Heliotrope: tähendus, voorused ja omadused

Iseenda konflik, heliotrope saadab teid edu teele. Sportides punasega täpilist rohelist kohta, pakub see rahulikku tunde koos veatu otsusekindlusega. See pärl on tingimusteta liitlane, et saada enda parimaks versiooniks.

Kust tuleb nimi “Heliotrope”?

“Héliotrope” tähendab “ringkäiku päikese poole”. See termin pärineb kreeka “Helios”, mis tähistab päikest ja “Trepeinï”, mis tõlgib “pöörde”.
Antiilis Plinius Plinius vana hüüdnimega “Verekivi”. Tõepoolest, kui see on päikesekiirte alla vette sukeldatud, annab see illusiooni, et jätaks vere tõmbeks.
See ristitakse ka “veri jasper” või “märtri kivi”, viidates keskaja legendile, mille kohaselt helikotroop sisaldab Jeesuse Kristuse verd.

Heliotrope määratlus

heriotrope – mees

Mitmesuguseid kaltsédoniat mustriliste/rohekate värvidega ja rauasilikatite või Jasperi poolt punasega.

Heliotrope Stone’i ajalugu ja päritolu

Heliotrope kivi esimene kasutamine pärineb antiikajast. Sel ajal anti sellele jõudu looduslike elementide vallandamiseks ja eriti vihmi tugineda kultuuride niisutamise tagamiseks. See tsivilisatsioon teeb ka glüptilise tehnika kohaselt suurepäraseid heeliotroopseid ehteid. See koosneb kivile, portreede, mütoloogiliste stseenide või jumaluste graveerimisest. Need tekivad kas reljeefselt, kama või õõnes. Tänu sellele samale meetodile kasutati seda hülgena.
Keskajal arvavad kristlased, et see pärl sisaldab Kristuse verd. Öeldakse, et selle mineraali eest vastutas maapind, millele ristifiks püstitati. Tegelikult sümboliseerib see kaua kannatustele vastupanu. Sel ajal on arstidel võimas tervendav jõud. Nad vähendavad seda pulbriks, mille nad lisavad muudesse koostisosadesse, et luua salvi, mis on võimeline parandama haavu, leevendades valu ja vähendades hematoome. Seda kasutatakse ka loomuliku antiniinina hammustuse või hammustuse korral.
Tänapäeval jääb heeliotrope äärmiselt hinnatud ehtekivi suurepäraste roheliste maastike jaoks, mis on märganud punasega, mida see pakub. Seda täheldatakse ka kujude, püramiidide või veeriste kujul. Selle mineraali peamised hoiused on Brasiilias, Hiinas, Ameerika Ühendriikides ja Austraalias. Heliotroobi hind on endiselt väga taskukohane.

Heliotrope Stone’i kompositsioon

Heliotrope kivi kuulub oksiidide mineraalliigi. See läheneb nii Jasperi perekonnale kui ka kaltsédoine’ile, ilma et oleksite täielikult osa ühest või teisest. Tõepoolest, sellel on iga alarühma teatud omadused, ilma et nad kõik kokku koondaksid.
See punaste lisanditega roheline pärl koosneb sisuliselt ränidioksiidist, millele lisatakse palju mineraale, nagu alumiinium, raud, magneesium või kaalium. Selle keemiline valem tõlgitakse sellisena: SiO2 + AL, Fe, K, MG, OH, Si.
See on eriti tugev kivi, kuna selle kõvadus on vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,58 kuni 2,64 g/cm3.

