Kunzite: tähendus, voorused ja omadused

Nii lõõgastaval, tasakaalustaval kui ka vaimsel, Kunzite’il on uskumatuid voorusi. See on arvestamata selle roosade ja lillade peegelduste ilu. Laske end selle pärli poolt võrgutada, millel kindlasti argumente puudub.

Kust pärineb nimi “Kunzite”?

Kunzite avastas Californias 20. sajandi alguses Ameerika mineraloogi Georges Frédérick Kunz. Ta võlgneb oma nime professor Charles Baskerville’ile, kes ristib ta kolleegi austuseks.
Üks nimega “Californian Iris” oli varem tuntud nii “Killinite”, “kolmeaastase” kui ka “Zéolithe de Rootsi” määramisel.
Muud nimed on endiselt kommertslikel eesmärkidel. See kehtib “Liitium ametüsti” ja “Spruen Ametüstiga” puhul.

Kunzite Definity

Kunzite ajalugu ja päritolu

Hiljutise avastamise tõttu tuleb Kunzite’i ajalugu veel kirjutada.
Pärast avastust 1902. aastal kohtus ta 1950ndatel suure eduga. Juveliirid haarasid selle kinni. Kunzite kaunistused on siis kogu raev läänes. Ta võlgneb suuresti oma au tema esitatud pleokroismile. See eripära annab sellele võimaluse värvi muuta vastavalt valgusele, millele see allutatakse.
Seda pärlit täheldatakse ka dekoratiivsete objektide kujul. Paljud praktikud kasutavad seda tänapäeval litoteraapias lugematute vooruste jaoks.
Kunziteil on varju, mis varieerub roosast lillaks. See teenis teda, et ta seostub meeleolu, nii naiselikkuse kui ka romantilise armastusega.
See mineraal on segaduses erinevate kividega, millel on samad värvid. See kehtib eriti ametüsti, topazi või isegi turmaliini kohta.
Selle pärli hind võnkub nii selle sära kui ka värvi sügavuse järgi. Ka kõige tumedamad Kunzitid on kõige ihaldatumad ja seetõttu kallimad.
Selle peamised hoiused asuvad Brasiilias, Madagaskari, Afganistani ja Pakistani saarel. California omad ei ole enam aktiivsed nende ülemäärase tegemise tõttu.

Kunzite Stone’i kompositsioon

Kunzite on osa pürokseeni mineraalrühmast, samuti inosilikaatperekonnast. See on Sroduli liik, millel on suures koguses liitiumi. Selle keemiline koostis on lial [Si206] + CA, Fe, Mg, Mn, NA.
Selle GEM -i nüanss varieerub vastavalt liitiumisisaldusele nii raua kui ka mangaani järgi, kuna need on elemendid, mis annavad sellele oma värvi. Selle varjund võib muutuda elavamaks, kui see viiakse kõrgemale temperatuurile.
Kunzite kõvadus on vahemikus 6 kuni 7 MBS ja selle tihedus on vahemikus 3,16 kuni 3,20 g/cm3. Ehkki vastupidav, jääb see lõikamisel suhteliselt habras, mis muudab selle ehetes töötamise keerukaks.

Kunzite omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Kunzite taaskäivitab vereringet ja tagab hea energiavarustuse kõigile elunditele. Seega esindab see südame ja kopsude väärtuslikku tuge.
Lisaks antakse regulatiivsed voorused, eriti hormonaalse süsteemi kohta.
See võimaldab ka paremat seedetrakti mugavust. See võitleb ebamugavuste eest, mis on seotud keha liigse happesusega, näiteks maopõletused, haavandid või gastroösofageaalne refluks.
Arvestades oma valuvaigistavaid omadusi, rahustab see valulikke reegleid ja närvilisi pingeid. See on eriti efektiivne hambavalu või ishias.
Kunzite säilitab ka immuunsussüsteemi, et pakkuda kaitset paljude haiguste eest. Lisaks aitab see kehal teatud tingimustest paraneda.

