Kivikristall: tähendus, voorused ja omadused

Pierre Reine litoteraapias on kivikristallil nii palju eeliseid, et neid kõiki loetleda oleks võimatu. See kivi võib tegutseda kõigi tšakrate järgi ja leevendada mis tahes valu. Avastage selle artikli kaudu kivikristalli ajalugu ja selle vooruste päritolu.

Kust pärineb nimi Cristal de Roche?

Sõna kristall pärineb kreeka keelest “krystallos”, mis tähendab “jää”. See viitab otseselt kristalsele mõõtmele. Kuid mõiste jää näitab ka külmumist külma.
Seejärel pärib see kivi oma nime oma ajaloost. Iidsed legendid väidavad, et mägedes külmutasid vett igaveseks, nende tipptasemel. See annab kivikristalli.

Kivikristall

ajalugu ja päritolu
Aastal 1500 eKr kasutasid mükeeneansid skulptuuride jaoks kivikristalli. Tänu oma kõvadusele kasutati seda kivi ka tööriistade ja relvade näpunäidete valmistamiseks. Roomlased, kes on valmistatud kivikristallide eri tüüpi ehete ja ripatside iluga.
Kuid kõik rahvad, kes teavad kivikristalli olemasolu, mis omistati talle tervendavatele, isegi maagilistele ja üleloomulikele jõududele. Greco-Romains kasutasid seda haavade kuritarvitamiseks, kanaldades päikesekiired kivikristalli kuuliga. Lähis -Ida tsivilisatsioonid andsid talle üleloomuliku jõu nähtamatuks muuta. Mis puutub maiadesse, siis nad kasutasid seda vee tuvastamiseks riidekappina.
Täna on Kivikristall tõeliselt üks litoteraapia võimsamaid kive. See laadib teisi kive ja toimib kõigi tšakrate puhul.
Kaljukristalli peamised hoiused leiame Brasiilias, Madagaskaris ja Indias. Kuid ka muud allikad on olemas USA -s, Prantsusmaal, Šveitsis, aga ka Venemaal.

kivikristallkivi koostis

Kokkupaistmatule valgele läbipaistev on kivikristalli kiirgus klaaskeha. Selle värv on rahustav puhtus. Sõltuvalt kompositsioonist võivad selle värvid minna sinise, rohelise või kuldse poole.
Peamiselt räni (SiO2), kivikristall on osa ränirühmast. Vähe tundlik löökide suhtes, kivikristall on tahke ja vastupidav kivi. Selle kõvadus on MOHS -i skaalal 7 ja 2,6 tihedus.

Roche Crystal Properties

füüsilised omadused

Kaljukristall tugevdab keha üldiselt. Kas silmade, kõrvu, südame, kopsude, seedesüsteemi või närvisüsteemi osas. Samal ajal aitab see võidelda kogu kehavalu vastu.
Tõhus sooleprobleemide vastu võitleb ta ka kõhulahtisuse ja iiveldusega. See soodustab head seedimist ja piirab kõhu ebamugavusi. Seejärel saame kivikristalli kasutada igasuguste blokeerimisega võitlemiseks. Aga ka põletuste, lihaskrampide ja peavalu vastu.
Sellel poolläbipaistval kivil on positiivne mõju vere vererakkude moodustumisele. Kivimikristall stabiliseerib pinget ja vereringet. Selle puhastavad voorused on nahahaiguste, näiteks akne või ekseemide korral väga tõhusad.

psüühilised omadused

Kivikristall on samal ajal vastuvõtja, trafo, trafo ja energia võimendi. See on kivi, mis edendab meditatsiooni, ülejäänud meelt ja vaimset rahulikkust. Kõik need energiad soodustavad kontsentratsiooni.
Kivimi kristalli vibratsioon suurendab enesekindlust ja intuitsiooni. Arutelu või arutelu ajal on kasulik seda kivi kanda. See aitab ideid suunata ja edendada kuulamist ja avatud meeleheitlikkust.
Harmooniline ja stressivastane kivi, kivikristall haarab negatiivseid energiaid, et anda teed ainult harmooniale. Vaimsel tasandil aitab see lüüa energilisi ja emotsionaalseid ummistusi. See võimendab ka vaimseid ettekujutusi ja muid maailma tundlikkust.

Milline on kivikristalli jõud?

Tänu energiapuhastusvõimsustele saab seda kasutada mis tahes tšakra ühtlustamiseks ja tasakaalustamiseks.
Fontanelle tasemel, pea kohal asuv, on kroonitšakra 6. tšakra. See esindab tarkust, enesetunnet, hinge teadvust ja vaimset seost. Kui ta tasakaalustab, keskendute rohkem iseendale. Hirmud kaovad, et tunda teiste suhtes rohkem kaastunnet. Paljusid ootusi teiste suhtes enam pole. See tasakaal saab võimalikuks, kandes regulaarselt kivikristalli ehete või veeretatud kivi kujul.
Kolmas silma tšakra on seitsmes tšakra. See on 2 silma vahel, nina juure. See tšakra tähendab teadmisi, teadmisi, intelligentsust, intuitsiooni, mõistmist ja tarkust. Kaljukristalliga kahtleb enam. Kolmas silma tšakra avaneb ja lahendused probleemidele ilmub kergesti.

Millised kivid kivikristalliga seostamiseks?

Koos merevaigukollasega kohtleb kivikristall eriti seljavalu. Ametüstiga seotud kivikristall tugevdab oma jõudu mõistuse selgitamiseks.
Tiigrisilma ja kivikristalli kandmine võimaldab teil oma kontsentratsiooni suurendada. Mõistus jääb stabiilseks ja ärkvel. See ühing tehakse eriti kunstnike ja õpilaste jaoks.

Kuidas kivikristalli puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Litoteraapias kasutatakse kivikristalli eriti muude kristallide ja mineraalide laadimiseks, kokkusaamiseks ja aktiveerimiseks.

puhastage kivikristall

Selle puhastamiseks sukelduge see mitmeks tunniks demineraliseeritud või kergelt soolase vette. See võimaldab selle ülejäänud energiast täielikult maha laadida. Seda hea energiaga laadimiseks armastab kivikristall päikest ja valgust. Nii et see suudab maksimaalset energiat säilitada, on vaja kivikristalli asetada mitu päikese käes.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kivistunud puit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.