Ema -Pearl: tähendus, voorused ja omadused

Ookeanide tõeline aare, ema hämmastab meid oma ülevate sillerdavate peegeldustega. Samal ajal rahustav, taastav ja tasakaalustav näib selle voorused piiramatud. Avastage need edasise viivituseta.

Kust pärineb “ema -pearl” nimi?

Mõiste ema -Pearl etümoloogia osutub mitmekultuuriliseks. Tõepoolest, see pärineb iidsest prantsuse keelest keskaja ja araabia keeles “Naqqāra”, mis mõlemad tähistavad väikest trummi. Saracens mängis seda löökpilli instrumenti, et lahingu ajal vaenlastele aru anda. Need nimed viitavad ka pärlina sisemusele kestale, mida polüneeslased kasutasid kalapüügi ajal trompetina.
Lisaks hüüdnime Elizabeth i hüüdnimeks tema “pärli ema”, viidates austrile, mis koosneb emast -pearlist, mis sünnitab kultuuripärlid.

ema määratlus -Pearl

ema -Pearl -naiselik

Kõva element, valdavalt valge, mis kujutab endast sillerdavaid peegeldusi. Ta joondab teatud molluskide kesta sisekülje. Seda kasutatakse eriti tahvelarvutina.

Ema ajalugu ja päritolu -Pearl

Ema -Pearl esmakordne kasutamine pärineb paleoliitikumi ajastule. Sealt jätkavad selle sillerdavad värvid rahvaste võrgutamist läbi aegade ja piirideta. Maa ja mere kohtumise embleem, see kivi oli ja seda kasutati mitme otsa jaoks.
Varem olid Pearly Sheps turutehingute tagamiseks kohalik valuuta. Mida rohkem nad kaugetest piirkondadest tulid, seda suurem on nende väärtus. Seda praktikat täheldati India ookeanis, aga ka Vaikse ookeani piirkonnas, Kariibi mere saartel, aga ka Aafrika rannikul.
Kristlikus kultuuris sümboliseerib ema -pearl ülestõusmist. Vesikonnad sisaldavad püha vett teatud kirikute sissepääsu juures. Nad kehastavad puhastamist, õnnistamist ja tervenemise lootust. Lisaks tähistab ema -pearl ema neitsi Maarja emade armastust Jeesuse vastu.
Hiinas kujundati nende austamiseks jumalate kuvandiga ema -pearl -kuju. Mehhikos kandsid Yaqui indiaanlased “hopo’orosim”, mis vastutavad kurjade üksuste kaitsmise eest.
See pärl on tuntud oma nüansside ilu poolest. See on juveliiride jaoks väga populaarne tooraine ehete valmistamiseks. Lisaks isikupärastab ja kaunistab see teatud tavaliste esemete, näiteks pliiatsid, klaasid, noad, kellad, kellad või teatud muusikariistad, näiteks kitarrid või viiulid.
Selle litoteraapia voorusi on tunnustatud mitu sajandit. Samuti kasutavad alternatiivmeditsiini terapeudid teda tervendava kivina.
Suurtes kogustes kogu maailmas toodetud ema hind -Pearli hind on väga odav.

Ema koosseis -Pearl

Ema -Pearl on sile ja sillerdav materjal, mis katab teatud molluskide, näiteks austrite, rannakarpide või ELMS -i kesta sisekülje. Selle eripära on bio sünteesitud. Molluskid toodavad selle ise, et kaitsta end, kui võõrkeha nende koore sisse puhkeb. Samuti võib lihtne liivatera sünnitada üleva kultuuri pärli.
See koosneb sisuliselt aragoniitkihtide superpositsioonist, mis on tänukonhüoliinile üksteise külge keevitatud.
Ema -Pearl on väga habras komposiit, kriimustuste suhtes tundlik. See on karedus vahemikus 3,5 kuni 4 MBS, samuti tihedus, mis võnkub vahemikus 2,75 kuni 2,80 g/cm3. Selle keemiline koostis on Caco3.
Ema -pearl kivi pakub laia spektrit nüansse, valgest siniseni rohelise, lilla või isegi halli. Kui see on valgusega raputatud, peegeldab see seda ja selle värv muutub.

ema omadused ja eelised -Pearl

füüsilised omadused ja eelised

Nagu ka selle tootmisprotsess, on ka emal -pearlil vapustav regenereerimise jõud. Tõepoolest, see soodustab luumassi ja kudede rekonstrueerimist. See kujutab endast väärtuslikku abi vigastuste paranemise kiirendamiseks, operatsioonist kiiresti taastumiseks või luumurdude konsolideerimiseks.
See kivi parandab transiiti ja seetõttu seedimist. Seega võimaldab see võidelda kõhukinnisuse või kõhulahtisuse vastu. Lisaks leevendab see seotud häireid ja valu, näiteks maopõletused, puhitus või gastroösofageaalne refluks.
Lisaks osaleb see immuunsussüsteemi tugevdamisel, et tagada väliste agressioonide ees parem kaitse. See tegevus toimib ennetamisel, aga ka paranemiseks. Allivastane, see on eriti efektiivne esmakordselt, niipea kui haiguse sümptomid ilmnevad.
Tänu rahustavatele voorustele soodustab ema -Pearl ema lihaste lõdvestamist, mis mõjutab valu eest vastutavaid närvilisi pingeid.
Võimule antakse jõud nii silmade kaitsmiseks kui ka vaatepilti säilitada. Lisaks on sellel võime reguleerida teatud tasakaalustamatust, sealhulgas kaltsiumi puuduse ületamist.