psüühilised omadused ja eelised

Kunzite peetakse meelt rahustamiseks ja meditatiivse oleku tugevdamiseks. See on põhjus, miks vaimsed voorused sellele omistatakse. Ta kutsub ühendust nähtamatu maailmaga, aga ka oma sisetunnetustega uuesti ühendust võtma. See mõjutab kontsentratsiooni, aga ka loovust ja intuitsiooni.
Selle ärakasutatava rahulikkuse kaudu tasakaalustab see mineraal emotsioonid. Seega soodustab see optimismi, jälitades negatiivseid mõtteid ja laineid. Lisaks annab see rohkem stabiilsust ja rahulikku. Selle tugev lõõgastav jõud on murelik abi ärevatele inimestele, üsna pessimistlikust, impulsiivsest temperamendist või vaevavad depressioonis olekud. See on ideaalne keeruliste perioodide, kurbuse jäljendite, kahtluste või viha ületamiseks.
Lisaks soodustab see magama jäämist ja rahulikku und.
Kunzite on sõltuvuste vastases võitluses huvitav. Selle tagasivõtmise etapis kandmine võib olla kokkuhoid.
Inimestevahelisest vaatenurgast soodustab see pärl sallivust, empaatiat ja solidaarsust. See mõjutab teistega suhtlemist märkimisväärselt ja loob suhetes palju armastust ja harmooniat.

Milline on Kunzite’i jõud?

Kunzite’il on rahustav jõud. Ta on mitte ainult oma omaniku emotsioonid, vaid ka keha pahed.
See kivi toob ärritunud igapäevaelus rahulikuks. See võimaldab lõdvestuda ja kutsub üles ühenduse loomise, eriti vaimsuse kaudu. Tänu tasakaalustavatele voorustele jääb see ideaalseks inimestele, kes soovivad taastada sisemise rahu. Samal ajal edendab see suhtlemist täidetud ja tervisliku ühiskondliku elu jaoks.
Oma volituste maksimaalselt ära kasutamiseks on soovitatav hoida see enda vastu. Võite seda kanda ehetes, ripatsi, kaelakee või isegi käevõru või rõnga kujul.
Lisaks saate seda öösel ka lähedal hoida. Padi alla või voodile asetatud toimib see teie unele positiivselt.

Milline astroloogiline märk seostatakse Kunzite’iga?

Astroloogilise märgi arvestamine pärli valimisel ei ole kohustus. Kõik kivid annavad oma omanikele vahet ilma vahet tegemata.
Mineraalidega seotud astroloogilised tunnused on siiski tundlikumad kui teised oma jõududega.
Sel juhul saavad põliselanikud, tasakaal ja härg Kunzite’ist rohkem kasu.

Millise tšakraga on seotud kunzit?

Kunzite on seotud südame tšakrate, kurgutšakra ja 3. silmaga.

Südametšakrat stimuleerides aitab Kunzite kaitsta südame -veresoonkonna süsteemi tervist. Teisest küljest soodustab see nii positiivseid tundeid kui ka tingimusteta armastust teiste ja enda vastu. See toob esile hinge ilu, kutsudes andeks, vastastikust abi, kaastunnet, empaatiat …

Kõri tšakra on ühendatud suhtlusega. Seega parandab Kunzite vahetuste kvaliteeti, arendades kõnepruuki, aga ka kuulamisvõimet. See aitab kaasa tunnete väljendamisele ja kõigele, mida on raske esile kutsuda.
Kolmanda silmaga tegeledes teravdab see mineraal intuitsiooni ja osaleb oma hoidiku vaimu avamisel vaimsusele. Lisaks kasutab ta kujutlusvõimet ja annab suure inspiratsiooni suurema loovuse jaoks.

Millised kivid kunzite’iga seostamiseks?

Kivid saab mõju suurendamiseks üksteisega seostada. Selleks on parem tagada, et neil oleks sarnased omadused. Tõepoolest, kui nende volitused on vastuolus, võivad nad end tühistada.
Mõju suurendamiseks nii südamele kui ka kurgutšakrale võite seostada Kunzite’i krüsokolle või krüsoprase.
Kui soovite rõhutada 3. silma- ja kurgutšakra eeliseid, abielluvad kaltsédonia ja apatiit Kunzite’is suurepäraselt.

Kuidas Kunzite’i puhastada ja laadida?

puhastage Kunzite

Puhastamine ja laadimisprotsessid tuleks regulaarselt läbi viia, et teie kivid saaksid taastuda.
Puhastage oma Kunzite võimaldab sellel vabastada kõik energiad, mida see on imendunud.
Selleks ja mitte kahjustada pärli sära, on parem kasutada salvei või viirukit fumigeerimise teel.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kuukivi.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.