poolvaariskivi.ee kohta

Tere tulemast poolvaariskivi.ee lehele! Meie veebilehe eesmärk on tutvustada teile poolvääriskivide imelist maailma ja aidata teil mõista nende tähendust, ajalugu ja omadusi. Oleme meeskond, kes on kirglik kivide ja nende kasutamise vastu heaolus, vaimsuses ja kaunistamises. Meie missioon on jagada teiega oma kirge, aidata teil avastada poolvääriskivide põnevat maailma ja nende maagilisi omadusi ning aidata teil leida teie vajadustele sobivad kivid.

blogi

Miks see blogi poolvääriskividest?

https://poolvaariskivi.ee/ juhatab kirglik meeskond professionaalidest, kellel on suured kogemused poolvääriskivide valdkonnas. Oleme uhked oma asjatundlikkuse üle ja püüame pakkuda teile täpset ja ajakohast teavet. Meie sait ei püüa kive müüa, sest me usume, et on vaja harida võimalikult palju inimesi sellel teemal, enne kui mõtleme rahalistele huvidele.

 

Tänu meie asjatundlikkusele leiate kive ja vääriskividest valmistatud ehteid müüjatelt, kes on pühendunud nende arvukate aarete levitamisele.

mõned entusiastid
Eliise on kirglik poolvääriskivide vastu

Eliise

Tunneb kirglikult poolvääriskivide vastu, tal on väga suur kollektsioon

Tonis on eriti huvitatud kivide esoteerilistest voorustest, kuid ta tunneb end väga hästi ka veebilehe loomisel

Toñis

On eriti huvitatud kivide esoteerilistest voorustest, kuid tunneb end ka väga hästi veebilehe loomisel

Maarja on elukutseline geoloog, teda huvitavad kõik kivid, isegi need, mis ei paista

Maarja

Ametilt geoloog, teda huvitavad kõik kivid, isegi need, mis ei paista.

Meie missioon

Meie eesmärk on anda meie külastajatele täpset teavet poolvääriskivide kohta, et nad saaksid valida kõrgekvaliteedilisi tooteid. Me usume, et kividel on tohutu jõud, et parandada elukvaliteeti ja me oleme pühendunud sellele, et aidata kõigil meie lugejatel neid imelisi looduse kingitusi maksimaalselt ära kasutada.