Lepidoliit: tähendus, voorused ja omadused

Liitiumi rikas kivi, lepidoliit pakub heaolutunnet nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Selle ilus roosa värv on nagu magusus, mida see annab. Avastage see pärl mitme kasutusala ja voorustega.

Kust pärineb nimi “lépidoliit”?

Mõiste lépidoliidi päritolu pärineb kreeka keelest “lepidionist”, mis tähendab “väikesemahulist”. Saame selle lilla kalliskivi nime tõlkida “ketendav kivi”. Selle rabeda välimus viitab paljudele skaaladele sarnaste sillerdavate tahkude. Seetõttu ristis mineraloogist Martin Heinrich Klaproth teda 1795. aastal, samal ajal kui ta kutsuti kuni selle ajani kleidi värvi juurde.
Mõned spetsialistid jätkavad hüüdnimega IT “MICA liitiumi”, mis on seotud nii Micas -rühma liikmelisusega kui ka liitiumi sisaldusega.

ainulaadsed tükid lepidoliit keeles

Lepidoliidi määratlus

lepidoliit – emane või mees

Lepidoliit on ränirühma mineraalliigid ja füllosilikatite alarühm.

lépidoliit kivi ajalugu ja päritolu

Praeguseks on selle kohta vähe ajaloolisi dokumentaalressursse. Erinevalt paljudest teistest kalliskividest ei ole lépidoliitikivi ühegi müüdi ega legendiga seotud.
Sellel pärl on liitiumi sisaldamise eripära. See on selle komponendi üks peamisi kaevandamise allikaid. See element on endiselt hinnatud tootjate poolt, kes on spetsialiseerunud laetavate akude, näiteks telefonide või sülearvutite kasutamiseks kasutatavatele seadmetele.
Meditsiin kasutab seda ka, eriti psühhiaatrias bipolaarsete häirete või skisofreenia raviks.
Lisaks nendele kasutusaladele kasutatakse seda mineraali ehete kujundamisel, millel on võimsad terapeutilised voorused. Selle hind on endiselt väga taskukohane, kuna see eksisteerib suurtes kogustes kogu maailmas.

Lépidoliit kivi koostis

Lepidoliit on osa silikaatide mineraalliigist ja Micase perekonnast. See on kivi, mis sisaldab rikkalikke mikroelemente. See sisaldab eriti räni, alumiiniumi, mangaani ja liitiumi. Viimane annab talle oma värvi. Selle keemiline koostis on K (Li, Al) 3 [(O, OH, F) 2/ALSI4O10] +CA, CS, FE, MG, MG, NA, RB.
Toores olekus on sellel rabe lamineeritud välimus, millel on palju soonedega sarnaseid tahke.
See jääb suhteliselt habras. Selle kõvadus võnkub vahemikus 2,5 kuni 3 MOHS, kuna selle tihedus varieerub vahemikus 2,8 kuni 2,9 g/cm3.
See mineraal on jälgitav keskkondades, mis koondavad kõrge liitiumi kiiruse. Selle peamised hoiused asuvad nii Brasiilias, Madagaskaris kui ka Peruu.

Lepidoliidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias on lepidoliit endiselt tunnustatud, et neutraliseerida elektromagnetilisi laineid ja vähendada nende kahjulikku mõju kehale.
Sellel on võime puhastada ja puhastada sidekudesid, mille peamine roll on endiselt sügavate kudede, elundite ja rakkude kaitsmiseks. Lühidalt, see osaleb selle toimingu abil, et keha tervislik hoida.
Lisaks stimuleerib see immuunsussüsteemi, toetades nende detoksikatsioonitöös emuncre. See on eriti sobiv liigse happesusega võitlemiseks.
Lisaks leevendab selle põletikuvastane võimsus liigest, lihaseid ja närvivalu. See on põhjus, miks seda soovitatakse krooniliste või autoimmuunhaigustega inimestele, sageli nende sümptomitega.