psüühilised omadused ja eelised

Ema -Pearl kohkub meelt ja tasakaalustab emotsioone. Ideaalne viha, pettumuse, ärrituvuse või isegi kurbuse vastu võitlemiseks, see annab võimaluse nii pehmematele tunnetele kui ka optimismile. Impulsiivsete inimeste jaoks on see eriti soovitatav, kuna see aitab enda üle kontrolli taastada. Lisaks vähendab see stressi ja ärevuse taset, et suhelda rahulikkusega.
See GEM edendab selgeltnägemist ja mõistmist. Ta kutsub teid üles nägema objektiivsemat ja lihtsalt meie keskkonda, aga ka igapäevaseid üritusi. See annab tarkuse ja sallivuse, mis võimaldab teil omandada suurema avatuse.
See aitab kaasa selle suhetele teistega positiivselt. Selgub, et on lihtsam oma vajadusi, tundeid ja tundeid vabalt väljendada. Suhted muutuvad tervislikumaks, autentseks ja põhinevad vastastikusel usaldusel.
Lõpuks ühendab ema -pearl oma hoidiku oma intuitsiooniga. Ta julgustab teda tegema oma valikud kooskõlas oma sügavate püüdlustega. Lisaks suurendab see kujutlusvõimet kümnekordselt ja edendab uuenduslike ideede ja originaalsete projektide tekkimist.

Milline on ema jõud -Pearl?

Pärl on mitmekülgne kivi, millel on nii rahustav, tasakaalustavad kui ka kaitseomadused.
Selle paljude vooruste ärakasutamiseks soovitame teil seda kanda ehetes, eelistatavalt päikesepõimiku läheduse jaoks kaelakee kujul. Selle leiate ka rõngast, käevõrust või kõrvarõngastest.

Milline astroloogiline märk on ema -Pearl?

Ema -Pearl sobib kõigi astroloogiliste märkide jaoks, ilma et oleks vahet.
See on siiski seotud vähi sodiaagi, Kaksikute, Neitsi, Kaljukitse ja kalade märkidega. Nende põliselanikud saavad selle eelistest veelgi enam eeliseid tõmmata.

Milline tšakra on ema -pearl seotud?

ema -Pearl on seotud päikesepõimiku tšakrate ja 3.

Silm.
Päikesepõimiku toimimisel soodustab sillerdav kivi seedesüsteemi õiget toimimist ja rahustab selle ebamugavusi. Lisaks tähistab see energiakeskus enesekindluse asukohta. Ema -Pearl aitab kaasa iseenda tunnistuse tugevdamisele ja aitab selle potentsiaalidest teadvustada, et neid võimalikult hästi teha.
Frontaalse tšakrat stimuleerides võimaldab ema -pearl arendada nii aju, intellektuaalset kui ka kujutlusvõimet. Lisaks võimendab see kuuendat mõtet, mis on seotud intuitsiooniga.

Milliseid kive seostavad emaga -pearl?

Kõigil mineraalidel on põhiseadus ja erinevad omadused. Enne nendega seostamist on endiselt hädavajalik tagada nende vooruste ühildumine. Tõepoolest, kui need on vastuolulised, tühistatakse nende volitused tõenäoliselt ja te ei saa sellest kasu.
Kui soovite suurendada ema -i mõju 3. silmale, on ideaalsed sinised kivid, näiteks sodaliit, labradoriidi, tselestiin või isegi azuriiti.
Unakite ja rodokrosiit amplifitseerivad ema mõju -pearli mõju päikesepõimikule.

Kuidas ema puhastada ja laadida -pearl?

puhastage ema -Pearl

Kui see asub oma looduskeskkonnas, puhastab ja laadib emakeskkonnaga kokkupuutes emakeskkonna moodustavate elementidega kokkupuutel.
Et pikendada tema eluiga ja tagada selle tõhusus, tuleks seda regulaarselt säilitada.
Ema puhastamiseks -Pearl võite lasta sellel mõneks tunniks istuda soolases vees. Seega saab ta end kogunenud energiatest vabastada.

laadige ema -Pearl

Laendimisprotsess võimaldab -Pearlil ema leida kogu oma elutähtsa energia.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Fluoriit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.