Herkimer Diamond: tähendus, voorused ja omadused

Herkimeri teemant on äärmiselt puhtusaeg kivikristall. See läbipaistev mineraal sisaldab lõpmatut kaitset ja tervendavat jõudu. Spiritual Stone Par tipptasemel, see arendab nii intuitsiooni kui ka kuuendat mõistust. Asume koos, et avastada see uskumatu looduse juveel.

Kust pärineb nimi “Herkimer Diamond”?

Ehkki tema nimi võib olla segane, pole Herkimeri teemant teemant. See on tegelikult mitmesugused suure puhtusega kivikristallid. Värvitu ja läbipaistev aspekt, mida ta võtab, paneb ta välja nägema väärtusliku teemant.
Herkimer tähistab New Yorgi osariigi piirkonda, kus toimus Herkimeri teemandi esimene avastus.

Herkimeri teemandi määratlus

Herkimeri teemandil pole ametlikku määratlust, kuna see on seotud kivikristalliga, mille eristab neid ainult puhtusaste.

kivikristall – mehelik

Quartzi perekonna mineraal, see kivi on värvitu ja läbipaistev. See koosneb suuresti ränidioksiidist.

Herkimeri teemandi ajalugu ja päritolu

Herkimeri teemandi edu on kahtlemata. Varem pühendasid Põhja -Ameerika Iroquoisi perekonnast pärit Mohawksi inimesed sellele pärlile tõelise kultuse. Ta pidas seda vääriskiviks lõpmatu paranemise võimuses. Selle liikmed kandsid seda nahas, kaitsev amuleti kujul. Pealegi andsid nad talle võimsa selgeltnägemise kingituse.
Tšakrate tasakaalustamisel paremini kui ükski mineraal, kasutavad reiki spetsialistid seda kvartsit ummistuste lahustamiseks ja elutähtsa energia ringluse taaselustamiseks kehas.
Tuled ja meediumid kasutavad Herkimeri teemanti, et luua oma ennustamisseansside ajal kaitsev halo.
Tema kaunist läbipaistvust hindavad käsitöölised juveliir ja juveliir, kes integreerivad ta oma kaunistustesse.
Selle mineraali peamised hoiused asuvad Ameerika Ühendriikide Herkimeri piirkonnas. Seal on Herkimeri teemantidest vähemalt 15 kaevandust. Kõige kuulsamate saitide hulgas võime tsiteerida “Herkimeri teemante” või “teemantide ässa”. Lisaks on ka Prantsusmaal, Saksamaal, Austrias, aga ka Brasiilias ja Hiinas.
Arvestades kogu maailmas kaevandamiskohti, on Herkimeri teemandi hind väga mõistlik.

Herkimeri teemantkivi koostis

See pärl kuulub nii silikaatide mineraalliigi kui ka kvartsi suure pere juurde. Herkimeri teemandi mineraloogiline kompositsioon sarnaneb kõige puhtamas versioonis Rock Quartzi omaga. See sisaldab peamiselt räni (SiO2).
See on tahke kiviga klaasi välimusega, mis suudab vastu pidada löökidele. Selle kõvadus võnkub vahemikus 7 kuni 7,5 MOHS. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see ulatub 2,65 g/cm3.

Herkimeri teemandi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Herkimeri teemandil on energiat, mis aitavad stimuleerida elutähtsaid jõude ja suurendavad selle hoidiku isekuistavat jõudu. Lisaks annab see suure annuse energiat, mis on vajalik enda igapäevaseks täitmiseks.
Selle tegevusvaldkond on tohutu. Sellele antakse võime leevendada peavalu, aga ka lihaseid ja närvipingeid rahustada.
Immuunsussüsteemi toetuseks aitab see nende kõrvaldamiseks keha toksiine tühjendada. See parandab organisatsiooni üldist toimimist.

