Fossiliseeritud puit: tähendus, voorused ja omadused

Fossiliseeritud puit on ankurduskivi, mis kutsub teid aeglustama ja aega võtma. Kas soovite registreeruda aeglases elus või minimalistlikus lähenemises? Kas peate hingama, keskenduma endale? Nii et sellest kivist saab teie liitlane. Siit saate avastada nii selle põhiseaduse põneva ajaloo kui ka võimsad võimed.

Kust pärineb nimi “kivistunud puit”?

Selle nimega kivistunud puit või kivistunud puit pärineb selle nimi kreeka keelest “kivi”, st “puit, mis muutub kiviks”. Nende terminite päritolu tuleneb seetõttu nii fossiilsest olemusest kui ka treeningprotsessist.
Me teame palju sünonüüme, mis varieeruvad vastavalt selle kompositsioonile. Kui see sisaldab peamiselt kvartsit, nimetatakse seda “puu kvartsiks”, “ahhate puiduks”, “puidust kivi”, “räniga puit” või “ksüloliidiks”.
Kui kvarts annab opaalile teed, nimetatakse seda “opaliseeritud puiduks”, aga ka “puu opaal” või “litoksüül”.
Lisaks sellele nimetatakse seda kivi sageli selle algse puunimega, millele järgneb “kivistunud”, “kivistunud” või “silikaliseeritud”.

Perified Woodi ajalugu ja päritolu

Puude kivistumise protsess pärineb miljonite aastate jooksul. Algselt ulatuvad hiiglaslikud rikkalikud metsad nii kaugele, kui silm näeb. Need koosnevad taimeliikide uskumatust mitmekesisusest, kus on võrdselt mitmekesiline loomastik.
Ühel päeval kukub maa peale tõeline delige. Suure jõuga veekorpus on lõputud. Pinnas liigub ja üleujutused juurutavad palju puid, mis lained pühivad. Nende paduvihmade lõpus jäävad püstitajad ja praht seisvasse vette sukelduma. Enam ei ole õhuga kokkupuutunud, need jäävad puutumatuks. Samal ajal puhkes vulkaan ja põhjustab tohutu tuhapilve. Need ladestuvad vee pinnale, lahjendavad ja sisaldavad end puidu ja muude mineraalidega, näiteks kvarts, opaal, kaltsudoiin, püriidi või merevaigukollane. Puit joob sõna otseses mõttes segu, milles see supleb. Kui te lähete, avaldab see muljet Trunksi veenidele südamele, et lõpuks kristalliseeruda. See on ränimisprotsess, mis moodustab kivistunud puitkivi. Nii selle välimus kui ka esialgne puustruktuur jäävad muutumatuks.
Kiirlavastuseks võib kuluda aastaid või isegi sajandeid.

kivistunud puitkivi koostis

Kivistunud puit on osa oksiidide mineraalide perekonnast. Selle keemiline valem on SiO2+C, Fe, K, Na, O, OH. See on resistentne ühend, kuna see on vahemikus 6,5 kuni 7 MBS, nagu selle tiheduse osas, võnkub see vahemikus 2,60 kuni 2,65 g/cm3.
Fossiliseeritud puidul on väga lai värvipalett. Tõepoolest, selle varju määratleb põhimõtteliselt selle kompositsioon ja see võib varieeruda vastavalt vormile ja poorsusele. Värvimisrolli mängivad teatud elemendid, nagu raud, nikkel, kroom, mangaan või isegi süsinik. Nii võivad samast sordist pärit kivistunud puud olla äärmiselt mitmekesised nüansid.

Fossiliseeritud puidu omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Fossiliseeritud puit on kivi, mis kutsub teid aeglustama. Samuti võimaldab see kehal oma loomuliku rütmiga uuesti ühendust saada.
See koondab luid ja kaitseb liigeseid võimalike šokkide ja trauma eest. See on eriti soovitatav degeneratiivsete haigustega inimestele, kuna see lükkab edasi nende edusamme.
See kivi annab oma hoidjale elutähtsa energia, mida ta vajab. Seega võitleb ta kroonilise väsimusega.
Sellel on rahustav mõju närvilistele pingetele ja sellega seotud valu.
Lisaks aitab see kaalust alla võtta ja võidelda rasvumise vastu. Tõepoolest, ta osaleb metabolismi suurendamisel rasvade paremaks kõrvaldamiseks.

