Fluoriit: tähendus, voorused ja omadused

Fluoriit on sajandeid tuntud kivi, mis toob kaasa vaimse rahuliku ja keskendumise. Ta on kõnelejate liitlane, aga ka intellektuaalid ja inimesed enesekindluse puudumisel. Avastage lugu ja kõik selle kivi eelised ja omadused uskumatutes värvides.

Kust pärineb fluoriidi nimi?

Fluoriidi nimi pärineb ladinakeelsest sõnast “fluere”, mis tähendab “fondant” “vool”. See nimi anti Stone’ile 1797. aastal, kuna fluoriidil on kaitsme omadused, seda kasutati tööstuse asutamisena.
Sellel on riikide ja keelte kohaselt muid nimesid: fluori spath, fluoriid või kaltsiumfluori. Nende kristallide fluorestsents aspekt on väga populaarne ja võimaldab sõna “fluorestsents” sündida.

Fluoriidi ajalugu ja päritolu

Fluoriit on üks populaarsemaid kive, eriti tänu selle suurepärastele värvidele. See mineraal kajastab kõiki spektri värve. See on tuntud ka oma litoteraapia omaduste poolest. Teda on antiikajast saadik armastatud, teda kasutati kaunistusena. Kreeklased kasutasid seda vaaside loomiseks, mis on endiselt kollektsionääride seas väga populaarsed.
Keskajal tunti seda kui “Fleur de Minerai”.

fluoriidi kivi koostis

fluoriidi omadused / füüsilised omadused

Fluoriidil on palju füüsilisi omadusi. See kivi võimaldab kehal end mitme aspekti korral paremini tunda. See parandaks palju luuprobleeme. Luud oleksid tugevamad ja fluoriit aitaks arveid ja muid luuvigastusi tervendada.
Samuti on teada, et roheline fluoriit või lilla fluoriit leevendab mitmesuguseid nahaprobleeme. Kas noorukite akne või paranemisprobleemid pärast vigastusi või põletusi. Fluoriit võimaldab seda kannatavate inimeste naha paremat paranemist ja kanalisatsiooni.
See parandaks ka vereringet, mis teeb sellest uskumatuks varaks kõigile inimestele, kes puutuvad kokku verevedelikuga seotud probleemide või verega seotud südameprobleemidega.

psüühilised omadused

Lisaks füüsikalistele omadustele on fluoriidil palju psüühilisi omadusi. See võimaldab paremat intellektuaalset selgust, see aitab eksameid koondada ja valmistada.
See on suur keskendumisvajadusega inimeste peamine liitlane, see võimaldab teil vastata teostatava ülesande ja mitte kaotada peegelduse või teostuse teose niiti.
See parandab õppimist, kas lastele või täiskasvanutele. See võimaldaks teadmiste paremat assimileerimist.
Fluoriiti kasutatakse laialdaselt ka emotsionaalseks detoksiks, see aitab sorteerida läbi inimsuhteid ja paremini tuvastada teie ümber elavaid kahjulikke inimesi. See aitab näha ja paremini tunda halbade energiatega inimesi.

Milline on fluoriidi jõud?

Kõri tšakra ja eesmise tšakraga ühendatud fluoriit võimaldab teil kõnet vabastada, aga ka peegeldust. See võimaldab teil avalikult paremini rääkida, aga ka teie elus oluliste probleemidega paremini mõelda.
Fluoriit on väärtuslik abi esinejatele või inimestele, kellel on keeruline end publiku ees väljendada või töötava kohtumise ajal.

Millised kivid fluoriidiga seostamiseks?

Fluoriiti seostatakse paljude kividega väga hästi. See sobib ideaalselt püriidiga.
Saate seda suurepäraselt seostada ka kvartsiga, eelistatavalt Pink Quartziga. See võimaldab ka enesekindlust ja stressi vähenemist.
Fluoriit ja Ametüst -duo on ka võidupaar, need kaks kivi võimaldavad ärevuse vähenemist ning kujutlusvõime ja keskendumise toimimist.

Kuidas fluoriidi puhastada ja laadida?

Nii et teie fluoriit oleks kogu aeg efektiivne, peate selle laadima. Võite kasutada mitmeid tõhusaid meetodeid.
Asetage oma fluoriit päikesevalgusesse 3-4 tundi, alates eelistustest kella 12 paiku, kus päike on kõige nähtavam.
Kui teil on kvartsklastr, saate oma fluoriidi täielikult laadida, asetades selle tõhususe tagamiseks kogu öö klastrisse.

laadige oma fluoriiti ametüsti geode abil

Ametüsti geood on ka väga hea lahendus teie kivi laadimiseks, fluoriidi asetamiseks oma geodi kõrvale mõneks tunniks ja laske tegutseda. Leiate oma puhastatud ja puhastatud halbade energiate fluoriidi.

laadige oma kivi elulillega

Elulill on suurepärane klassika fluoriidi laadimiseks ja see töötab ka kõigi teiste kivide jaoks. Asetage oma kivi elulillele 6 tundi ja leidke see terve ja puhastatud.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Gabbro.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.