Labradoriit: tähendus, voorused ja omadused

Tõeline kilp negatiivsete energiate vastu, labradoriidi kivi on litoteraapias hädavajalik. Selle metallvärvid rõõmustavad kollektsionääre ja juveliir. Avastage kõik selle sinise kristalli eelised ja saladused.

Kust pärineb Labradoriidi nimi?

Kanada Labradori piirkond on selle kivi häll. Avastatud 1770. aastal, just sellest kohast võttis ta oma nime. Sufiks -te pärineb Vana -Kreeka -sellelt. See tähendab “mineraali”. Labradoriidi tähendab seetõttu Labradori mineraali.
Mõnikord kannab Labradoriidi nime “Rainbow Stone”. See võib kanda ka muid nimesid, näiteks Mailite, Radauite, räni või isegi spektroliiti.

unikaalsed osad Labradoriidis

Labradoriidi määratlus

Naiste nimi: Labradoriidi tähistab silikaat, mis on osa Plagioclaaside perekonnast.

Labradoriidi kivi ajalugu ja päritolu

Selle kivi intrigeeriv värv teenis talle palju legende. Skandinaavia rahvad seostavad seda Põhja -Borealisega. Nende sõnul laenaks labradoriidi oma suurepärased peegeldused sillerdavatest pilvedest. Eskimos arvavad ka, et Labradoriidi pärineb koidikust. Vastupidiselt ütleb inuitid, et mees murdis oma labradoriidi. Seejärel moodustasid selle kivi pursked virmalised.
Teatud veendumused muudavad Labradoriidi võimsa abinõu. Pulbriks taandatud labradoriidi võimaldas võidelda tugevaima valu vastu. Teisel pool Atlandi ookeani kujutavad paljud rahvad ette, et labradoriidid sisaldavad esivanemate vaimu.
19. sajandi teisel poolel koosnesid paljud ehted labradoriidist. Juveliirid olid inspireeritud antiikajast ja egiptlastest, et luua rõngaid, käevõrusid või isegi labradoriidi kaelakeesid. Fassaadide kaunistamiseks kasutatakse halbade omadustega labradoriidi kive.
Labradoriidi moodustub metamorfsetes või magmaatilistes kivimites. See on kivi, mille leiame ennekõike Kanadas. Aga ka Ameerika Ühendriikides, Soomes, Prantsusmaal, Madagaskaris, Venemaal ja Ukrainas.

Labradoriidi kivi koostis

Seda kivi eristavad selle paljud sillerdavad peegeldused, mis ulatuvad sinisest roheliseni. Selle peegeldused sisaldavad mõnikord kollast või oranži sõltuvalt variatsioonidest. Plagioklaasidest Citedspathsi perekonnast on labradoriidi mitmekesine Anorthit, mida IMA ära tunneb. Selle keemiline valem on (NA, CA) (AL, Si) 4O8, raua, kaaliumi ja veega.
MOHS -i skaalal on selle kõvadus 6,5. Selle tihedus on 2,70, mis teeb juveliiride jaoks tööks meeldiva kivi.

labradoriidi atribuudid

füüsilised omadused

Labradoriidi on litoteraapias väga oluline. Selle regulatiivsed energiad võimaldavad immuunsussüsteemil olla tugevam. Samuti kaasneb see vere paremaks ringlemiseks, mis tugevdab artereid.
Selle kilbi efekt toimib ka füüsilisel. Raske seedimine põhjustab soolestiku kõhuvalu ja ebamugavusi. Labradoriidi saab tasakaalustada seedesüsteemi. Selle vibratsioon reguleerib kõiki keha elundeid.
Pakkudes suurt energiaallikat, võimaldab labradoriidi väsimuse seisundist vabaneda. Kas vaimne või füüsiline. Keha tunneb end elavalt ja dünaamiliselt ning leiab oma jõu. Seetõttu teeb Labradoriidi moraali languse korral. See on kivi, mis suurendab keha ja vaimu.

psüühilised omadused

Labradoriidi kivi moodustab tõelise kaitse, teeb negatiivseid mõtteid. Sellest vaimsest reostusest maha laaditud mõistus on selgem ja positiivsem. See eelis on eriti tõhus meditatsiooni ajal. Labradoriidi fikseerib mõistuse olulistele asjadele.
Ehteid sisseehitatud kivi aitab hormoonidel stabiliseeruda. Stress ja ahastus on rahustatud, et heaolu oleks ruumi. See pärl pakub vaimset kaitset ning tugevdab rahulikke ja rahulikke mõtteid.
Pärast ärevuse raskusest vabastamist on mõistus vabam unistada. Tänu Labradoriite’ile naaseb inspiratsioon. Meditsiiniga seotud kutsealade poolt väga hinnatud, see kivi aitab paremini mõista meie ümbritsevaid inimesi. See toetab ka üksikuid inimesi, et end paremini tunda.

Milline on labradoriidi kivi jõud?

Kommunikatsiooni- ja eneseekspressiooni energiakeskus, kurgu tšakra on 5. tšakra. Selle tšakra tasakaalustamiseks peate õppima laskma lahti ja usaldada ennast. Labradoriidi kivi on kaasas lahti. Labradoriidi sinistel peegeldustel on rahustav efekt. See tasakaalustatud tšakra aitab end selgelt ja lühidalt väljendada. Seetõttu on teie suhe teistega harmooniline.
Kulmude vahele asetatud kolmas silma tšakra on 6. tšakra. Sellest tšakrast pärinevad mõtted, tarkus, emotsioonid ja intuitsioon. Labradoriit saadab selle tšakra avamisel. Kivi otsaesisele asetades vabastatakse vaim. Eesmärgid muutuvad kergemaks ja hõlpsasti ligipääsetavad.
Nagu paljud looduslikud kivid, ei avalda labradoriidil keha ega vaimule negatiivset mõju.

labradoriitplokid

Millised kivid labradoriidiga seostamiseks?

Sama vibratsiooniga kive saab hõlpsasti koos kanda. Nagu Ametüst või Moonstone, on Labradoriit vaimne kivi. Seotud, need aitavad teil oma elus selgemalt mediteerida ja näha. Nende kivide jaoks saate segada ka erinevaid ehteid. Nagu labradoriidi käevõru ja kuukiviga kaunistatud rõngas.
Labradoriit läheb ideaalselt tiigri silmaga. Labradoriidi neelab teiste negatiivseid energiaid. Ja tiigrisilm tagastab saatjale negatiivsed lained. Need kivid kaitsid teid inimeste eest, kes soovivad teile haiget teha. Need panevad nad kannatama nende halbade kavatsuste tagajärjel.

Kuidas labradoriidi kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Enne nende laadimist on oluline oma kivid puhastada. Puhastamine välistab kõik kogunenud negatiivsed vibratsioonid. Selleks mööduge mõneks sekundiks veealusest labradoriidist. Seejärel jätke see terveks ööks destilleeritud veevanni.
Labradoriit on tõeline käsn. See neelab kõik teie negatiivsed emotsioonid. Kui kannate seda sageli, on kõige parem seda 2–3 korda nädalas laadida. Selle laadimiseks tuleb kivi asetada loodusliku valgusallika lähedale. Kuuvalgus on ideaalne. Ja võite labradoriidi ka tilgutada ametüsti geodeetile.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Lapis lazuli.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.