kehal ja vaimul tänu Maa energiale oma akusid laadida. Draakoni veri Jasper loob ohutustunde ja suurendab enesekindlust.
Kui ta sekkub südame tšakrasse, edendab ta tunnete väljendamist ja aitab luua püsivaid ja intensiivseid suhteid, kas sõpruses või armastuses.

Millised kivid draakoni vere jasperiga seostumiseks?

Kahe või kolme ühilduva kivi ühendamine võimaldab luua võimsa energia sünergia. Seetõttu võimendate oma kalliskivide jõudu, et seda maksimaalselt ära kasutada.
Draakoni vere Jasperi mõju suurendamiseks süda tšakrale, soovitame teil abielluda roosa turmaliini, morganiidi või maasikakvartsiga.
Selle verekivi toimimise tugevdamiseks põhitšakral (juur) kutsume teid üles valima mokaistid, punast ahhate või isegi taevast obsidiaani.

Kuidas draakoni veri jasperit puhastada ja laadida?

puhastage draakoni veri Jasper

Draakoni vere energiapuhastamine Jasperi on selle hoolduse lahutamatu osa. Kivi säilitamiseks selle eelistest peate seda regulaarselt tegema. Ta saab oma sadama ajal või kasutamise ajal ladustatud energiaid tühjendada.
Selle rohelise ja punase pärli puhastamiseks loputage see mõneks hetkeks selge vee all. Fumigeerimine, mis koosneb põletamisest, Sage või Palo Santo võimaldab oma mineraale lähtestada. Lõpuks jääb mõneks tunniks maakera draakoni vere matmine sama tõhus puhastusmeetod.

laadige draakoni veri Jasper

Laadimisetapp võimaldab mineraalidel taastada kogu oma elutähtsa tugevuse. Dragon Blood Jasperi laadimiseks on teile saadaval kaks võimalust. Saate selle 2 tundi hommikuse päikesekiirte juurde paljastada või lasta sellel üheks ööks nautida Kuu pehmet valgust.

Lõpus saate seda veel kord kanda ehetes või kasutada seda, nautides täielikult selle võimude ulatust kehale ja vaimule!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Ema -pearl.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.