Maasika kvarts: tähendus, voorused ja omadused

Maasikakvartsil on värviline ja pehme roosa värv, nagu see, mis tal on. Avastage see puuviljane pärl tasakaalustavate omadustega.

Kust pärineb nimi “Quartz Strawberry”?

“Quartz Strawberry” nimetus pärineb Lõuna -Aafrikast pärit ingliskeelse nime “Strawberry Quartz” tõlkest. See on tegelikult äriline nimetus, kuna sellel kvartsil mitmekesisusel pole veel mineraloogilist nime. Lisaks on sellel läikiva roosa kalliskivi vahel väikesed takerdunud sisestused, mis annavad sellele siirupilise maasika välimuse.

Quartzi määratlus

kvarts – mehelik

Ränioksiidist koosneva rombodeerimissüsteemis kristalliseerub mineraal, looduses väga laialt levinud, väga arvukalt tööstuslikke kasutusviise ja mõnda värvilist sorti kasutatakse ehetes.

maasikakvartsi ajalugu ja päritolu

Praeguseks on selle roosa kristalli kohta vähe teavet. Mitmed allikad näitavad, et seda oleks Mehhikos esimest korda nähtud. Seda teavet tuleb siiski kinnitada.
Ta hakkas ennast müüma 1970. aasta paiku. Sel ajal jäi ta haruldaseks ja tekitas elanikkonna entusiasmi. Tema hiljutine avastus selgitab tõsiasja, et ta ei ela üheski legendis ja pole müüti.

kvartsmaasikakivi koostis

Maasikakvarts on osa suurest kvartsist perekonda, aga ka mineraalseid oksiidide liike. Peamiselt ränioksiidist koosneb see ka väikestes kogustes mangaani, mis annavad sellele roosa värvi. Lisaks võime märkida nii titaani kui ka rauda, ​​mis varieeruvad selle nüansse. Selle keemiline koostis on SiO2+(Fe, Mn, Ti). Nagu kogu kvarts, on sellel mineraalil vastupidavus ja vastupanu. Selle kõvadus tõuseb 7 MOH -ni, see annab sellele võime klaasi kriimustada. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see on umbes 2,67 g/cm3.
Praeguseks on kõige olulisem maasikakvarts asub Lõuna -Aafrikas. Selle hind on endiselt väga taskukohane.

maasikakvartsi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Maasikakvarts leevendab pingeid ja aitab alaseljavalu leevendada.
Tervisekivi, see stimuleerib immuunkaitseid ja annab kehale vajaliku energia viiruste ja haiguste vastu võitlemiseks. Seega edendab see tervishoiuteenust.
Selle kaitsv tegevus südamel osutub eriti arvestatavaks, eriti inimeste puhul, kellel on vereringe, veenilaiendite veenide või südameoperatsiooni remissioon. Lisaks vähendab see rõhumistunnet, mida saab tunda rinnus.
Intiimsuse kohta aitavad entusiasm ja kirg suurendada lihalikku soovi vabastatud ja täidetud seksuaalelu jaoks.
Lõpuks on sellel kasulik mõju viljakusele. Seetõttu võib see osutuda täiendavaks abiks paaridele, kellel on paljundamisel raskusi.

psüühilised omadused ja eelised

See pärl pakub lõõgastustunnet. Seega jääb see unetusevastases võitluses liitlaseks ja edendab kvaliteetset und.
Nagu oma tegevus kehale, rahustab maasikakvarts meelt. Ideaalne ümbritseva ümbritseva sünguse ja moraali hajutamiseks poolmasti juures, see toob õrna lohutava soojuse täis. See võib olla kasulik depressiooni vastu ja aitab kukkumise ajal hooaja muutumist paremini kogeda.
Lisaks leevendab see ärevust ja stressi rahulikkuse ja heaolu tunde leidmiseks. See kvaliteet sobib ideaalselt kaasnevate muutuste perioodide jaoks.
Armastuse ja rahu tõeline hajuti, see soodustab järeleandmist, heatahtlikkust ja enese aktsepteerimist. See suurendab enesekindlust ja tugevdab suhteid.
Lisaks parandab see taju kvaliteeti. Ta õpib optimismi prisma kaudu sündmusi pilgu heitma. Seega annab elu ja kindlustusega seotud raskuste mõistmine suuri edusamme.

Milline on maasikakvartsi jõud?

Sellel mineraalil on tasakaalustavad voorused nii füüsiliselt kui ka vaimselt. See võimaldab organisatsioonil end taastada ja kaitsta. Lisaks edastab ta suurt elurõõmu, mis suudab igapäevaseid tüütusi varjata.
Maasikakvarts on kivi, mille volituste vabastamiseks kulub natuke aega. Tegelikult on endiselt soovitatav, et see on sageli teiega. Võite seda kanda kaelakee või ripatsitena, nii et see oleks südame lähedal või käevõruna. Rullitud rulli või rulliku kivi kujul saate selle libiseda taskusse, et teid haarata kohe, kui tunnete vajadust.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse maasikakvartsiga?

Maasikakvartsit saab kõigil kasutada ja kanda ilma vahetpidamata. Natiivne vähk, tasakaal ja härg on siiski vastuvõtlikumad selle vooruste suhtes, millest nad täielikult kasu saavad.

Milliseid tšakraid seostatakse maasikakvartsiga?

Litoteraapias mõjutab maasikakvarts südame ja krooni tšakraid.
Kui see stimuleerib südametšakrat, edendab see mineraal tänu armastusele. Ta kutsub teid endaga harmoonias elama, et saaksite teistega paremini linkida. See rõhutab selliseid altruistlikke omadusi nagu kaastunne, empaatia, sallivus või vastastikuse abi maitse.
Kroonšakra kallal töötab maasikakvarts meele ja füüsilise keha tasakaalu nimel. Saadud harmoonia edendab intuitsiooni, vaimsust ja suhtlemist nähtamatu maailmaga.

Milliseid kive seob maasikakvartsiga?

Kõigil kalliskividel pole sama energiavibratsiooni. Seetõttu on parem tagada kivide ühilduvus enne nende seostamist. Tõepoolest, opositsiooni korral riskiks nende suhtlus nende vooruste tühistamisega.
Maasikakvartsi mõju südamele ja kroonitšakratele rõhutamiseks saate selle ühendada nii Béryli kui ka steatiidiga.

Kuidas maasikakvartsi puhastada ja laadida?

puhastage maasikakvarts

Puhastavad kivid on nende energia säilitamiseks tavaline rituaal.
Maasikakvartsi lähtestamiseks võite selle mõneks hetkeks selge vee all loputada. Samuti on väga tõhus viiruk või salvei kasutamine fumigeerimise teel.

laadige maasikakvarts

Nii et maasikakvarts leiab kogu oma elutähtsa energia, sellest piisab, kui paljastada see kuuvalgusele üleöö.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Maastik Jasper.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.