Heliotrope Stone’i omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias aktiveerib heriotrope kivi vere ja lümfi hea ringluse. See toetab optimaalseks tööks elundite hapnikuga varustamist. Eriti soovitades raskete jalgade nähtusele kalduvaid inimestele valu leevendab valu ja osaleb veenilaiendite ennetamisel. Lisaks soodustab see keha detoxi tänu jäätmete äravoolule.
Punaste kaklustega maavarad olid paljude patoloogiate vastutustundliku happesuse vastu. Koos tervisliku eluviisiga aitavad selle aluselised omadused reguleerida happe-aluse tasakaalu. Päikesepõimikule kinnitatud, imab see liigset mao happesust. See osutub ideaalseks kõrvetiste ja gastroösofageaalse refluksi hajutamiseks.
Tõeline looduslik põletikuvastane, see leevendab artriiti, lihasvalu, psoriaasi või ekseemi. Heliotrope kivi leevendab ka seedetingimusi nagu ärritunud soolestiku sündroom. See mõjutab märkimisväärselt immuunsussüsteemi. Keha leiab nakkuste vastu võitlemiseks vajaliku energia. Seda pärlit soovitatakse parandavatele inimestele, kuna sellel on võimas tervendav jõud.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu oma ajalugu, soodustab Heliotrope vastupidavust. See annab raskuste ületamiseks vajaliku psüühilise jõu. Lisaks julgustab ta andestust inimestele, kes on varem suutnud teatud kannatusi tekitada. See mõjutab edasiliikumiseks hinge haavu.
See mineraal arendab isekontrolli ja aitab emotsioone rahustada. Seega võib see suunata viha, sisaldada impulsiivsust või agressiivsust. Heliotrope kutsub teid enne näitlemist mõtlema. See hingab palju tarkust, et tagasi astuda ja vältida kuuma reageerimist.
Sellele pärlile antakse kaitsevoorud negatiivsuse, halbade lainete ja kurjade üksuste eest. See loob positiivse meeleseisundi, mis annab võimaluse nii optimismile kui ka tervislikele ja rahulikele suhetele.
Lisaks osaleb ta enesekindluse puudumise parandamisel. Tõepoolest, see aitab saada teadlikuks oma potentsiaalist, omadustest, mis tugevdab märkimisväärselt isiklikku lugupidamist. Ricocheti abil võimaldab heeliotrope omandada nii karisma kui ka usaldusväärsus. Ta juhendab edu ja eneserealiseerimist.
Lõpuks genereerib see GEM tonu ja elujõu. See sobib ideaalselt kroonilise väsimuse vastu võitlemiseks, ületöötamise, olulise vaimse koormuse või isegi hooajaliste muutuste ajal.

Milline on heeliotroobi jõud?

Heliotroobi jõud osutub mitmeks. See on nii tervendav kivi, aga ka kaitsekivi. See rahustab nii psüühikat kui ka füüsilist keha, osaleb teatud tasakaalustamatuse reguleerimisel ja annab energia taaselustamist.
Selle pikaajaliste vooruste ärakasutamiseks võite seda kanda ehetes, olgu need siis kaelakee, ripatsina, sõrmuse või käevõruna.
Samuti saate heriotrope veeri taskusse libistada, et seda vajaduse tundmisel käsikäes võtta. Immuunsuse suurendamiseks võite selle mõneks hetkeks ära panna.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse heliotrope kiviga?

Kõigile astroloogilistele märkidele on kasu heriotrope kivi võimudest. Põliselanike tasakaalud, pullid ja kalad on aga selle mõju suhtes tundlikumad ja teavad, kuidas seda maksimaalselt ära kasutada.

Milliseid tšakraid seostatakse heliotrope kiviga?

Heliotrope kivi energiasekkumise väli on lai, kuna see toimib nii juurtšakras, südame tšakras kui ka päikesepõimikust.
Kui see stimuleerib juurtšakrat, loob see heatahtliku sisemise dialoogi, mis võimaldab ühendada selle sügava identiteedi, soovide ja püüdlustega. See soodustab ankurdamist praegusel hetkel ja kutsub teid keskenduma olulistele asjadele, et sellele energiat pühendada. Seega julgustab see materiaalsetele kaupadele vähem tähtsust andma.
Tema mõju südamele Chakra vabastab palju armastust ja järeleandmist teiste, aga ka enda suhtes. Ta jahib pimedust ja annab teed positiivsetele emotsioonidele ja tunnetele.
Päikesepõimiku tegemisel tugevdab heliotrope enesekindlust ja annab energia ja otsustavuse, mis on vajalik suurprojektide realiseerimiseks. Sõjavaheline energia, mida see sisaldub, võetakse seejärel suurepäraste asjade saavutamiseks.

Milliseid kive seostub heeliotropega?

Nendevaheliste kivide ühendamine võimaldab teil suurendada volitusi volituste suurendamiseks. Kuid mineraalid ei vibreeri kõik samal viisil. Seetõttu on endiselt oluline tagada nende ühilduvus enne nende ühendamist.
Selle mõju suurendamiseks südamele ja päikesepõimiku tšakratele on Rutiil Quartz endiselt suurepärane valik. Opaal tugevdab oma jõudu juurte ja südame tšakrate üle. Pyriidi osas võimendab see mõju päikesepõimikule ja põhitšakrale.

Kuidas koristada ja laadida heriotrope kivi?

puhastage heeliotrope

Puhastusrituaal võimaldab heeliotrope vabastada selle kasutamise ajal imendunud energiatest. Seda intervjuud tuleb regulaarselt läbi viia, et saada kasu selle pikaajalistest eelistest.
Selleks võite lasta oma ehetel ja heliotroopkividel istuda paar tundi kerge veega anumas.

laadige heliotrope

Heliotrope laadimine võimaldab tal kogu oma elutähtsa energia taastada.
Vääride laadimiseks paljastage need lihtsalt tund või kaks päikesekiirte juurde.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Herkimer Diamond.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.