Gabbro: tähendus, voorused ja omadused

Gabbro tekib maa soolestikes. Ta tõmbab sinna oma elutähtsa energia, et pakkuda omahoidikule kasutamata vooruste eeliseid. Kaasas kivi, see pakub abi muutuste perioodidel ja aitab rutiini katkestada. Avastage selle magmaatilise kivi päritolu ja saladused.

Mõistel Gabbro on kaks päritolu. Tema etümoloogia pärineb ladinakeelsest “glaberist”, mis tähendab “rõvedat, alasti, viljatut maa”. See nimi on seotud selle kivi vulkaanilise olemusega, aga ka selle pinnasega, mille kultuur on endiselt võimatu. Lisaks tähistab Gabbro Toscanas asuvat Itaalia linna.
See pärl avastati 1760. aastal Apenniini põhjaosa piirkonnas, mis on lääne Alpide külge kinnitatud Itaalia mäestik. Alles 1809. aastal ristis Christian Leopold von Buck teda “Gabbro”, Itaalia massiivide uurimise ajal Saksa teadlast.
Roheliste nüansside osas on see kivi pikka aega hüüdnimega “Green Tuffe”. Seda nimetatakse mõnikord “mustaks graniidiks”, ilma et see oleks selle kiviga mingit seost või sarnasust. See assimilatsioon on endiselt vale ja kasutatakse ärilistel eesmärkidel.

gabbro kivi määratlus

gabbro meessoost nimi de Gabbro, õige nimi Toscana linn

Põhiline plutooniline kivi, mis koosneb peamiselt kaltsiumist, pürokseenist, oliviini plagioklaasist.

Gabbro kivi ajalugu ja päritolu

Alpides asuv Mont Chenaillet asub opioliidi, mis on mitmesugused Gabbro. Proovide proovivõtmine võimaldas oma uuringut. Pärast seda viis seismoloogiaekspert Jean-Luc Berenguer tema kohta uuringuid läbi.
Gabbro jääb ennekõike kivi, mida kivi suuruses aastatuhandeid ära kasutati. Saame märkimisväärselt esile kutsuda Bretagne’i Mystics Menhirs ja Dolmens, mis on palju neid sisaldavad. Neoliitikumi ajastul peeti sellel kivimil tõepoolest võluomadusi.
Oma vastupanu tõttu võimaldab see arendada kirikuid, kloostreid ja muid kindlaid monumente.
Hiljuti on spetsialistid avastanud Madagaskarist mitmesuguseid Gabbro, mida nimetatakse ka “müstiliseks merliniitiks”. Praeguseks pole neil selle kohta rohkem teavet.
Geoloogilisest vaatenurgast jääb Gabbro ookeani koore üheks komponendiks. See tuleneb magistri mantlist pärineva magma kristalliseerumisest. See kivim moodustub põhjalikult ja pärineb pinnale tänu tektooniliste plaatide liigutustele. See protsess, mida nimetatakse orogeneesiks, on eriti pikk. See on põhjus, miks leiame, et Gabbros on seni mitu miljonit aastat vana.

Gabbro kivi koostis

Gabbro Stone on magmaatiline plutooniline kivi, mis koosneb päevadest, plagioklaasist, pürokseenist, amfiboolist ja oliviinist. Mõnikord tuvastame metallide olemasolu, näiteks kuld, hõbe, nikkel, koobalt … Gabbro koosneb väikestest kristallidest. See tuleneb magma aeglasest jahutamisest ja võtab kuju ookeanilise kooriku all.
Väga vastupidav materjal, selle kõvadus on 6–6,5 MB. Selle tihedus võnkub vahemikus 2,4 kuni 2,8 g/cm3.
Selle värv, täiesti läbipaistmatu, varieerub mustast roheliseks, läbides mõnikord lilla tooni.

