Karborandiit: tähendus, voorused ja omadused

Carborandite on Uskumatu metalli mitmevärviliste peegeldustega pärl. Tähtede vili tõstab see taevakivi selle omava hinge hinge. Loodusejumalanna Oyaga ühendatud see pärl taevast soodustab maale ankurdamist. Avastage selle hüpnootilise kaitsekristalli voorused.

Kust pärineb nimi “Carborandite”?

Karborandiit võtab oma nime elemendilt, millest see koosneb peamiselt, nimelt: süsinik. Teda tuntakse ka nimega “Moissanite”, austuseks keemik Henri Moissanile. Tõepoolest, viimane avastas selle loodusliku oleku esimest korda meteoriidis.

Carborandiidi määratlus

karborandiit – naine

Kunstlik mineraal, mis tuleneb kuumutamisest süsiniku ja ränidioksiidi seguks enam kui 1200 ° C. Selle värv võib varieeruda sõltuvalt selle oksüodidéductioni olekust.

Carborandite ajalugu ja päritolu

Karborandiit on seotud kuninganna ja Aafrika jumalikkusega Oya, kelle volitusi see jagab. See looduse sõdalane ja jumalanna on tõepoolest mälu ja selgeltnägemise eestkostja.
See vikerkaare peegeldustega sillerdav kivi on ennekõike meteoriitide viljadest. Kuid silmitsi oma suure haruldusega, on mehed otsustanud luua sünteesi süsiniku ja räni kombinatsioonist.
Praeguseks on see tööstuses laialdaselt kasutatud DuPont Groupi kaubamärgi “Carborundum” nime all.
Sellest kivist maa peal pole maardlat. Seega, silmitsi selle loodusliku pärli madala kättesaadavusega, võib selle hind olla väga kõrge. Inimeste poolt muudetud süsivesikud on siiski väga kättesaadavad.

Carborandite Stone’i kompositsioon

Karborandiit on osa mõlemast süsiniku mineraalliigist, aga ka ränist. See koosneb sisuliselt räni karbiidist ja selle keemiline valem on “sic”. Sellel kristallil on äärmuslik vastupidavus, selle kõvadus võnkub vahemikus 9 kuni 9,5 MBS tiheduse korral 3,21 g/cm3.
Meteoriiti puuviljad, selle loomulik versioon on väga haruldane. Karborandiit jääb ennekõike inimese kaasaegseks loominguks. Tõepoolest, see pärl on süsiniku ja räni segu tulemus väga kõrgel temperatuuril umbes 1200 kraadi. Kuumuse mõjul kipitakse must kivi intensiivsete sillerdavate ja mitmevärviliste peegeldustega.
Litoteraapias on looduslikud mineraalid kõige ihaldatumad. Karborandiit on selles küsimuses siiski erand. See protsess on väga edukas, kuna arvatakse, et see suurendab märkimisväärselt karborandiidi vibratsiooni kiirust, mille voorusi võimendatakse.

karborandiidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Karborandiit edendab lõõgastust. Ta aitab vabastada lihaseid, tühistada sõlmed, närvipinged, aga ka seotud valu leevendada. Eriti soovitatav inimestele, kes on sageli pingelised või fibromüalgia, kutsub see kivi teid lõõgastuma. See toiming osutub kasulikuks, kuna see säilitab keha stressi kahjulike mõjude eest. Seega aitab see kaasa kardiovaskulaarsüsteemi kaitsmisele, võidelda kõrge vererõhu, infarkti või insuldi riski vastu.
See värviliste peegeldustega pärl tugevdab luid. Seetõttu osaleb ta luustiku konsolideerimisel. Osteoporoosi või korduvate luumurdude korral on see ideaalne valik.
Lisaks toimib Carborantine ajusfääris. See kujutab endast hinnalist abi peavalude, peavalu või isegi oftalmoloogiliste migreenide vastu võitlemisel. Lisaks leiavad mäluhäirete all olevad inimesed selles tõelist liitlast.

