Hall Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Hall Jasper on hall kivi, millel on ainulaadne marmor. Kui soovite uurida oma potentsiaali ulatust ja mõista ennast kõigis oma eluvaldkondades, saadab see pärl teiega teie projektide õnnestumisega! Avastage see edasise viivituseta.

Erinevad hüpoteesid ümbritsevad “Jasperi” nimetuse päritolu. Tõepoolest, see termin võib pärineda assüüria “Aschpu”, heebrea “Jaschpehist” või kreeka keelest “Iaspis”. Need kolm sõna tähistavad “täpilist” kivi.
Hall viitab selle vardaga Jasperi värvile, millel on matt välimus. See sisaldab pärlhalli toone, mis on segatud püsivama antratsiidiga halliga. Need joonistused kutsuvad esile ainulaadses vormis suitsu kerimist.

Jaspe määratlus

Jaspe – mehelik

Erinevate värvidega kaltsudon, mis sisaldab lisandeid. See on endiselt kasutatud gemoloogias ja mida kasutatakse dekoratiivsete esemete valmistamisel.

halli Jasperi ajalugu ja päritolu

Grey Jasper on vähem tuntud Jasperi sort kui tema nõbu Bréchic Jasper. Kuid seda on kasutatud mitu tuhat aastat kaunistuste või dekoratiivsete esemete, näiteks vaaside tegemisel. Seda leidub ka tavaliste objektide, näiteks pitseride kujul.
Täna töötab ta endiselt litoteraapias, aga ka ehetes.
Kogu maailmas on tuvastatud palju halli Jasperi hoiuseid. Vaatleme peamisi ekstraheerimiskohti Saksamaal, Prantsusmaal, Brasiilias, samuti Ameerika Ühendriikides, Indias ja lõpuks Madagaskaris.
Hall Jasper on endiselt odav mineraal, mille hind on kättesaadav kõigi eelarvete jaoks. Tõepoolest, Grey Jasperist leiate ehteid keskmiselt 10 eurost. Nende hind varieerub sõltuvalt nii kivi kvaliteedist kui ka käsitöötööst.

Halli Jasper Stone’i kompositsioon

Hall Jasper kuulub Jasperi perekonda ja oksiidide mineraalliike. See on tegelikult mikrokristalliline kvart, mis koosneb sisuliselt ränidioksiidist (SiO2), millele lisanduvad lisandid. Selle keemilises koostis on eriti rauaoksiidide ja savi jäljed.
See marmor mineraal on lööklaine. See kujutab karedust, mis varieerub vahemikus 6,5 kuni 7 MBS, tiheduse korral 2,75 g/cm3.

halli jasperi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Halli Jasperi mõju on eriti kasulik nii neerude kui ka uriinisüsteemi kui terviku kaitsmiseks. See on näidatud põieprobleemi korral, näiteks tsüstiit või kuseteede leke. See pärl tähistab abi neerukivide vältimiseks ja toksiinide kõrvaldamiseks.
Nii hea elustiili kui ka mitmekesise dieedi osana töötab hall Jasper hea ainevahetuse nimel. See aitab parandada seedimist, vähendada puhitust, leevendada kõhupõletusi, aga ka võidelda kõhukinnisuse või kõhulahtisuse vastu. Lõpuks osaleb see kivi kaalu stabiliseerimisel. See sobib ideaalselt ülekaalu, rasvumise ja vastupidise kõhulisuse vastu võitlemiseks.
Lisaks võib see marmorist mineraal lihaseid lõdvestada ja julgustada võtma head igapäevast kehahoiakut. Selle toimet soovitatakse lihasvalu või lihas -skeleti häirete korral (MSD). Kontraktuurid, valud ja seljavalude leevendamine on endiselt liitlane. Lisaks võib see aidata leevendada fibromüalgia sümptomeid.