psüühilised omadused ja eelised

See läbipaistev pärl soodustab nii lõõgastumist kui ka lahti laskmist. Tõeline liitlane stressi juhtimises osaleb ta ärevuse ja rahustavate ärevusrünnakute söömisel. Seega võimaldab see juurdepääsu rohkem rahulikkusele, pannes oma tüütused igapäevaelust eemalt. Seejärel saate sündmusi analüüsida suurema tajumisega.
Kui tellite taganemiskursuse, võib Herkimeri teemant olla sõltuvusest vabanemiseks täiendavat abi. Tõepoolest, ta julgustab end vabastama kõrvalhoonetest teatud aineteni nagu kohv, suhkur, sigaretid, alkohol või narkootikumid.
See kõrge puhtusega kivimikristall aitab kaasa kontsentratsioonivõimele. See võimaldab teil selle täitmiseks keskenduda ülesandele. See mineraal sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad edasilükkamise lõpetada.
Lisaks kutsub see teid üles üleliigsest eraldumiseks, et pühendada end täielikult prioriteetidele. Ta edendab refleksiooni ja aitab arendada oma vaba tahet end emantsipareerida ja mõtlemisest vabadust saada. See voorus tagab juurdepääsu suuremale enesekindlusele.
Lõpuks on Herkimeri teemant vaimne kivi, mis suurendab intuitsiooni ja selgeltnägemist. See pärl on eriti suunatud inimestele, kes soovivad arendada oma 6. taju.

Milline on Herkimeri teemandi jõud?

Herkimeri teemandil, täpselt nagu Rock Crystal, on piiramatu jõud. See võib tegutseda kogu kehaga. Seega, väga efektiivne migreenide ja peavalude leevendamisel, osaleb ta ka seedesüsteemi, südame, silmade, aga ka kopsude tugevdamisel. Samuti annab see annetuse tasakaalustada energiaid, et säilitada hea üldine füüsiline ja vaimne seisund.
Herkimeri teemantide kasutamiseks on olemas palju viise. Võite seda kanda ehe kujul, olgu see siis krae, ripats või käevõru. Samuti võite hoida mõnda Herkimeri teemantkristalli oma kotis või taskus, et nende kinnistutest igal ajal kasu saada. Lisaks võib see poolväärdine kivi teiega kaasas oma teadlikkuse meditatsiooniseansside ajal, et saada paremat seost nii teie sensatsioonidega kui ka praegusel hetkel.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Herkimeri teemandiga?

Herkimeri teemant on kasu kõik Zodiaci märgid vahet tegemata. Siiski selgub, et põliselanike Kaksikud, Kaljukits ja lõvi on selle vooruste suhtes vastuvõtlikumad.

Mis tšakrad on Herkimeri teemandiga seotud?

Nagu kaljukristall, sekkub ka Herkimeri teemant nii 3. silma tšakra kui ka koronaalse tšakra peale.
Frontaal tšakras tegutsedes aitab Herkimeri teemant võimendada intuitsiooni, aga ka meele rahustamiseks, et neil oleks selgem meel.
Kui see stimuleerib tšakra krooni, aitab see läbipaistev kristall taas ühendada nii enda kui ka nähtamatu maailmaga. See soodustab lahti laskmist ja aitab parandada meditatiivset seisundit.

Milliseid kive seob Herkimeri teemandiga?

Litoteraapias võimaldab kahe või kolme kivi seostamine nende vooruste tõhusust intensiivistada. Võitnud kombinatsiooni jaoks on parem tagada oma kalliskivide ühilduvus eelnevalt. Tõepoolest, mineraalide ühendamine, mille võimud on vastu, riskiks nende hüvitiste tühistamise.
Seega ja Herkimeri teemandi tegevuse suurendamiseks kroonitšakral võite sellega abielluda seleniidi või ametüstiga.
Sinise ahhaadi, sinise Jasperi või lepidoliidiga seoses osaleb ta eesmise tšakra stimuleerimisel.

Kuidas Herkimeri teemant puhastada ja laadida?

puhastage Herkimeri teemant

Mineraalide puhastamine on üks kahest etapist, mis on hädavajalikud nende tervena hoidmiseks. Tõepoolest, Herkimeri ehete ja teemantkivide kasutamisel või sadamal neelavad palju energiaid. Mõni neist võib olla kahjulik. See on põhjus, miks see energia puhastamine on oluline.
Selleks võite oma Herkimeri teemandi lasta destilleeritud ja kergelt soolase selge veega täidetud anumas. Laske sellel tund aega seista ja kuivatage see siis pehme lapiga. Teine meetod on asetada oma pärl enne laulmist Tiibeti kaussi õõnsusse. Selle võimsad helid ületavad kive, et neid lähtestada.

laadige Herkimer Diamond

Herkimeri teemant armastab valgust. Päikesekiiridega kokkupuutel on see täielikult laaditud. Piisab kahest tunnist, et ta kogu oma võimu taastaks. Lisaks võite jätta oma Herkimeri ehted ja teemantkivid naudivad kuu mõju üheks ööks. Eriti pehme, see täht laadib teie kvartsi, ilma et nad kahjustaksid neid.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Jama.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.