Lazuliit: tähendus, voorused ja omadused

Lazuliit on harvaesineva intensiivse sinise pärl. Tänu oma kanali võimsusele võimaldab see oma hoidjal mobiliseerida oma kunstipotentsiaali, aga ka kognitiivseid teaduskondi, et viia läbi suuremaid projekte. Avastage see ülev Pierre Azur.

Kust pärineb nimi “Lazuliit”?

Mõiste lazuliit etümoloogia on alles arutatud. Mõnede sõnul pärineb see pärsia “Lazawardist”, mis tähendab “sinist”. Teised kinnitavad selle päritolu keskaegsele ladinakeele “Lazulum”, mille tulemuseks on “Azur”, viidates selle intensiivsele sinisele värvile.
Need nimed sünnitasid ka Lapis Lazuli kivi nime, millega Lazuliit on segaduses.

Lazuliit

määratlus

lazuliit – naine

Mineraloogias on Lazuliit loodusliku alumiiniumfosfaadi ja azuresinise hüdraatunud magneesiumi kivi.

Lazuliit ajalugu ja päritolu

Lazuliit on haruldane kivi, väga ihaldatud ja hinnatud kogu maailmas. Saksa mineraloogi kristlane Franz von Hauser avastas selle kristalli Saksamaal Erzgebirge mägedes. Seejärel tuvastame uusi hoiuseid nii Ameerika Ühendriikides, Brasiilias, Venemaal kui ka Austraalias.
See pärl on kollektsionääride rõõm, aga ka juveliir. Suurepärane ehtekivi, seda kasutatakse väga väärtustavate kaunistuste valmistamiseks.
Lazuliit madal kättesaadavus selgitab, et selle hind on kõrge.

Lazuliit Stone’i kompositsioon

Lazuliit kuulub fosfaadi perekonda. See koosneb sisuliselt magneesiumi-, raua- ja alumiiniumfosfaadist. Samuti võite leida raua, tsingi, mangaani, kaltsiumi ja naatriumi jälgi. Nende elementide kogus annab kivile konkreetse värvi. Tõepoolest, rohkem rauda sisaldaval lazuleiidil on tumesinine varjund. Mangaani olemasolu annab sellele üsna lilla tooni. Lazuliidi keemiline valem on (MG, Fe2+) Al2 (PO4) 2 (OH) 2.
Sellel sinisel kivil on vahetamistus, kuna see on karedus vahemikus 5,5 kuni 6 MOHS. Mis puutub oma tihedusesse, siis see võnkub vahemikus 3 kuni 3,2 g/cm3.

Lazuliit omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Lazuliit aitab toetada looduslikke kaitsemehhanisme ja tugevdada immuunsussüsteemi. See toiming võimaldab kehal säilitada end väliste rünnakute vastu ning võidelda viiruste ja bakterite vastu. Soovitame seda sinist kivi inimestele, kes on kaldunud korduvate nakkuste järele. Lisaks on see märgitud, et paraneda, et kiiresti haigusest, vigastusest või operatsioonist taastuda.
See GEM aitab kaasa hormooni taseme reguleerimisele ja endokriinsüsteemi kaitsmisele. See toiming võimaldab muu hulgas kaalu stabiliseerida, viljakust suurendada ja nahaprobleeme vähendada.
Lazuliit rahustab keha. See aitab seotud valu leevendamiseks lihaseid ja närvilisi pingeid lahti ühendada. Lisaks on see tõhus korduvate migreenide vastu võitlemisel.

psüühilised omadused ja eelised

See sinine kivi võimaldab teil suurendada kunstilist potentsiaali, mis on meist igaühel. See sünnitab uusi ideid ja aitab kaasa loovuse vabale väljendusele. Ideaalne maalijatele, kirjanikele, ettevõtjatele või loojatele, see mineraal aitab võidelda inspiratsiooni ja valge lehe sündroomi vastu.
Lisaks kipub Lazuliit suurendama kognitiivseid võimeid. See arendab suurema tootlikkuse kontsentratsiooni. Selle mõju soodustab õppimist, aga ka paremat vastuvõtlikkust ja reageerimisvõimet.
Ta julgustab end täielikult oma omaduste ja vigadega aktsepteerima. Lisaks suurendab see enesekindlust ja enesehinnangut.
Optimismi ja vastupidavust edendades aktiveerib Lazuliite hinge tervendamise protsessi. See kujutab endast täiendavat abi inimestele, kes üritavad keerulisest perioodist üle saada või trauma paraneda.

