Karoist: tähendus, voorused ja omadused

Karoist on haruldane kivi Siberi külmast riigist. See pakub suurepäraseid marmoristid, lillasid, valgeid või mustaid toone. Litoteraapias hinnatakse selle rahustavate omaduste eest, kutsume teid üles seda avastama.

Kust pärineb nimi “Karoist”?

Mõiste Karoist päritolu pärineb Chara jõest, mis kulgeb mööda ainsat hoiust selle pärli maailma. Viimane asub Siberi idaosas.

Karoist

määratlus

choroïte – naine

Karoist (mis hääldab tKaroistid) on silikaatide mineraalliigid ja inosiliinide alarühm.

Karoist Stone’i ajalugu ja päritolu

Umbes 150 miljonit aastat tagasi läbib Murunski Siberi piirkond uskumatu geoloogilise murrangu. Mitmed vulkaanid puhkesid ja põhjustasid seejärel palju maaplaatide liikumist. Kõrge temperatuuriga aluseline voog tungib põrandadesse ja lahustavad sealsed mineraalid ja kivid.
Karoist on selle teisenduse vili. See tuleneb magma mineraalide ja kivimite ühinemisest, mis on lagunenud viimase rõhu ja kuumuse tõttu.
Praeguseks on see kivi moodustatud ainult selles Siberi piirkonnas.
Karoisti suur haruldus õigustab suhteliselt kõrget ostuhinda.

Karoist Stone’i kompositsioon

Karoist on üks füllosilikatite mineraalliike. See koosneb peamiselt mineraalide ja vee kogumisest. Selle keemiline valem on (CA, NA) 4 (K, SR, BA) 2 [(OH, F) 2SI9O22] H2O. Sellel on eripära aluselise pH-ga, mida litoteraapias palju hinnatakse, kuna see osaleks keha happe-aluse tasakaalu taastamisel.
Suhteliselt vastupidav on selle kõvadus, mis võnkub vahemikus 5 kuni 6 MOH -d, tiheduse korral 2,68 g/cm3.
Selle värv varieerub hallilt pruuniks Mauve’i või lilla kaudu. Selle välimus paljastab mõlemad klaasi ja teistega sarnased pinnad siidise marmorini.

Karoist omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Karoist vabastab spasmist vastased voorused, mis sobivad ideaalselt lihaste kontraktsioonide, maokrambide või reeglite reeglite nähtuste vastu võitlemiseks.
Lisaks annab see kivi kehale vajalik energia, et tagada kogu oma igapäevased vajadused. See on eriti soovitatav suure väsimuse ajal või intensiivsete ja pikaajaliste füüsiliste pingutuste korral. Sportlased, kes soovivad oma piire lükata, saavad oma eesmärkide saavutamiseks küsida Karoisti abi.
Tänu selle andmise magususele on see pärl lõõgastavaid närvilisi pingeid. Muu hulgas leevendab see madala selja- ja emakakaela valusid sageli olulise ja/või korduva stressi tõttu.

psüühilised omadused ja eelised

Litoteraapias on Karoist endiselt tunnustatud lõõgastumise ja sisemise rahulikkuse tõttu, mida ta pakub. See voorus annab sellele võime võidelda stressi, ärevuse ja hirmude rahustamiseks. Ta osaleb emotsioonide juhtimise parandamisel, et mitte ülekoormatud olla. Selle eraldusvõime võimaldab pikas perspektiivis ühendada parema elukvaliteediga. Lisaks esindab see tõelist liitlast intensiivse kurbuse seisundi parandamiseks.
Rahustades aju hüperaktiivsust, soodustab see magamist ja unekvaliteeti optimeerides. See on endiselt tõhus unetuse võitluses, rahutu une ja õudusunenägude väljanägemise vähendamiseks.
Tänu selle antud dünaamilisusele aitab see ületada kurnatuse episoode, näiteks hooajalised muutused, emotsionaalselt üritused, ületöötamine või läbipõlemine. See on väärtuslik toetus kroonilise väsimuse või olulise vaimse laenguga inimestele.
Lisaks paistab see välja oma eraldatava elutähtsa energiaga. See võimaldab oma hoidjal suurendada oma enesekindlust. See kindlustus annab kindlameelsuse, mis julgustab oma unistusi mõistma, muuta tema projektid konkreetseks ja saavutama eesmärgid. Jääb ideaalne lõpetada see, mille alustasite ja mis on aja jooksul kogunenud.
Lõpuks antakse sellele võimalus intuitsiooni arendada, edendades selle sügavate tunnete kuulamist.

