Koleat: tähendus, voorused ja omadused

Punaste ja oranžide värvidega kivi, Corneline toob kaasa õnne, rahulikkuse ja dünaamika. Alates antiikajast on selle pehmeid omadusi kasutatud keha ja vaimu leevendamiseks. Avastage selle artikli kaudu selle ajalugu ja kõik voorused.

Kust pärineb Koleati nimi?

Esimene hüpotees eeldab, et koraliin pärineb Cornwallist. See põõsas kasvab Vahemere idaosades. Cornwalli värvi, selle vilja, on punased toonid, mis on sarnased Corneline’iga. Cornouille päritolu pärineb ladina keelest “Hornolust”, mis tähendab “, millel on sarve välimus”. See nimi viitab selle tuuma kõvadusele.
Teine hüpotees oleks nime ladinakeelne päritolu. Koleat pärineb Carost, Carnis “La Flesh” või Cornumist “La Cerise”. Mõlemal juhul võtab see oma nime oma erkpunase värviga. Alates 16. sajandist võttis kivi saneliini ametliku nime.

Corneline Stone’i ajalugu ja päritolu

Alates antiikajast on saneliini kasutatud selle paljude eeliste ja värvi ilu jaoks. Selle olemasolu esimesed jäljed pärinevad 2700 aastast enne J-C. Just Mesopotaamias asuva kuninganna hauakambris leiti esimest korda cornalite jaoks. Apelsinipunased kivid kaunistasid dekoratiivse korgi.
Suurte lahingute ajal kasutasid sõdalased seda hemorraagiate vähendamiseks. Selle verepunane värv rahustas vere sissevoolu. Selle värvi tugevus oli ka julguse sümbol. Vana -Egiptuses kasutati matuseriituste jaoks Koleati. Ta saatis surelikke nende teekonnal kaugemale. Corneari kaitsvaid voorusi kasutati elus pärast surma.
Varem kasutati Cornearit ehetes ja kuninglikes dekoratiivsetes objektides, et tuua õitseng kõrgetele inimestele. Teda hinnatakse ka kunsti valdkonnas. Näiteks armee muuseumis on suurepärased korpused.
Seda punast kivi leidub vulkaaniliste kivimite õõnsustes, kus see areneb madalal temperatuuril. Peamiselt Pune piirkonnas, Indias, aga ka Brasiilias, Uruguays, Peruu ja Malis. Teatavaid hoiuseid võib leida ka Šotimaal ja Islandilt.

Cornaalse kivi koostis

Koleat võlgneb oma värvi hematiidi lisamiseni. Selle värv varieerub vastavalt raudoksiidi kontsentratsiooni intensiivsusele. See võib minna heleroosast punaseks või pruuniks punaseks.
Calcédonian Groupi kuuluv Gemme on selle kõvadus 7 MOHS -i skaalal. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,59 kuni 2,61, mis muudab selle juveliiride jaoks töötamiseks kättesaadavaks.

saneliini omadused

füüsilised omadused

Litoteraapias kasutatakse eriti lihasvalude vähendamiseks kornearit. See vähendab reuma, artriidi ja ishiacaga seotud kannatusi. Selle ravienergia hõlbustab haavade ja vigastuste paranemist.
Corneari intensiivne punane värv aitab healoomulisi hemorraagiaid peatada. See kivi mängib olulist rolli ka menstruatsioonis. See rahustab mao krambid ja spasme. Koleat vedelikustab verevoogusid.
Corneline Stone võitleb keha toksiinide vastu. Ta abistab neerusid, maksa ja sapipõie drenaaži ja keha filtreerimisel. See pakub ka eeliseid nahale, häälele ja silmadele.

psüühilised omadused

Corneline on rahulikkuse ja rahutuse kivi. See toob õnne, Joie de Vivre ja entusiasmi. Tema vibratsioon hajutab halbu emotsioone nagu viha või armukadedus. Panuse leevendamiseks toimib Koleat otse päikesepõimikule.
Tõeline õnnelik võlu, Koleat kaitseb kogu maja ja pereliikmeid. See aitab säilitada kodus pehmet ja rahulikku atmosfääri. See hõlbustab ka inimeste mõistmist.
See kivi annab julgust introvertidele, kes ei julge end peale suruda. See on täiuslik liitlane inimestest, kes soovivad keskenduda oma tööle, ilma et neil oleks pidevalt ekslevat meelt. Koleat on kivi, mida töötades enda peale viia, sest see stimuleerib loovust ja kontsentratsiooni.

Milline on sarvkesta kivi jõud?

Seotud emotsionaalse keha, sensuaalsuse ja loovusega, on püha tšakra teine ​​tšakra. See asub umbes kaheksa sentimeetrit naba all, teie alakõhu keskel. See on oluline tšakra, millel on meie heaolutunne. Corneline’iga avaneb püha tšakra. Seejärel võime “tunda” ümbritsevat maailma ja mis on meis. Teie vahetused teistega on harmoonilised ja rahulikud. Selle tšakra tasakaalustamatuse korral võite tunda pettumust ja iseendaga lõhet.
Päikeseplexus tšakra on kolmas tšakra. See on seotud tahte, vaimse võimekuse ja isikliku vastutusega. See asub torso alumise osa vahel. See tšakra esindab üldiselt punase kollase värviga, sarnaselt Corneariga. See värv toob jõu oma isikliku jõu arendamiseks. Tänu markaliinile viibib päikesepõimiku tšakra seatud eesmärkide õnnestumiseni. Tasakaalustamatuse korral on teil oma saatjaskonna üle liiga tugev kontroll.

Millised kivid saneliiniga seostamiseks?

Sama vibratsiooniga kive saab hõlpsasti koos kanda. Nagu merevaik, on ka Cornear energiline kivi. Nende kahe kivi kombineerimisega leiate kogu edasiliikumiseks vajaliku energia. Nende kuum värv saadab teid igapäevaselt, et tuua teile magusustunne.
Kui soovite tegutseda tasakaalustamatus tšakral, on kivid ideaalsed. Tiigrisilm ja Koleat tegutsevad mõlemad püha tšakra. Üheskoos aitavad nad kaasa teie suhete harmooniale ja suurendavad pingeid.

Kuidas saneliini kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Oluline on aeg -ajalt uuesti laadida, nii et see säilitaks kõik oma omadused. Selleks saate sellel lubada seda leotada mõneks minutiks voolava veega täidetud anumas. Kuid seda ei tohiks soolaga kokku puutuda, see võib seda kahjustada.
Koleati laadimiseks võite jätta selle mõneks tunniks päikesevalgusesse. Samuti on võimalik asetada see kvartspinnale või ametüsti geodile.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Krüsokolle.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.