psüühilised omadused ja eelised

Carborandite avab akna nähtamatusse maailma. Vaimne kivi, see suurendab selle hoidiku ekstrasensoorset võimekust. See võimaldab teil teravdada intuitsiooni ja pääseda juurde suuremale selgeltnägemisele. Lisaks on see eriti sobiv inimestele, kes soovivad oma sensatsioonidega uuesti ühendust luua ja oma siseaeda kasvatada. See GEM kutsub esile mõtisklemise, julgustab praegust hetke hindama. See võib suurendada sisemise rahu muljet, kuid võimendada ka meditatiivset olekut.
See mineraal mitte ainult ei aita soodustada maakera ankurdamist, vaid ka kehaenergia vereringe sujuvust kehas. See võimaldab kogeda rohkem heaolu ja toita jätkusuutliku turvalisuse tunnet.
Lisaks jääb Karborandiit väga võimas kaitsekivi. See pärl on tõeline kilp ümbritseva ümbritseva sünguse ja ümbritsevate inimeste pessimismi vastu. See aitab teil säilitada oma elutähtsat energiat inimestelt, kes panevad teid sõnade või negatiivse käitumise kaudu emotsionaalset väsimust tundma.
Lõpuks, nagu ka väärtuslikud orgoniidid, on ka karborandiit minimeerida elektromagnetiliste lainete mõju inimkehale. Seega filtreerib kristall vool WiFi -st, telefonist, arvutist või linkiarverist.

Milline on karborandiidi jõud?

Litoteraapias on karborandiit nii kaitsekivi, ankurduskivi, aga ka vaimne pärl.
Selle mõju ärakasutamiseks võite seda hoida taskus või kodu strateegilises kohas. Kuid teil on vähe võimalusi leida Carborandiidi ehteid, sest see kristall on selles mõttes vähe ära kasutatud.
Ärge kõhelge oma meditatsiooni või joogasessioonide ajal karborandiidi kasutamisest. See võimaldab teil parandada oma keskendumist ja end vaimselt kasvatada.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse karborandiidiga?

Karborandiit on ühendatud Kaksikute, Amburi ja Scorpioni astroloogiliste tunnustega. Nende märkide põliselanikud tunnevad selle pärli eeliseid intensiivselt. Seda kivi saab aga kõik vahet teha ja kasutada.

milliseid tšakraid seostatakse karborandiidiga?

Nagu peegeldustega pakutav lõpmatu värvipalett, on ka Carborandiidi kivi üks haruldasi mineraale, mis aktiveerib kõiki tšakraid. See eripära on oma hoidiku jaoks äärmiselt kasulik ja võimas. Tõepoolest, 7 energiakeskuse stimuleerimisega aitab Karborandiit ummistusi lahustada, nii et elutähtsa energia ringleks uuesti.

Millised kivid seostuvad karborandiidiga?

Kõigil mineraalidel on ainulaadsed voorused ja omadused. Mõni põhjustab rahustavat efekti, teised aga mõistuse ja keha energiat. Samuti võib olla mõistlik seostada nende vahel kive, kui need on ühilduvad. Opositsiooni korral tühistatakse nende mõjud tõenäoliselt.
Carborandiidi kaitsejõu tugevdamiseks soovitame teil abielluda mustal opalis, mustal turmaliinil või obsidiaalsel. Kõigi kolme juurtšakras tegutsedes aitavad need kombinatsioonid tasakaalustada seda esimest tšakrat, mis on oluline ülejäänud 6 aktiveerimiseks.

Kuidas karborandiiti puhastada ja laadida?

puhastage karborandiit

Kui kasutate või kannate oma mineraale, neelavad need ümbritsevad energiad. Seetõttu on oma kalliskivide puhastamine oluline samm nende säilitusprotsessis.
Kogunenud energiate karborandiidi puhastamiseks jääb fumigeerimine piisavaks meetodiks. Peate lihtsalt põletama valge salvei, viiruk või isegi Palo Santo. Tekkiv suits võimaldab teil karborandiidi õrnalt lähtestada.
Pange tähele, erinevalt paljudest mineraalidest ei talu Karborandiit kontakti veega. Tegelikult soovitame teil mitte hoida seda niiskesse kohta, kus see võib kahjustada.

laadige karborandiidi

Carborandite taastab oma elutähtsa energia kokkupuutel päikesekiirtega. Vääride laadimiseks ärge kõhelge seda tund või kaks õues eksponeerimisest, kui taevas on puhastatud. Samuti saate oma ehteid ja karborandiidi kive asetada kvartsgeode sisse. Nii et saate selle võimeid uuesti täielikult nautida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Karoist.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.