psüühilised omadused ja eelised

Hall Jasper annab oma hoidikule suurepärase elujõu. Seega on see kivi väärtuslik kroonilise ja ajutise väsimuse vastu võitlemiseks. Soovitame sellel hakkama saada eriti energiat suurendavate hooajaliste muudatustega. See Jasper esindab tõelist tuge ületöötamise, üldise kurnatuse või läbipõlemise korral.
Marmor Crystal võitleb stressiga ja vähendab ärevust. Südame sidususega seotud see võib aidata läbi viia paanikakriisi või stressipiigi. Eeldada teiega koos eksami, tööintervjuu või mõnda muud sündmust, mis suudab maitsta.
Lisaks säästab hall Jasper nii paindlikkust kui ka kohanemisvõimet. See aitab tervitada ootamatusi suuremat rahulikkust ja spontaansust. Samuti julgustab ta oma mugavustsoonist välja tulema ja kaaluma uusi rikastavaid kogemusi. See kivi sobib ideaalselt, et julged tegutseda ja saavutada soove või projekte. Tõepoolest, see annab teostuse sellele, kes seda kannab. Lisaks annab see nii mõistuse tugevuse kui ka asjade täielikuks saavutamiseks ja minekuks vajaliku otsuse.
Psüühilise aspekti osas pakub see suuremat vaimset selgust, mis suurendab analüüsimisvõimet. See edendab sündmuste objektiivset pilku. See aitab eriti teha teadlikke otsuseid, saada nii reaktsioonivõime kui ka vastuvõtlikkust. Kognitiivsete funktsioonide parandamise kaudu võitleb see mäluhäirete vastu.
Lisaks on Grey Jasper kivi, mis võimaldab 6. tähendust võimendada ja suurendada seetõttu intuitsiooni.

Milline on halli Jasperi jõud?

Grey Jasper on rahustav poolvääriskivi, mis aitab kaasa nii füüsilisele tasakaalule kui ka psüühilisele harmooniale. See pärl aitab ka oma hoidiku tahet tugevdada, et teda saaks elus täita ja pääseda helgele tulevikule.
Selle kristalli mõjust kasu saamiseks tuleks seda enda peal hoida. Võite taskusse libisemiseks valida veeretatud kivi või kabochoni. Võite seada oma vaatamisväärsused ka halli Jaspe ehe. See võib võtta ripatsi, kaelakee, käevõru või kõrvarõngad.
See kristall võib kaasneda teie meditatsiooni, jooga, pilatese või isegi Qi gongi seanssidega. Tõepoolest, see võib suurendada kontsentratsiooni, kuid tõsta ka hinge optimaalse vaimse kogemuse saamiseks.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse halli Jasperiga?

Iga kivi on seotud ühe või mitme astroloogilise märkiga. Mineraal pakub oma omanikule oma eeliseid, võtmata arvesse oma sodiaagi märke. GEM -ide mõju on siiski intensiivsem selle sildi põliselanike suhtes, millega nad on seotud.
Hall Jasper töötab rohkem tasakaalu, lõvi ja neitsi märkide jaoks.

Millise tšakraga on hall jasper seotud?

Hall Jasper osutub ühendatuks 3. silma tšakraga, mida nimetatakse ka eesmiseks tšakraks.
Selle kristalli tegevus sellel energeetilisel punktil tugevdab vaimset arengut, suurendab vaimset selgust ja soodustab intuitsiooni.

Millised kivid seostuvad halli Jasperiga?

Litoteraapias on võimude suurendamiseks soovitatav nende vahel 2 või 3 kivi. See suurendab eeliseid nende omanikule, kes saab nende mõjust täielikult kasu. Valitud kalliskivide ühilduvuse tagamiseks on veel vaja eelnevalt.
Selleks, et mitte veidralt toime panna, peaksite panustama mineraalidele, mis toimivad samadel tšakratel kui teie algkivi.
Hall Jasper läheb suurepäraselt koos Dalmaatsia Jasperi, Sinise Jasperi või Jasper Bumblebeega. Lisaks sellele, et nad kuuluvad samasse perekonda, osalevad nad kõik 3. silmatšakra stimuleerimisel.

Kuidas halli jasperit puhastada ja laadida?

puhastage hall Jaspe

Kui mineraale on kulunud või kasutatud, kipuvad nad ümbritsevaid energiaid imama. See tugineb nende elutähtsast energiast ja nõrgendab nende volitusi.
Regulaarne energiapuhastus soodustab lähtestamist ja võimaldab teil oma kristalle kauem hoida.
Selleks pole midagi keerulist. Pange hall jasper lihtsalt destilleeritud veega täidetud anumasse. Tunni pärast saate selle eemaldada ja kuiva kiu kanga abil kuivatada.

laadige halli Jasper

Laadige hall Jasper regulaarselt vajalik samm. See võimaldab tal leida kogu oma energia.
Laadige halli Jasperit teha erineval viisil. Tund -pikkune kokkupuude päikesekiirtega on piisav. Võite saada ka elu lille, millega saate päevast ja öösel oma halli Jaspe ehteid ja Jasperi kive laadida. Lõpuks jääb ametüsti geood võrdselt tõhusaks alternatiiviks.

Teie mineraalid saavad seega uuesti vibreerida ja panna teile kasu kogu nende vooruste intensiivsusest!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Hematiit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.