Kassisilm (Chrysoberüül): tähendus, voorused ja omadused

Kassi krüsoberüül on sama põnev ja hüpnootiline kui kasside, kelle nimed see kannab. See sillerdav läikekaitsekivi säilitab nii kurja silma kui ka negatiivse energia, mis on täis rahulikkust. Avastagem see salapärane pärl koos kihlumatute voorustega.

Kust pärineb nimi chrysoberüül -vestlussilm?

Chrysoberüül võtab oma päritolu kreeka keelest “berullus”, béryl ja “chrysos”, mis tähendab kulda. Antiilis nimetatakse seda “béryl d’Or”.
Sordi “kassisilm” nimetatakse ka “tsümofaaniks”, mille tulemuseks on “laine peegeldus”.
Alles 18. sajandil ristis Saksamaa mineralogist Abraham Gottlob Werner ta, nagu ta praegu tuntakse. “Kassisilm” on üks kolmest krüsoberüüli liigist maailmas. Seda nimetatakse, sest kui valgus peegeldub, paljastab see pikakeelse läike, mis sarnaneb kasside õpilasega.

kassisilma määratlus

vestlussilm meessoost nimi

Mineraalrikkad orienteeritud kiulised lisandumised ja mille viisakad esiletõstvad läikivad peegeldused.

Chrysoberüüli ajalugu ja päritolu, Chat Silma Stone

Kuigi krüsoberüül jääb eriti populaarseks kiviks, ümbritsevad seda vähesed lood, mis annab sellele teatud müstika.
Kassi silm on üks kolmest krüobroüüli sordist, mis on loetletud kuni selle ajani. See kannab seda nime viidates sillerdava peegeldusele, mida see paljastab, kui valgus sellest läbi jookseb. Ta võtab kassi õpilase välimuse.
See pärl on pärit Sri Lankast, kuid seda täheldatakse ka Birmas, Madagaskaris, Venemaal, Rhodesias ja Brasiilias. On olemas veel kaks krüsosoberüüli liiki. Kõige klassikalisemal on suurepärane läbipaistvus ja selle värv jääb stabiilseks. Teises osas on see kuulus Alexandrit, kelle värv võnkub rohelisest punaseks, sõltuvalt valgusest, millele see allutatakse.

kassi silma kompositsioon

Chrysoberüüli kassisilm on osa oksiidi perekonnast. See koosneb berülliumi ja alumiiniumoksiidist. Selle keemiline valem on al2Beo4. Vestlussilm pärineb väikeste pikkade kristallide konkreetsest moodustumisest, mis annab sellele iseloomustava peegelduse. See on äärmiselt vastupidav mineraal, kuna see on MOHS -i skaalal 8,5. Lisaks varieerub selle tihedus vahemikus 3,70 kuni 3,72 g/cm3. See on endiselt väga populaarne pärl, kuna haruldane ja seetõttu on selle hind kõrge. Neist kõige ilusam on reserveeritud suurepäraste ehete jaoks.

CAT -vestluse krüsoberüül omadused ja eelised

kassisilma omadused ja füüsilised eelised

Kassi silm suudab nägemishäireid ennetada ja vähendada. Ta suurendab öist nägemist nagu kassidele.
See sobib eriti kannatusteks või parandamiseks. Tõepoolest, see omistab kehale vajalikku tugevust ja energiat, et käivitada iseenda parandusprotsess.
Lisaks toetab see keha paremaks detoksifitseerimiseks jäätmete, näiteks neerude ja maksa, vastutavaid elundeid. Sellel pärl on ka rahustava põletiku voorus, eriti seedesüsteemis. See rahustab sellega seotud valu ja parandab transiiti. Tegelikult on see ideaalne krooniliste patoloogiate, näiteks Crohni tõbi, ärritunud käärsoole sündroomi või tsöliaakia stabiliseerimiseks.
See mineraal annab oma hoidikule ka palju elujõudu. Seega on sportlastele soovitatav.

kassisilma omadused ja psüühilised eelised

See mineraal kaitseb kurja silma eest. See toimib vihmavarjuna, hoides teid nii negatiivsusest kui ka pahatahtlikest üksustest.
See pärl julgustab seda, kes kannab seda oma sõiduliini parandama, et saada enda parimaks versiooniks. See võimendab teatud inimlikke omadusi nagu ausus, usaldusväärsus, meeleavaldus või austus. See mõjutab märkimisväärselt igapäevaseid suhteid.
Chrysoberüül edendab nii strateegilisi mõttekäike kui ka organisatsioonilisi oskusi. See võimaldab saada ootust, aga ka uusi võimalusi luua. See kutsub teid teistega võrreldes rohkem positsioneerima ja tugevdab juhtimist. See jääb ideaalseks inimestele, kes juhendavad meeskonda või hõivavad vastutuse positsioone, mis kutsuvad esile otsuste tegemise.
Sellel mineraalil on ka võimalus kauguselt hirme ja ärevust kaugusel. See leevendab stressi ja võimaldab teil jõuda lõõgastumise ja lahti laskmiseni. See edendab julgust ja aitab visandada elu takistused.

Milline on kassi silma jõud?

Kassi krüsoberüülil on jõud meelt struktureerida. See annab oma hoidikule palju jõudu ja kindlustust. Ta osaleb oma moraalse mõistuse teritamisel, nii et käitub oma väärtustega kooskõlas.
See GEM pakub heaolu, aga ka paremat enesekontrolli ja sündmusi.
Seda kasutatakse ehetes laialdaselt. Samuti soovitame seda kanda nahal, kaelakee, käevõru, ripatsi või isegi rõnga kujul.

Millist astroloogilist märki seostatakse krüsoberüüli, kassisilmaga?

Astroloogilise märgi võtmine kivi valimisel ei ole kohustus. GEM -ide jõud on aga tugevam nende siltide põliselanike jaoks, mille külge need kinnitatakse.
Sel juhul on kassi krüsoberüülisilm nii lõvidele kui ka kaaludele.

Millise tšakraga on kassi silm seotud?

Kassi silm on ühendatud päikesepõimiku tšakraga, mis asub nabas. Selle mineraali toiming sellel tšakras on kasulik seedesüsteemile, millega see märkimisväärselt parandab transiiti.
Lisaks osaleb tema sekkumine revaktsineerimise ja enesekindluse osas. Tegelikult annab see tänu suuremale sisemisele tugevusele rohkem emotsionaalset stabiilsust.

Millised kivid kassisilmaga seostada?

Litoteraapias on eeliste suurendamiseks soovitatav ühendada mitu kivi. Selleks on parem ühendada mineraalid sarnaste omadustega. Vastasel juhul tulevad nende volitused tõenäoliselt vastuseisu ja tühistavad end.
Tegelikult on selle tegevuse optimeerimiseks päikesepõimiku jaoks kassi krüsoberüül suurepäraselt ühendatud nii rodosiidi, Agathe kui ka porfüüri jaoks.

Kuidas kassi silmakivi puhastada ja laadida?

puhastage kassi chrysoberüül

Kõik kivid vajavad regulaarset hooldust. Selleks on oluline nii puhastada kui ka neid laadida.
Kassisilma ja neid sisaldavate ehete puhastamiseks saate neid mõnda aega läbi selge veega loputada. Soovitatav on ka viiruk või salvei.

laadige kassi chrysoberüül

Chrysoberüül on äärmiselt vastupidav mineraal, mistõttu saab seda päikesevalguses laadida, eelistatavalt hommikul või õhtul.
Seega katab teie kivi kogu selle loomuliku energia.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kivikristall.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.