Kaltsiit: tähendus, voorused ja omadused

Kaltsiit on litoteraapias väga võimas kivi. Seda kasutavad šamaanid laialdaselt psüühiliste punktide eripärade jaoks, kuid see on tuntud ka oma eeliste ja vooruste poolest füüsilisel tasandil. Avastage selles artiklis kogu kaltsiidi ajalugu ja selle palju eeliseid.

Kust pärineb kaltsiidi nimi?

Nagu paljud kivid ja sama sageli litoteraapias, pärineb kaltsiidi nimi kreekast ja ladina keelest. Mõiste kaltsiit pärineb kreeka keelest “khalx” ja ladina keelest, mis “kaltsis” tähendab mõlemat lubi.
Uuringud näitavad, et sõna lubi pärineb kaltsiidi avastamisest. Saksa mineraloogi nimega Johann Carl Freiesleben 1836. aastal kaltsiidi lõhustumised mõistega “süsiniklapsi”.

kaltsiidi määratlus

Naiste nimi: kaltsiit tähistab looduslikku kaltsiumkarbonaadi mineraali, mis on kristalliseerunud.

kaltsiitkivi ajalugu ja päritolu

Avastasime, et kaltsiit on olnud pärast antiikajat. Ta on Egiptuses tohutult töötanud tootmismaterjalidena. Tänu paljudele arheoloogilistele kaevamistele suutsime kinnitada, et seda kasutati egiptlaste jaoks väikeste kujude ning paljude majade dekoratiivsete esemete ja kaunistuste valmistamiseks.
See andis 17. sajandist ka mitu uurimistööd. See oli kõigepealt tuntud optiliste spetsiifilisuste poolest. Tõepoolest, sellel on eripära jalangus valguskiirt pooleks, kui see ületab valguse. See avastus tänu kaltsiidile on võimaldanud optika ja visiooni valdkonnas suuri edusamme teha.
Kaltsiiti tuntakse ka hõbekivina pärast valgete ja hõbedaste kaltsiidi kristallide maardla avastamist Islandi kaevandustes.
Tänapäeval kasutatakse seda erinevates sektorites. Seda kasutatakse tohutult tööstuslikel eesmärkidel, eriti seda kasutatakse lubja või tsemendi valmistamiseks. Seda saab kasutada ka kaunistamise või ehituskivide loomiseks. Kaltsiiti saab kasutada metallurgia klaasi sulatamiseks, aga ka väetiste valmistamiseks. Kaltsiit võib olla keemiatööstuses tooraine.

kaltsiitkivi koostis

Kaltsiidil on eripära, et esineda väga paljudes värvides. Seda eripära seletatakse kahel viisil. Esiteks on kaltsiit kristall, mis sisaldab peamiselt kaltsiumkarbonaati. See on ka keemiline või biokeemiline mineraal, mis sisaldab mitmesuguseid metalle nagu tsink, raud, vask, plii, mangaan, baarium, magneesium, alumiinium ja palju muud.
Kaltsiit on valmistatud polümorfsest metallist, kuna see võib esineda mitmel kujul. Seda leidub pikliku prisma, romboetra, tablettide, rullitud kivi, géode kujul.
Lisaks polümorfsele on kaltsiidil palju värve. Võite leida värvitu valge, kollase, oranži, punase, aga ka sinise või rohelise.
Kaltsiit esineb mitmes maailma piirkonnas. Seda võib leida sellistest riikidest nagu Kanada, Mehhiko, Prantsusmaa või Ameerika Ühendriigid. Seda leidub peamiselt Ameerika Ühendriikides, millel on märkimisväärne hoiused ja karjäär.

kaltsiidi omadused

füüsilised omadused

Kaltsiidi füüsikalised omadused varieeruvad sõltuvalt selle värvist. Sellel on väga hea maine luude või lülisamba kindlustamise osas. See võimaldab liigesevalu parandada, kuna sellel on kõrge kaltsiumi sisaldus.
Kaltsiit võimaldab saada ka elujõudu ja energiat ning võimaldab elundeid puhastada ja toksiine paremini kõrvaldada.
See on täiuslik liitlane, kellel on hammaste ja nimmevalu, rivis, kaltsiit leevendab soolehäireid ja valu seedesüsteemis.
See aitaks ka immuunsussüsteemil kaitsta end väliste rünnakute eest, peamiselt lastel.

psüühilised omadused

Kaltsiit on tuntud oma mitmesuguste omaduste poolest psühholoogilisel ja psüühilisel tasandil.
Kaltsiiti peetakse magusaks kiviks. See parandab vaimseid teaduskondi ning mõistmise ja analüüsi teaduskondi. Kaltsiit aitaks oma ideedesse tellida. Seda kasutavad õpilased laialdaselt, kuna see aitab neil keskenduda ja tundide paremini assimileerida.
Kaltsiit on sild intellekti ja emotsioonide vahel, see võimaldab teil mitte heidutada. Depressiivsed inimesed leiavad teda väga rahustavaks, kuna ta aitab neil oma mustadest ideedest üle saada.

Milline on kaltsiitkivi jõud?

Kaltsiit on psüühiliste teaduskondade suurenemise osas tuntud. Kaltsiiti kasutavad tõesti šamaanid ja kõik inimesed, kes soovivad areneda vaimsel tasandil. See edendab kehaväliseid kogemusi ja hinge arengut. Ankurikivi, see võimaldab teil oma kogemusi meeles pidada, kui keha taasintegreerib.

Millised kivid kaltsiidiga seostamiseks?

Kaltsiiti saab seostada erinevate kividega. Siiski on oluline mitte seostada seda tiigrisilmaga, kuna nende mõju saab tühistada. Oranži kaltsiiti saab seostada teiste oranžide kividega, näiteks kornear, Balti merevaigukollane, härjasilm, kuukivi või päikesekivi. Need püha tšakraga seotud kivid sobivad ideaalselt koos kasutamiseks.

Kuidas kaltsiitkivi puhastada ja laadida?

puhastage kaltsiit

Nagu kõik kivid, tuleb ka kaltsiit puhastada ja laadida. See võimaldab teil hoida kõiki oma voorusi ja puutumatuid eeliseid. Saate seda energiliselt puhastada, ladestades selle mitu tundi päikese käes, eelistatavalt keskpäeva paiku, kui kiired on kõige tugevamad.
Saate seda puhastada, lastes sellel mitu tundi selges vees istuda, et evakueerida kõik negatiivsed energiad.

laadige oma kivi elulillega

Kaltsiidi laadimine elulillega ja ideaalis. Pange kaltsiit elulillele 3 või 4 tundi. Teie kaltsiit puhastatakse ja laaditakse uuesti. Seejärel saate seda kasutada nende erinevate eeliste jaoks, nagu soovite.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Karborandiit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.