Kullisilm: tähendus, voorused ja omadused

Seconisilm on empaatia, dialoogi ja kohanemisvõime kivi. Fauconi silm ja täiuslik kivi inimestele, kelle elu on täielikult muutumas ja kes vajavad avatud meeleheitmist. Avastage selles artiklis kõik selle voorused.

Kust pärineb kraanisilma nimi?

Hawki kivide silma nimi tuleneb selle värvist ja ainsuse välimusest, mis meenutab Hawki silma. Seda seostatakse ka Horuse silma sümboolikaga Egiptuse taeva Jumala.

kraanisilma määratlus

meessoost nimi, kvart sinise asbestega, keemiline kompositsioon SiO2

kraani silma kivi ajalugu ja päritolu

Fauconi silm ja väga tuntud kivi litoteraapias. See on meditatsiooni ja joogat praktiseerivate inimeste lemmikkive. Kuigi selle lugu on kindlasti aastaid, on meil aastate jooksul Hawki silm vähe jälgi.
Mitmed teadlased peavad proovima leida Falconi silma täpset päritolu edutult. Seetõttu saame teile anda vaid mõned teabe sissekanded selle väga tuntud litoteraapia kivi kohta.
Iirimaal uskusid keldid, et Hawki silm oli talisman, mis võimaldas samm -sammult evolutsiooni.
Egiptuses on Falconi silma jäljed, seda nimetati siis Horus kiviks.
Pe koos šamanistlikes ja esivanemate veendumustes aitas Hawk Eye jätta nende loomavaimu inimmõistuse poole.

kraani silmakivi koostis

Õuka kivist silm on osa kvartsiidi perekonnast. Hawki silma keemiline koostis ja mis koosneb peaaegu täielikult ränidioksiidist. Hawki silmal on mitu värvi varianti, mis ulatub pruunist, kollasest, rohelisest ja hallist kuni sinakate toonide kaudu.
Falconi tuntuimad hoiused on Ameerika Ühendriikides, Indias, Lõuna -Aafrikas, Austraalias ja Birmast.

Fairy Eye omadused

füüsilised omadused

Hawki kivilil on füüsilisel tasandil palju voorusi ja omadusi. Hawki silm võimaldab näha nägemishäireid, olgu see siis seotud väsimusega või muudel põhjustel.
Hawki silm võimaldab suurenenud nägemisteravust ning intensiivsemat vaatlustunnet ja täpsust. Falconi silmakivi aitab immuunsussüsteemil end paremini kaitsta. See puhastab hingamisteed. See on väga hinnaline liitlane suhtluses töötavatele inimestele ja peab end avalikkuse juuresolekul väljendama.

psüühilised omadused

Hawki silm on psühholoogilisel ja psüühilisel tasandil palju voorusi ja omadusi. Seconisilm võimaldab teil arendada teisi kuulamist. See kivi on tungivalt soovitatav inimestele, kes soovivad end avalikult paremini väljendada ja kes on iseenesest. Kraani- ja kommunikatsioonisilm ning võimaldavad teil olla paremaid suhteid inimestega, kellega igapäevaselt kohtute.

Milline on kraani silmakivi jõud?

Falconi silm tähistab teie eestkostja ingel, kes näeb kõike. See on pidev meeldetuletus teid ümbritsevate kaitsejõudude kohta. Hawki silm on ühendatud juurtšakraga ja aitab kehal paremini juuri ja selle olulisi vajadusi paremini hallata.
Falconi silm ja ühendatud ka kolmanda silma tšakraga, see võimaldab paremat nägemist ja paremat tajumist füüsilisest maailmast. Lisaks suurenenud visuaalse tajumisele võimaldab see ka paremat tundlikkust maailma suhtes üle 5 meeli.

Millised kivid kraanisilmaga seostamiseks?

Nagu kõik litoteraapiakivid, töötab ka Hawk Eye üksi, kuid võib töötada ka teiste kividega. Hawki silma saate ühendada teiste täiendavate kividega, näiteks apatiidi, Lapis-Lazuli või Aigue-Marine’iga, et suurendada selle eeliseid kurgus.
Kui soovite oma vaadet suurendada, saate Hawki silma ühendada sodaliidi või smaragdiga.
Kaitsmishüvitiste tugevdamiseks võite selle seostada kahe teise silmaga kiviga, eriti tiigrisilma ja härjasilmaga.

Kuidas Falconi silmakivi puhastada ja laadida?

Nagu kõik litoteraapia kivikivid, tuleb kõigi selle eeliste säilitamiseks puhastada ja laadida. Hawki silma puhastamiseks, kui see on värvitud või kahjustatud, kasutage kergelt niisutatud riide.

laadige oma kivi silmakivi elulillega

Kui soovite oma Hawki silma kergemini ja tõhusamalt laadida, saate kasutada elulille. Pange oma kivi elulille keskele ja jätke see mõneks tunniks nii, et see leiaks kogu oma eelised ja kogu energia. Kui teie elulill on piisavalt suur, saate mitu kivi korraga laadida

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kunzite.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.