Jaspe Bumblebee: tähendus, voorused ja omadused

Jaspe Bumblebee on haruldane vulkaaniline kivi, mida kaunistavad kaunid, oranžid, mustvalged värvid, sarnaselt Bourdoni omadega. Tundub, et tema põnev maastik tõmbab vahelduvate toonide kerimisi. Tavalise, füüsilise ja vaimse heaolu pärl, see on täis võimsaid voorusi. Minge nüüd seda avastama!

Kust tuleb nimi “Jaspe Bumblebee”?

Mõiste Jaspe pärineb Assüüria “Aschpu”, aga ka heebrea “Jaschpehist” ja lõpuks kreeka keelest “itpis”, mis tähendavad “täpilist, märgatud”.
Sel juhul on selle sorti maastik, mis on tähistatud kollase, oranži, halli ja mustaga. Nimi Jaspe Bumblebee tõmbab oma päritolu ingliskeelselt “Bumblebee”, mille tulemuseks on “Bourdon”, viidates selle tolmeldava putuka värvidele.

Bumblebee Jaspe määratlus

Jaspe Bumblebee – meesnimi

Settekivi, mis koosneb peamiselt vulkaanilise tuha ja väävli kihtidest.

Bourdon Jaspe

ajalugu ja päritolu
Bourdon Jasperi avastamine on eriti hiljutine alates 1990. aastast. Tegelikult ei maini seda müüti ega legend.
Nii uudishimulik kui see võib tunduda, pole see pärl tegelikult Jasper. Jaspe Bumblebee ei sisalda tõepoolest ränidioksiidi, mis jääb Jasperi perekonna valdava enamuse kivide oluliseks komponendiks. Kuid see on settekivi, mille treeningprotsess on Jasperi oma igas mõttes identne. Lisaks omistatakse sellele nimele spetsiaalse mineraalide kategooria puudumisel sellele nimi.
Selle kivi ainus ladestumine asub Indoneesias Java saarel. Selle kaevandamine on äärmiselt keeruline, kuna vulkaanid, millest see pärineb, on endiselt aktiivsed. Lisaks sisaldavad need kehale suures koguses väävlit, kahjulikku ainet.
See õigustab, et seda haruldast pärlit turustatakse kõrge hinnaga. Praeguseks on see alternatiivmeditsiini terapeudid, kes kasutavad seda hoolduskivina. Lisaks on see ära kasutatud suurepärase ilu ehete valmistamiseks.

Jaspe Bumblebee Stone’i kompositsioon

Jaspe Bumblebee on settekivi, mis kuulub vaikimisi Jaspesi perekonnale koolitusprotsessi tõttu. See on vulkaanilise tuha kihtide järjestikune kujul, mis sisaldab palju mineraale. Seal on angeliidi, kipsi, hematiiti, aga ka arseeni sulfiid.
See koosneb suuresti väävlist, vastutab oma kollase värvi eest. See aine on eriti kahjulik. Seetõttu on tal endiselt soovitatav mitte hakkama saada Jasper Bumblebee Brute ilma kaitseta. Pärast poleerimist ei kujuta see enam ohtu. Kui aga teie kivi või ehted Jaspe Bumblebee’s puruneb, võib see vabastada väävli, mida see sisaldab. Sel juhul ärge proovige seda parandada! Kaitske käsi kindade abil ja vabanege sellest.
See poolväärdikivi pakub suurt vastupanu, kuna selle kõvadus võnkub vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS-i. Mis puutub selle tiheduse osas, on see vahemikus 2,58 kuni 2,91 g/cm3.

Bourdon Jaspe omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Kimalase Jasper sümboliseerib vulkaanide piiramatut jõudu, kust see pärineb. Tänu tema pakutavale elujõule hajutab ta väsimust ja aitab vaakumkäikudest üle saada.
Lisaks leevendab see füüsilisi vaevusi nii pingete kui ka valu rahustamisega.
Immuunsussüsteemi stimuleerimisega osaleb ta tervenemisjõu aktiveerimisel, et keha saaks end haiguse korral paremini kaitsta. Tema sekkumine on nii ennetav kui ka raviv.
Lõpuks tõstab see GEM ummistused nii, et energia saaks vabalt ringleda. Seejärel saab iga pisike rakk sellest kasu ja elundid saavad oma rolli täita ning minimeerida talitlushäireid ja tingimusi.