psüühilised omadused ja eelised

Lepidoliit stimuleerib oma hoidiku kognitiivseid võimalusi. See suurendab kontsentratsiooni ja parandab meeldejätmist. Prioriteedid on lihtsam kehtestada ja pühendada end seatud eesmärkide saavutamiseks. Seetõttu suurendab see tootlikkust ja toetab tekkivate ideede realiseerimist.
Lisaks edendab see nii isedistsipliini kui ka autonoomiat. Ideaalne edasilükkamiseks võitlemiseks, see kivi kutsub üles tegevuse! Ta julgustab oma omanikku tegema otsuseid, mis viivad ta rahalise, isikliku ja vaimse emantsipatsiooni juurde. See pakub suuremat enesekindlust, aga ka täitmise ja saavutuste tunnet.
Lepidoliit on endiselt täiendav abi psühholoogiliste ja psühhiaatriliste kiindumuste, näiteks meeleoluhäirete, bipolaarsuse, foobiate, ärevuse ravis. Detoksikatsiooniravi ajal võib see kujutada suuremat tuge alkoholisõltuvuse, narkootikumide ja muude ainete, näiteks tubaka ja ravimite nähtuste vastu võitlemiseks.
Meele rahustades soodustab see magama jäämist ja parandab une kvaliteeti. See suurendab sellest, kes sellest kasu on. Märkimise teaduskonnad paranevad selgelt ja võimaldavad teha sobivaid ja mõõdetud valikuid.
Vaimsest vaatepunktist kutsub ta saama kõrgust ja heitma nii maailma kui ka elusündmuste ahelale uut pilku. See aitab mõista igapäevaelu rohkem lasta ja aktsepteerida asju sellisena, nagu nad on. See annab täiusliku ja sisemise rahu säästmise. Lisaks jahtib see ümbritseva keskkonna negatiivsust, et keskenduda kõigele olemasolevale positiivsele.

Milline on Lepidoliidi jõud?

Lepidoliit toimib regulaatorina püsivate tasakaalustamatuse osas nii vaimsel sfääril kui ka keha tasandil. Häirete, põletikku ja liigse ülemäärase minimeerides võimaldab see oma hoidjal leida psüühilise ja füüsilise heaolu, mis on vajalik eneseteostuseks.
Selle tegevuse ärakasutamiseks oma keskkonnas võib teie kodu strateegilises kohas olla üks või mitu lepidoliiti. Ükskõik, kas see toimub kuju, sfääri või punkti kujul, aitab see mineraal luua tervisliku ja positiivse atmosfääri.
Kui soovite selle voorustest kasu saada kõikjal, kuhu lähete, saate libistada taskus lepidoliidi veeris. Seda pärli saab kanda ka ehetes, ripatsi, kaelakee või käevõru kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse lepidoliidiga?

Lepidoliit annab oma võimed kõigile sodiaagi märkidele. Kuid nende mõju on veelgi intensiivsem Veevalaja, Amburi ja Kaljukitse põliselanike jaoks.

Milline tšakra on lepidoliidiga seotud?

Lepidoliit on ühendatud 3. silma tšakraga. Kui see stimuleerib, aktiveerib see intellektuaalse, aga ka sensoorse võimekuse. Seega muutub analüüs peenemaks, meeldejätmine ja tähelepanu rõhutatakse ning peegeldus on sujuvam. Lisaks kutsub ta meid üles andma rohkem usaldust omaenda ettekujutuste, näiteks intuitsiooni vastu.

Milliseid kive seostub Lepidoliidiga?

Kõiki kalliskive eristab kompositsiooni, aspekti ja nende spetsiifiliste vooruste abil. Litoteraapias võimaldab nendevahelised kivid seostada nende kasulikke toiminguid. Samuti on endiselt oluline tagada, et need oleksid hästi ühilduvad. Vastuoluliste mõjutuste korral tühistatakse nende volitused tõenäoliselt.
Lepidoliidi toimimise suurendamiseks 3. silma tšakras on asjakohane abielluda sellega Lapis-Lazulis või isegi azuriidis.

Kuidas lepidoliiti puhastada ja laadida?

puhastage lepidoliit

Lepidoliidi puhastamine on regulaarselt oluline oma energia pikaealisuse rituaal. See võimaldab tõepoolest teie ehteid ja kive neelatud energiaid valada. Selleks loputage oma kalliskivid mõneks hetkeks selge vee all. Võite kasutada ka viirukit või valget salvei fumigatsiooni teel.

laadige lepidoliit

Aitamaks Lepidoliidil kogu oma elutähtsat energiat leida, saate selle üleöö Kuu valguse alla paigutada. Seejärel saab see loomulikult laadida kõige pehmemal viisil. Seega on see jällegi võime saada selle vooruste kogu ulatusest kasu!

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Maasikakvarts.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.