Kuukivi: tähendus, voorused ja omadused

Vaimsuse kivi ja rändurite kivi, Kuu kivi intrigeerib oma nime, aga ka paljusid voorusi. Selle klaaskeha ja pärlmutter oli kunagi kala hüüdnime väärt. Avastage selle kivi saladused, selle päritolu ja kõik eelised.

Kuukivi on palju tähendusi ja voorusi:

Kust pärineb Kuu kivi nimi?

See kivi kannab Kuu kivi nime oma ilmselge sarnasuse tõttu kuuga. Kuukivi erinevate värvidega, selle pärlvalged peegeldused, mõnikord läbipaistvad või mõnikord sinakas ja ümarus. Varem arvasid kreeklased ja roomlased isegi, et see kivi on tahkestatud kuukiir.
Kuid Pierre de Moon on pigem hüüdnimi kui teaduslik nimi. Selle kivi nimetamiseks kasutavad mineralogistid hekatoliidi või adulaarsete termineid. Hécate on üks kolmest kuujumalannast ja noorukite mäed 1801. aastal avastatud tohutu kuumade kivide ladestumise. Olenemata nimeks see võtab, hoiab see kivi tiheda sideme Kuuga ja toob palju eeliseid.

Kust saab osta kuukivi?

Kuukivi esemeid peaksite saama hõlpsasti leida poodidest, kuid kui teie läheduses ei ole ühtegi, võite tellida järgmisest veebilehest: https://maagilised-kristallid.ee/collections/kuukivi

Kuukivi ajalugu ja päritolu

Kuukivi päritolu pärineb mitu sajandit. Kuutsüklid mõjutavad loodust, aga ka mehi. Nad muudavad meie tuju, häirisid meie unetsüklit. Tsivilisatsioonid on võrrelnud Kuukivi mõju Kuukivi jaoks.
Roomlased seostasid kivi naiselikkuse ja intuitsiooniga. Ta esindas Kuu jumalannat Diane ja loomade kaitsja. Seda kivi kasutati ka tuleviku nägemiseks. Selleks pidid mehed riietama naisi ja panema kivi suhu. Naiselik tempo kinnitas neile juurdepääsu selle kivi selgeltnägemise jõududele. Roomlased kujutasid ka ette, et Moonstone võib muuta armastuse tundeid.
Kreeka antiikaja ajal sümboliseeris see kivi viljakust ja kirge. Naiste poolt kantud kivi kaitses rasedusi. Samuti suurendas see lihalikku naudingut ja kirge soovitud olendil. Lähis -Idas viitas kuukivi ka viljakusele. Seda kasutati rasestumise võimaluste suurendamiseks.
Egiptuses on Moonstone seotud öörändurite kaitsega. Kuu lahkus ja naasis iga päev. Seetõttu on egiptlased teinud neist oma reisi sümboli. Kivi kaitses reisijat öösel, tugevdatud jõuga, kui Kuu valgus peegeldas vees.
1970. aastal sai Kuukivi Florida ametlikuks embleemiks. See Ameerika osariik oli Apollo 11 raketi lahkumismaa, lahkudes Kuule juulis 1969.
Kuukivi peamine hoiustamine on Sri Lankal. Kuid teistes maailma piirkondades on nagu Brasiilias, Saksamaal või Norras. Seda leidub plutoonilistes ja metamorfsetes kivimites.

Kuukivi koostis

Piddpathsi perekonna mineraalne ja silikatrühma kuuluv kuukivi on mitmekesine ortoos. MOHS -i skaalal varieerub selle kõvadus vahemikus 6 kuni 6,5 ja tihedus on umbes 2,6. Kui poolläbipaistev värv varieerub pärlikult klaaskehast, võib kuukivi mõnikord olla sinise või kollase peegeldusega toonid.
Kuukivi eristab jumalustuse nähtuse tekitamist. Valguse peegeldus kristalliseerumise käigus välja töötatud kivi erinevate kihtide vahel annab sellele hõbeda ja helendavad peegeldused.

