Larimar: tähendus, voorused ja omadused

Suure haruldusega on Larimar endiselt väga ihaldatud erakordne kivi. Kõige sagedamini sportlikud intensiivsed sinised peegeldused, valguses poolläbipaistvad, tuletab see meelde Kariibi mere vesi. Larimari kivi hüüdnimega ka “Roche de l’Atlantis”, jääb ümbritsetud saladuste ja legendidega. Lasime teil avastada selle suurepärase tervendava kivi, aga ka selle paljude vooruste keha ja vaimu.

Kust pärineb nimi “Pierre Larimar”?

Larimar võlgneb oma nime selle avastanud dominiiklasele Miguel Mendezile. Absoluutselt oma nüansside ilu ja võimsate siniste peegelduste ilust, otsustab ta anda talle oma tütre Larissa eesnime koos “MAR”, mis tähendab hispaania keeles “meri”.

Larimari määratlus

larimar \ la. ʁi. maʁ \ mehelik

(Mineraloogia) Sinise värvi poolvääriskivi, pektoliidi mitmekesisus.

Larimar

ajalugu ja päritolu
Dominikaani Vabariigis 20. sajandi alguses tuvastas Lorenist pärit preester Miguel Domingo kaevanduse toores. Seejärel palus ta valitsusel seda uurida. See keeldub talle.
Alles 1974. aastal avastas küla Los Chupaderose elanik doktor Miguel Mendez Larimari kivi. Ta näeb seda esimest korda jõe voodis, mis ühendab mäe tippu Kariibi mere vetega.
Lisaks seostatakse Larimarit Atlantise legendiga, müütilise mandriga. Mõni aastakümne, mis eelneb Miguel Mendezi leidmisele, ennustas Ameerika prohvet Edgar Cayce Atlantis Stone’i avastamist. Ta võitis, et sellel hiilgaval Sinisel Kariibi mere pärl oli tugev tervendav jõud.
Praeguseks on Larimari hoiused äärmiselt haruldased. Seal on üks Põhja -Itaalias, aga ka Mehhiko riigis. Dominikaani Vabariigi oma on aga vaieldamatult kõige olulisem. Lisaks on Larimari kivi ekstraheerimine delikaatne, kuna see toimub üle 80 meetri maa alla. Nendel põhjustel on see pektoliit üks populaarsemaid maailmas. Seda kasutatakse ehetes erakordsete ehete loomisel.

larimari kompositsioon

Larimar on vulkaaniline mineraal kristalliseeritud gaasi ja hõõgmaterjalide kombinatsioonist. See võlgneb oma kauni sinise värvi vase olemasolule.
See erakordne pärl on basalt-, andiidi ja räni hapniku vahelise seose tulemus. See koosneb kvartsisilikattest. Selle keemiline valem on NACA2, naatriumi ja kaltsiumi hüdraatunud silikaadi segu.
Mõnikord võite jälgida hematiidi, natroliidi, kaltsiidi või isegi kalkotsiidi lisamist.
MOHS -i skaalal on selle karedus vahemikus 4,5 kuni 7 MOHS. See on üks vastupidavamaid pektoliite. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see varieerub vahemikus 2,62 kuni 2,90.

Larimar

omadused ja eelised

psüühilised omadused ja eelised

Litoteraapias on Larimari kivi vaimse sfääri jaoks palju kasulikke voorusi.
See edendab psüühika rahustamist ja tasakaalu. See, mille see vabastab, võimaldavad seda, kes seda teevad, arengut.
Varblane Lariri ehe, ripatsi, käevõru või isegi rõnga kujul, on eriti kasumlik, eriti keerulisel perioodil. Tõepoolest, ta raputab negatiivseid emotsioone ja parandab moraali, tuues harmoonia ja lõõgastuse.
Lõdvestamise edendamisega on see suure toetuse, ärevuse, pingete ja viha liialduste suures toetuses. See võimaldab ka hirme eemalt panna ja kujutab endast väärtuslikku abi minevikus kogetud traumaatiliste sündmuste paranemisel.
Võttes arvesse õnnekivi, toob see positiivsuse nii kurbuse kui ka mustade ja sissetungivate mõtete taga ajades.