Milline on Lazuliidi jõud?

Lazuliit osaleb loomingulise potentsiaali täieliku ulatuse paljastamisel, võimaldades paremaid teadmisi enda ja selle isude kohta.
Selleks, et saada kasu keha ja vaimu eelistest, võite seda kivi ehetes kanda kaelakee, ripatsi, käevõru, rõnga või isegi kõrvarõngaste kujul. Tõepoolest, selle kalliskivi pikaajaliselt hoidmine nahaga kokkupuutel võimaldab teil selle mõju täielikult nautida.
Meditatsiooni- või joogaseansi ajal ärge kartke hoida lazuleiidi kivi oma kõrval. Võite seda ka oma käe õõnes hoida või asetada otsaesisele, kui lamate.
Lazuliit võib teie interjööris hõivata valitud koha. Ideaalne kontoris, osaleb ta teadliku ja produktiivse atmosfääri loomisel.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Lazuliidiga?

Lazuliit on seotud Veevalaja ja Kaksikute sodiaagi märkidega. Ehkki see kivi pakub oma eeliseid kõigile inimestele, kes selle mõju taotlevad, on nende märkide põliselanikud oma võimu suhtes tundlikumad.

millist tšakrat seostatakse Lazuliit

Lazuliit kivi on seotud kolmanda silma tšakraga. Frontaalse tšakrat stimuleerides edendab Blue Stone loovust ja suurendab iseenda meeleavaldust. Lisaks aktiveerib see meeldejätmise ja suurendab kontsentratsiooni.

Millised kivid Lazuliidiga seostamiseks?

Kõik kalliskivid sisaldavad oma volitusi. Lazuliidi mõju võimendamiseks ja selle võimust kasuks on huvitav seostada seda kahe või kolme mineraaliga. Edukas kombinatsioon põhineb abiellumisel sarnaste voorustega kivide vahel.
Sel juhul ühildub lazuliit sinise agaadi, lapis lazuli või fluoriidiga. Tõepoolest, need on mineraalid, mis stimuleerivad ka kolmanda silma tšakrat.

Kuidas lazuliiti puhastada ja laadida?

puhastage lazuliit

Litoteraapia ettekirjutuste kohaselt on mineraalide säilitamine endiselt hädavajalik, kui soovite nende voorusi pikas perspektiivis ära kasutada.
Tõepoolest, kivid kasutavad või porti, neelavad kivid keskkonnas esinevaid energiaid. Pärast küllastunud kristallidel pole enam elujõudu. See on põhjus, miks need tuleks puhastada.
Lazuliidi puhastamiseks võite selle mõneks hetkeks loputada selge veega. Suitsumeetod on sama tõhus. See koosneb põletavast viirukist, Palo Santost või isegi valgest salvei, et immutada teie lazuliit nende magusa puhastava suitsuga. Seega lähtestatakse teie kivid ja ehted.

laadige lazuliit

Pärast puhastamist tuleb Lazuliit laadida. Päikese kokkupuude kaks tundi võimaldab tal kogu oma elutähtsa energia taastada. Võite asetada oma lazuliidi kivi ka ametüsti geodee või kvartsiklastri õõnes. Need kivid osalevad tõepoolest kõigi mineraalide regenereerimisel.

Teie ehted ja lazuliitkristallid saavad jällegi kõigist nende omadustest kasu!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Lepidoliit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.