Milline on Karoisti kivi jõud?

Karoist aitab taastada selle hoidiku elutähtsa energia, et ta saaks saavutada kõik, mis talle südamelähedane on. Rahustav kivimärk tipptasemel, see toob keha ja vaimu ülemaailmse heaolu jaoks lõõgastumise tunde.
Selle pärli voorustest kõige paremini kasuks saate seda kanda ehteid, eelistatavalt krae või isegi ripatsi kujul.
Selle tervisega seotud eeliste ärakasutamiseks võite luua 4 või 6 Karoist kivi koosneva ringi. Peate lihtsalt istuma selle heatahtliku ringi sees, sulgema silmad ja säilitama kõik positiivsed energiad. See meetod sobib ideaalselt teie meditatsiooniseansside ajal.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Charoïte’iga?

Kõik sodiaagi märgid saavad karoisti kasutada ja kanda. Kuid see on ühendatud Kaljukitse, Ambursiuse ja Scorpioni märkidega. Nende põliselanikud on selle mõju suhtes vastuvõtlikumad.

Millise tšakraga on seotud chakraist?

Karoist on ühendatud krooni tšakrate, 3. silma ja südamega.
Koronaalset tšakrat stimuleerides on see mineraal füüsilise keha ja sügava olendi vahel harmoonia loomine või tugevdamine. See pakub tunde, et on joondatud oma intiimsete püüdlustega.
Kui ta sekkub 3. silmale, osaleb ta energia tasakaalustamisel ja suurendab intuitsiooni jõudu.
Lilla kristall jälitab südames tegutsevat negatiivsust ja võimendab positiivseid emotsioone. See suurendab selliseid inimlikke omadusi nagu armastus, heatahtlikkus, empaatia või altruism.

Millised kivid Karoistiga seostamiseks?

Mitte kõik kivid ei vibreeri identselt ja neil pole oma hoidjatele samu mõjutusi. Nende vaheliste kalliskivide seostamine on endiselt huvitav meetod nende volituste suurendamiseks kümnekordselt. Kuid selleks on endiselt oluline tagada nende ühilduvus. Kui nende voorused osutuvad opositsioonis, võivad nad end tühistada või isegi põhjustada häireid.
Kui soovite võimendada Charoïte sekkumist krooni tšakrale, saate sellega abielluda Ametüsti või Musta opaliga.
Kolmanda silma tugevdatud tegevuse jaoks tuleb eelistada Kyanite ja Kunzite.
Lõpuks on näidatud südame tšakra jaoks morganismi, roosa turismiini ja rohelise fluoriiti.

Kuidas Karoisti puhastada ja laadida?

puhastage Karoist

Puhastamine on endiselt kohustuslik, kui soovite oma kivide volitusi pikas perspektiivis ära kasutada. Karoist puhastamine võimaldab tal maha laadida kõik energiad, mida ta on imendunud.
Selleks on olemas mitu meetodit. Võite seda loputada selge veega või kasutada viirukit ja salvei fumigatsiooni teel.

laadige Karoist

Nagu puhastamine, on ka laadimine teie kalliskivide hooldamiseks kohustuslik. See samm võimaldab tal kogu oma elutähtsa energia taastada.
Karoisti laadimiseks võite lasta sellel kogu öö nautida Kuu pehmet valgust.
Teie karoist on jälle valmis teile oma eeliseid saatma.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kassisilm.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.