lunestone atribuudid

füüsilised omadused

Tasakaalustage kivi, see mängib hormoonidel ja aitab neid reguleerida. See võimaldab vähendada nahaprobleeme, eriti aknet. See mõju hormoonidele aitab ka kilpnäärme reguleerida. Menstruaaltsüklite ajal aitab Moonstone leevendada kõhu valu.
Valige ärevuse ja stressi korral kuukivi, seedesüsteem häirib. Võib ilmneda puhitus ja ebamugavused. Kuukivi kandmine viib lõõgastumiseni ja soodustab head seedimist. Sellel kivil on ka kehale tühjendavat eeliseid. Tema energia aktiveerib neerude ja põie töö, võitledes sellega veepeetuse vastu.
Naiselikkuse sümbol, sellel Kuu mineraalil on palju voorusi, mis on spetsiifilised naissoost vaatamisväärsuste jaoks. Pierre kaitsev, ta saadab rasedaid raseduse ajal, vähendades nende stressi. Kuukivi võib olla ka viljakuse jaoks kasulik.

psüühilised omadused

Avamise ja sallivuse kivi, Moonstone hõlbustab vahetusi. See aitab hea mõista inimeste ja eriti uute kohtumiste vahel. Esimese kooli- või tööpäeva ajal kasvatatud hõlbustab see kuutsüklitega uut algust. Armunud, see kivi koondab paari ja edendab head mõistmist.
Rahulik ja rahustav vähendab kuukivi eeliseid laste ja täiskasvanute vaimset hüperaktiivsust. Tema energia vähendab stressi ja ärevust. Kivi regulaarselt kandes tuhmuvad negatiivsed mõtted ja annavad teed positiivsele.
Osalevad selgeltäärega seotud Kuu kivi helendab võtte valimisel meelt. See arendab intuitsiooni ja edendab heade otsuste tegemist. Tema vibratsioonid ühtlustavad emotsioone ja avab mõistuse uuele loomingulisusele.

Milline on Kuukivi jõud?

Selle mõju intuitsioonile mängib teisel tšakras ehk Püha tšakrat, mis asub naba all. See tšakra on nii nimega nimetatud libiido energiaga seotud viljakus ja suhted teistega. Kui see tšakra on tasakaalus, omandatakse emotsioonid ja kontakt muude leevendustega. Kui püha tšakra on tasakaalustamatus, on tunne ja pettumus tunda. Günekoloogilised häired võivad esineda naistel, näiteks menstruaaltsükli düsfunktsioonid.
3. silma tšakra on intelligentsuse ja vaimse teadvuse koht. Tema planeet on kuu, mistõttu seostame seda mõnikord Moonstone’iga. Selle kivi vibratsiooniga avaneb ja arendab selgeltnägemist ja areneb 3. silma tšakra.

Milliseid kive seob Kuukivi ?

Mis tahes kokkusobimatuse vältimiseks on oluline teada nii kivide energiaid kui ka Kuukiviga seotud erinevaid kive. Moonstone on vaimne kivi ja seda seostatakse sarnaste kividega nagu Ametüst või Aigue-Marine. Koos aitavad need leida tarkust ja vaimset rahutust. Need kivid arendavad neid kandvate inimeste intuitiivset ja vaimset potentsiaali.
Litoteraapias kasutatavad kivid samadel tšakratel on samuti hästi koos. Lapis Lazuli aitab avada kolmanda tšakra. Kuukiviga suurenevad energiad ja juurdepääs vaimsele vaikusele muutub lihtsamaks. Mis puutub püha tšakrasse, siis kuukivi ja merevaigukollane kogunevad väga hästi. Seksuaalsuse ja loovuse tasakaal tehakse selle kivide ühendusega.

Kuidas Kuukivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Kas ehetes või toores kivis tuleks kive regulaarselt puhastada ja puhastada. Aja jooksul neelavad nad negatiivseid energiaid. Seetõttu on oluline neid uutesse energiatesse laadida, vabanedes halbadest. Selle puhastamiseks andke see lihtsalt läbi kevadise veevanni. Kõige parem on mitte kasutada kraanivett.
Kuukivi puhastamiseks tuleb see asetada aknalauale, kuhu kuu valgus möödub. Piisab paar tundi kuus. Kui kuu on täis, on energia laadimine olulisem.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Kvarts on roheline.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.