Gabbro Stone’i omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias on Gabbro tuntud oma regeneratiivsete vooruste poolest. Ta annab kehale iseenda jõudu. Tänu immuunsussüsteemi stimuleerimisele taastub keha kiiremini. See teaduskond on ideaalne inimestele, kes taastuvad pärast vigastust, haigust või pärast operatsiooni.
Metallid sisaldasid seda kivi, mis sisaldab suurt annust energiat. See mõjutab keha väsimust ja vähendab märkimisväärselt oksüdatiivset stressi, mis jääb tsivilisatsiooni teatud patoloogiate päritolule.
Lisaks rahustab Gabbro kõik valud, olgu need püsivad.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu füüsilisel tasandil, võitleb Gabbro vaimse väsimuse vastu. Seejärel toob ta suurema selguse ja aitab oma emotsioone paremini juhtida. Selles mõttes pakub see rahulikkuse ja heaolu tunde.
See kivi sümboliseerib uuendamist, see soodustab nii maailma avatust kui ka muutusi. Selleks osaleb ta rutiini murdmisel, hirmude lahutamisel ja tõkete kaotamisel, mis võivad takistada tema projektide edendamist ja konkretiseerimist. See pärl sobib ideaalselt inimestele, kellel on raskusi tegutsemisel. Ta annab neile julguse oma eesmärkide saavutamiseks.
Gabbro võimaldab teil mõista takistusi suurema eraldumisega, see on põhjus, miks see kujutab endast tõelist tuge ebaõnnele.
See mineraal mängib otsustavat rolli vaimsuse otsimisel. Ta kutsub oma omanikku rohkem kuulama oma intuitsiooni, aga ka looma sidet ümbritseva maailmaga.

Milline on Gabbro kivi jõud?

Gabbro on ressursse täis kivi.
Omahoidja motiveerides sunnib naine teda oma mugavustsoonist välja minema ja oma sisemise olendiga suhtlema. Enda teadmiste ja teie soovide teadmisi edendades stimuleerib see soovi liikuda, et saavutada see, mis on enda jaoks oluline.
See jääb ideaalseks inimestele, kes toidavad unistusi, kuid ei julge neid juhtuda, ega neile, kes tunnevad end lõksus elus, mis ei anna neile rahulolu.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Gabbro kiviga?

Kivid saab kasutada ja kanda kõik, vahet tegemata. Kuid need toovad rohkem kasu astroloogilistele märkidele, millesse need on kinnitatud.
Ka looduslik vähk, Veevalaja ja Kaljukits on eriti tundlikud Gabbro kivi võimude suhtes.

Milline tšakrat on seotud Gabbro kiviga?

Gabbro kivi on seotud juurtšakraga. Kui kivi seda stimuleerib, suurendab see seost Maaga, et sellest energiat tõmmata. Väljendist “Maapinnal olevad jalad” kutsub see end praegusel hetkel ankrusse ja mitte asjatult hajutama. Lisaks annab see suurepärase sisemise rahu. See mõjutab suurenevat tootlikkust, mis põhjustab omakorda isikliku saavutuse tunde.

Millised kivid seostuda Gabbro Stone’iga?

Võimude suurendamiseks volituste suurendamiseks on huvitav seostada mineraale sarnaste voorustega. Samuti saab Gabbro kivi juurtšakral tegutsemiseks kombineerida Tauruse silma, püriidi või obsidiaaniga.

Kuidas gabbro kivi puhastada ja laadida?

puhastage gabbro kivi

Puhastamine ja laadimine on kivide hooldusrituaali lahutamatu osa. Puhastavad kalliskivid võimaldab neid vabastada kõigist neisse kogunenud energiatest.
Gabbro puhastamiseks võite kasutada väga tõhusat salvei või isegi viiruki suitsu. Võite lasta sellel ka kausis destilleeritud vees ühe või kahe tunni jooksul seista.

laadige gabbro kivi

Nende looduskeskkonnas laadivad kivid end tänu nende ümbritsevatele elementidele.
Gabbro algse energia leidmiseks saate sellel lubada kuuvalgust üleöö nautida. Saate seda ka tund aega päikesekiiridel eksponeerida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Granaat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.