Maastik Jasper: tähendus, voorused ja omadused

Jaspe Stonesi suures peres on siin maastik Jasper. Litoteraapias tuntud oma rahustavate omaduste poolest on seda eriti hinnatud pehmete värvide poolest. Avastage selle kivi keha ja vaimu erinevad eelised.

Kust pärineb Jaspe maastiku nimi?

Nimi Jaspe pärineb ladina keelest “Iaspideem”, kes pärineb kreeka keelest “Iaspis”, mis tähendab “täpiline kivi”. Jasperi maastiku eripäraks on see, et sellel on triibid alates liivabeežist kuni pruunini. See aspekt tuletab meelde maastikku niipalju kui silm näeb, sellest ka selle nimi.
Mõnikord leiame oma liivase värvi jaoks Jaspe Image, Scenic või Kalahari nime all maastik.

maastiku ajalugu ja päritolu Jaspe kivi

Jaspe on kivi, millel on palju erinevaid sorte. Maastikke meenutavatel põhjustel ühendavad paljud inimesed maastiku jasperi maaga. Mõni arvas isegi, et see sisaldas emakese maakera iidseid saladusi.
Eelajalooliste aegade ajal kasutati tööriistade kavandamiseks Landscape Jasperit. Kuid seda kivi ümbritsevad paljud veendumused ja sümboolne. Vana -Kreekas kasutati seda ehete ja pitserite valmistamiseks. Kreeka veendumustes sümboliseeris Jasper Gaia, emajumalanna. Jaspe oli ka Kuu jumalanna Castillo pakkumine. Roomlaste jaoks esindas Jasper viljakuse ja kasinuse bona -dea jumalannat. Kristlikus traditsioonis on Jaspe seotud apostel Peetriga. See on selle kõva kivi sümbol, millele Kristus ehitab oma kiriku. Apokalüpsis kirjeldab püha Johannes Kristust Jaspe troonil, mis on igaviku, uuendamise ja ilmutuse sümbol.
Ameerika indiaanlaste seas olid mõned Jaspe sordid amuletiks, et kaitsta end öö ohtude eest. Teised ühendasid Jasperi veega ja kasutasid seda eriti vihma meelitamiseks. Jaapani protoristory ajal teenis Jaspe eriti kaunistuste tegemiseks. Neil koma või 9 kujuga ripatsijatel oli tugev püha iseloomu. Nad võiksid sisaldada suurte sõdalaste hinge. Preestrid ja aadlikud kandsid seda ripatsi ka nende sotsiaalse auastme eristatava märgina.

Leiame maastiku jasperi kogu maailmas, kuid peamiselt Brasiilias, Madagaskaris, Egiptuses, Uruguays ja Ameerika Ühendriikides

maastiku koostis Jaspe kivi

Selle pruunil värvil võivad olla erinevate toonide ribad. Need ansamblid pärinevad lisanditest või lisanditest, enamasti oksiidide või raua hüdroksiidide kujul.
Jaspe on suhteliselt kõva kivi varieerunud vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS -i skaalal. Selle tihedus on 2,75. Kristalsest kvartsist perekonnast koosneb maastik Jasper ränidioksiidist, kvartsist, kaltsédoniast ja rauast.

maastiku jasper omadused

füüsilised omadused

Jasperi maastiku energia aitavad reguleerida seedehäireid. See on kivi, mis rahustab hapu, iiveldust ja kõhuhäireid. See toetab kõhunäärme ja maksa loomulikku toimimist. Selle tegevus on efektiivne ka liigesevalu korral.
Jaspe tugevdab ka neeru ja aitab tugevdada immuunkaitseid. See on keha jaoks suurepärane stimulant ja võib aidata võidelda võõraste mikroobede vastu. Vere vereringel soodustab Jasper ninaverejooksu peatumist ja vähendab hemorroide.
See on eriti võimas kivi süvenemise korral. Jaspe tugevus edendab taastumistööd. Kivi toob kehale elujõu pikaajaliste häirete või haiglaravi korral. Samal ajal võimaldab see blokeerida nende vigastuste taastumise.

psüühilised omadused

Kivikivide parde, maastiku jasper -tujude lahendamine liigsed emotsioonid. Selle värv, mis meenutab maastikku nii kaugele, kui silm näeb, vähenevad nende emotsioonide tekitatud pinged. Jaspe kutsub teid end siseruumides kannatustest vabastama.
Maastik Jasper kaitseb tõhusalt negatiivsete energiate eest. See pakub head emotsionaalset stabiilsust ja annab meie tegevusele tähenduse. Ehtetes kantud jasperist saab tõeline vaimne kilp. Negatiivsed lained jäävad väljapoole ega takista meelt. Jaspe teravdab ka tahte ja võimaldab raskustega paremini silmitsi seista.
See on kivi, mis sobib suurepäraselt kunstitegevuseks. See toetab kujutlusvõime ja loovuse arengut. See soodustab ka väljendust ja elavust. Seetõttu on Jaspe kunstnike liitlane olenemata sellest, millist kuju see kunst võtab. Tema ilu inspireerib mõistust piiramatu kujutlusvõime.

Milline on maastiku Jaspe kivi jõud?

Kulmude vahel asuv eesmine tšakra või 3. silm on kuues tšakra. Tema roll on tarkuse saavutamiseks mõistuse avamine. Tänu maastikule Jasperile tasakaalustab see tšakra ja toob parema intuitsiooni. Kolmanda silma tšakrat stimuleerides edendab Jasper meie elus suuri muutusi.
Päikesepõimik on kolmas tšakra. See on ribide allosas, rinnaku juures. See tšakra tähistab keha tasakaalu. Jaspe Stone mõjutab seda tšakrat olulist mõju. See võimaldab emotsioone ja seedeelundeid reguleerida. See mõju soodustab selle tšakra tasakaalu.

Milliseid kive seostavad maastiku jasperiga?

Kivid on nagu inimesed. Mõni on tehtud selleks, teised mitte. See sõltub igast kivi energiast. Mitme ühilduva kivi omavahel ühendades tugevdatakse eeliseid.
Ahhate on suurepäraselt seotud maastiku Jasperiga. Kerge energiaga, sellel kivil on võim tervendada ja kaitsta kedagi negatiivsete energiate eest. Jaspe’iga moodustab ta täiusliku duo, et õppida lahti laskma.
Rahustav kivi hajutab Amazonite kurbuse ja rõhumise. Maastiku jasperiga kantud võitlevad nad pettumuste vastu ning suurendavad verbaalset ja mitteverbaalset suhtlust. See ühing edendab spontaansust, häid energiaid ja soodustab inimkontakte.

Kuidas maastikku Jasper kivi puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Pärast kasutamist peaksite Jasperi maha laadima, puhastades kivi praeguse kuuma vee all. Kõige parem on asetada Jasperi kivid öösel hematiidi kive sisaldavasse anumasse.
Maastiku jasperi laadimiseks tuleb see paigutada kivikristalliga potti, kus on maa. Võite selle panna ka aknalauale, nii et see laadib looduslikus valguses.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Malahhiit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.