psüühilised omadused ja eelised

Kivistunud puidul on psühholoogilisel sfääril palju eeliseid.
See soodustab kontsentratsiooni, aidates mõistusel end suunata, mis osutub prioriteediks. See mõjutab märkimisväärselt suurendavat tootlikkust, tekitades vähem pingutusi. Seetõttu vähendab see vaimse koormuse tõttu väsimust. See fossiil vähendab täiskasvanute ja laste hüperaktiivsust. See sobib suurepäraselt ka ADHD -ga inimestele (tähelepanu puudujäägi häire).
Lisaks aitab see mineraal lahti lasta. Kui kipute pidevalt kontrolli all olema, on see teile kasulik. See kivi annab piisavalt enesekindlust, et mõista sündmusi tagantjärele ja optimismile. Igapäevaelu muutub rahulikumaks ja rahulikuks. Kivistunud puit soodustab ka kannatlikkust. See murdub meie ühiskonna kõikjal esineva sooviga.
Kivistunud puit jääb ankurduskivi. Ta kutsub teid keskenduma praegusele hetkele, et seda täielikult elada. Seejärel suurendatakse suhte intensiivsust maailma ja teistega. Seetõttu loob see sisemise dialoogi ja aitab kajastada oma püüdlusi ja emotsioone. See teravdab intuitsiooni, et teha valikuid oma väärtustega. Tänu sellele ankurdamisele edendab Stone vaimset arengut.
See puit annab takistuste rahulikuks päästmiseks vajaliku jõu ja energia. Ta kutsub teid üles keskenduma olulistele asjadele ja kaotama huvi seadmete vastu. Seega ei ole igapäevaelu väikestel tüütutel teid vastu võtta.
Lõpuks julgustab see teadvustama piiravaid veendumusi, mis takistavad meid meid saavutamast, et end sellest eraldada. Mõistus on avatum ja kiiresti muutuv. Ideaalne manipuleerimise ohvritele, see kivi aitab hajutada teostatavat haardumist ja kustutada selle häbimärgistamine.

Milline on kivistunud puidu jõud?

Fossiliseeritud puit omab meeletu elus aeglust ja harmooniat. Ta kutsub teid üles keskenduma nii endale kui ka lihtsale ja tervislikule õnnele.
Fossiliseeritud puidu kasutamiseks on mitmeid võimalusi. Võite seda kanda ehetes, ripatsi, krae, käevõru või rõnga kujul. Nii et saate aja jooksul nautida laiendatud efekti.
Teil võib olla ka mineraal ruumis, nii et see hajuks seal oma energiat.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse kivistunud puiduga?

Kõik kivid on seotud ühe või mitme astroloogilise tunnusega, mis osutuvad oma voorustega teistest tundlikumaks.
Sel juhul on lõvi ja neitsi põliselanikud kivistunud puidu võimude suhtes vastuvõtlikumad.

Millist tšakrat seostatakse kivistunud puiduga?

Fossiliseeritud puitühendused juurtšakra. See soodustab ankurdamist, seost praeguse hetke, nii välismaailma kui ka iseendaga. Seejärel annab ta tunde olla universumis oma kohal. Lisaks võimaldab Maalt tõmmatud energia elujõu reaalset taaselustamist.

Milliseid kive seostub kivistunud puiduga?

Litoteraapias peame huvitavaid ühendamiseks kahe või kolme kivi ühendamiseks, et suurendada eeliseid. Selleks peavad mineraalid olema ühilduvad, vastasel juhul tühistatakse nende volitused.
Kivistunud puitu saab ühitada sarnaste omadustega kalliskividega.
Konjugeerige see Gabbro või onyxiga ideaalseks, kuna see võimaldab juurtšakral rohkem.

Kuidas kivistunud puitu puhastada ja laadida?

puhastage kivistunud puit

Puhastamine on rituaal, mida tuleb regulaarselt läbi viia, et puhastada oma kivi nende energiast.
Kivistunud puitkivi puhastamiseks andke see mõneks hetkeks lihtsalt voolava vee alla ja kuivatage pehme lapiga. Võite ka matta selle maale, mis on selle peamine element.

laadige kivistunud puit

Selleks, et kivistunud puit taastaks oma loomuliku energia, tuleks see kokku puutuda päikesekiirtega, eelistatavalt hommikul või päeva lõpus. Võite lasta sellel ka ühe öö kuuvalgust nautida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Koleat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.