psüühilised omadused ja eelised

Selle elujõu kaudu suurendab Bourdoni kivi märkimisväärselt motivatsiooni. See entusiasm võimaldab teil minna oma projektide lõppu, muuta oma unistused konkretiseerima, julgema oma elu elada. See sobib ideaalselt igapäevaste ülesannete tootlikkuse saavutamiseks ja professionaalse valdkonna jõudluse parandamiseks suurema edu saavutamiseks.
Introspektsiooni pärl, Jaspe Bumblebee on tõeline liitlane, kes toetab teid isikliku arengu protsessis. Tõepoolest, ta julgustab oma omanikku nägema ennast sellisena, nagu ta on. See aitab õppida oma omadusi objektiivselt ära tundma, aga ka selle vigu positiivselt mõistma. See toob kaasa paremaid teadmisi ja enese aktsepteerimist, mis on hädavajalik, et olla rohkem täidetud.
See mineraal võimaldab meelt rahustada ja võidelda mäletamise, negatiivsete ja obsessiivsete mõtete või isegi kahetsuse vastu. See põhjustab täiusliku ja sisemise rahu tunde. Lisaks aitab see parandada emotsionaalset juhtimist, mistõttu on see meeleolumuutuste või intensiivse vaimse väsimuse korral soovitatav. Ta osaleb kurbuse, ärrituvuse, viha, aga ka ärevuse ja stressi hajutamisel. Rahulik, et ta reklaamib und, võitleb nii unetuse kui ka õudusunenägudega kokkuhoiu puhkuse eest.
Jaspe Bourdon kutsub teid arendama teatud inimlikke omadusi nagu empaatia ja altruism. Need hoiakud aitavad tugevdada ümbritsevate omadega säilinud seoseid ning pääseb seega juurde rikkamale ja püsivale seltsiele.

Milline on Bumblebee Jasperi jõud?

Jaspe Bumblebee omab jõudu keha ja vaimu rahustamiseks, aga ka keha ja terve vaimu hoidmiseks vajaliku energia toomiseks.
Selle mineraali eeliste maksimaalselt kasutamiseks tuleks seda kanda nahas, ehetes, krae või ripatsi kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seob Jaspe Bumblebee?

Jaspe Bumblebee võib olla sobiv kõigi sodiaagi märkide jaoks. See on siiski ühendatud Kaksikute, skorpioni ja kala astroloogiliste märkidega. Need põliselanikud tunnevad seda kalliskivi eeliseid veelgi enam.

Millise tšakraga on Bourdon Jasper seotud?

Bourdon Jasper jääb 3. silmaga ühendatud. Tegevuses eesmise tšakraga tugevdab see oma hoidiku intuitsiooni ja julgustab teda eraldama mõttetutest ja üleliigsetest asjadest, näiteks teatud materiaalsed kaubad. Tasakaalustatud 3. silm identifitseerib prioriteedid ja suurendades selget.

Millised kivid seostavad Jasper Bumblebee?

Kõigil mineraalidel pole samad omadused ja voorused. Kui nad on opositsioonis, võivad nad üksteist tühistada. Parem tagada ülesvoolu kivide ühilduvus.
See mitme nüansi pärl on suurepäraselt ühendatud maastiku Jasperi, Dalmaatsia Jasperi või Lapis-Lazuli ja Célestine’iga.

Kuidas Bumblebee Jasperit puhastada ja laadida?

puhastage Jasper Bumblebee

Litoteraapias on mineraalide puhastamine üks kahest hea hoolduse jaoks vajaliku etapist. Tõepoolest, see protsess võimaldab kalliskividel end vabastada energiatest, mida nad absorbeerivad, kui neid kannate või kasutate.
Jasper Bumblebee Jasperi kivide või ehete lähtestamiseks võite neid mõneks hetkeks selge veega loputada. Võite neid läbi viia ka viirukite või valge salvei suitsu või isegi enne laulmist Tiibeti kaussi panna.

laadige Bumblebee Jasper

Seejärel, nii et teie Bumblebee Jasper katab kogu oma elutähtsa energia, paljastage see lihtsalt päikesekiiridele, eelistatavalt hommikul. Korraldage oma kivid ja ehted ametüsti geodis või kvartsklastri töötab sama palju.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kaltedoon.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.