füüsilised omadused ja eelised

Larimari kivi on tuntud oma paranemis- ja regenereerimisjõudude poolest. See aitab haiguse eemal hoida eriti immuunsussüsteemi tugevdamisele.
Suurepärase tugiteenusega emunktuuridele, näiteks neerudele, maksale ja sapipõiele, soodustab see toksiinide äravoolu. Larimar tugevdab ka neerupealisi ja kaitseb reproduktiivorganeid.
Tänu rahustavale energiale vähendab see kehas põletikulisi olekuid ja leevendab põletusi.
Naiste omadustega, kuna see on yini külge kinnitatud, soovitatakse seda rasedatele eriti. Tõepoolest, see soodustab sünnitust õrnuses ja aitab pärast sündi kudede taastumist. Lisaks suurendab see teadaolevalt rinnapiima tootmist.

Milline on Larimari jõud?

Selle mineraali rahustavad vibratsioonid loovad psüühilise ja füüsilise tasakaalu. Need tingimused võimaldavad rohkem arengut ja intensiivse õnnetunnet. Osaledes elutähtsate keskuste toimimise stimuleerimisel, julgustab see iseennast.
Selle tegevus kurgutšakras soodustab suhete kvaliteeti teistega ja kutsub teid endaga sügavale taasühendusele.
Päikesepõimikul palutakse algatada emotsioonide parem haldamine ja vähendada kahjulikke liialdusi.
Larimari kivi aitab juurde pääseda rahulikkusele ja globaalsele heaolule.
Huvitav tööriist, mida kasutada nõelravi või massaažisessioonil, võimaldab see teil kudesid ja elundeid sihitud viisil taastada.

Milline astroloogiline märk seostatakse Larimariga?

Astroloogias on Larimari kivi seotud “neitsi”, “Veevalaja” ja “kala” sodiaagi tunnustega.

Millist tšakrat seostatakse Larimariga?

Oma sinise värvi tõttu seostatakse larimari kivi peamiselt kommunikatsiooniga seotud kurgutšakraga. See mineraal vabastab kõne, reklaamides vahetusi nende ümbritsevatega. Seetõttu toob see tugevdatud suhetes armastust ja harmooniat. See aitab kaasa ka sisemisele rahule, arendades enda ja teiste jaoks andestusvõime.
Larimar toimib kõri sfääri külge kinnitatud raskuste osas ja aitab eriti vähendada kokumist.
Larimar on ühendatud ka päikesepõimiku tšakraga, mis on energia ja emotsioonide keskpunkt.
Nende kahe tšakra larimari võimsuse suurendamiseks eelistame seda kanda seda ripatsina.

Millised kivid seostuvad Larimariga?

Kivide üksteisega seostamise eesmärk on suurendada kasulikke omadusi suurendada. Selleks on oluline teada eripära. Kivide kombineerimine vastasomadustega oleks nende toimingute tühistamine.
Oma vulkaanilise olemuse ja vasest rikaste kompositsiooni abil saab Larimarit kombineerida samade omadustega kalliskividega. Nende hulgas – võime nimetada kivikristalli, obsidiaani, malahhiiti, chrysoclolle ja laavakivi.

Kuidas puhastada ja laadida Larimar

puhastage Larimar

Kivide puhastamise protsess on oluline rituaal, mida enne nende kandmist läbi viia, olgu see alates ostust või nende elu jooksul. See võimaldab neil vabaneda kõigist seni salvestatud energiatest.
Larimari kivi puhastamiseks tuleks sellel lasta destilleeritud vees puhata. Samuti on suurepärased puhastajad viiruk ja salvei.
Larimari kivi tervise ja sära kaitsmiseks on oluline hoida seda mis tahes keemilisest produktist eemal.

laadige Larimar

Nagu iga elusorganism, tuleb kivid tõhusaks saamiseks regulaarselt laadida.
Larimari kivi laadimiseks on küsimus, kas see paljastab mõnda aega päikesekiirteni, eelistatavalt kvarts -hunnikul.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Lazuliit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.