Mokaist: tähendus, voorused ja omadused

Tervendava, kaitsepliiaina või vaimse mineraali Peetrusel on Mookaitis väga mitmekesisus. Austraalia aborigeenide aare on teda tunnustatud kollase ja punase maastiku ilu poolest. Minge selle värvilise Jasperi jälgedes maailma teise otsa.

Kust pärineb nimi “Mokaist”?

Algselt Austraaliast pärit “Mokaist” pärineb “Mooka” terminist, mis tähendab “elavat vett”. See apellatsiooni viitab Ranch Mookale, selle pärli esimesele hoiule, mis asub Lääne -Austraalia jõe lähedal.
Kasutamine on oma õigekirja muutnud, kuna see on mõnikord kirjutatud “Mookait” kahe “O” -ga. Seda tuntakse ka nime all “Austraalia Jaspe” või “Jaspe Mokaist”, kuna selle kompositsioon on rikas Jasperisse.
Tal on muid sünonüüme, näiteks “Mookite” või “Mookaliit”.

Mokaist

määratlus

mokais – naine

Opali ja Jasperi Austraalia pärl.

Mocaïte

ajalugu ja päritolu
Mokaist on värvikas kivi, millel on soojad ja päikesed. See pakub mitmesuguseid maastikke, mis muudavad iga oma kalliskivid ainulaadseks.
Algselt Austraaliast nimetatakse tema sünnitulu Mooka Creekiks. Aborigeenid pühendavad talle väga erilise kummardamise. Tõepoolest, nad annavad sellele kaitsejõu nii kurja silma kui ka kurjade üksuste eest. Vaimne mineraal, nad kasutavad seda ka tervendava kivina, mis on võimeline leevendama valu ja haigus lüüa.
Suurepärasest ilust on see mineraal endiselt populaarne ehete käsitööliste seas, kes muudavad selle siirupiliste peegeldustega uskumatuteks eheteks. Juhtige meditsiiniterapeudid tunnistavad selle omadusi ja kasutavad seda hoolduskivina.
Nii Brasiilia kui ka Lõuna -Aafrika Vabariigis asuksid ka Mokaist nende maal. Ehkki suhteliselt haruldane, on Mokaist Jasperi hind umbes 150 eurot kilo kohta. Seetõttu on see pärl, mis jääb kõigile kättesaadavaks.

Mokaist Stone’i kompositsioon

Mokaist on osa mikrokristallilise kvartsi perekonnast ja kuulub oksiidide mineraalliigi. See on Jasperi ja Opali vahelise sulandumise vili.
Peamiselt ränidioksiidist koosnev see sisaldab ka raua hüdroksiidi, mis teenis talle kollase varju, samuti raudoksiidi, mis toob selle punase värvi. Selle keemiline koostis on SiO²+ Fe, O, OH.
Äärmiselt vastupidav, mokaisti kõvadus varieerub vahemikus 6,5 kuni 7 MBS vahemikus 2,65 kuni 2,91 g/cm3.

Mokaist omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Mokaist on endiselt tunnustatud tervendava kiviga, millel on uskumatu voorused nii kehal kui ka meelel.
Maksa ja põrna toetuseks soodustab see vere puhastamist ja hemoglobiini regenereerimist. Järelikult suurendab see immuunsussüsteemi ja parandab vastupidavust haigustele ja välisetele agressioonidele, näiteks reostusele. Seda saab kasutada ennetamisel, et kaitsta end viiruste ja bakterite eest, nagu paranemismeetodi puhul. Konkurentsi korral võimaldab mokaisti kivi laiendatud sadam kiirenemisprotsessi kiirendada energia ja elujõu leidmiseks.
Seedesüsteemi toimimisel soodustab see toitainete imendumist sooleseina poolt. See väldib vitamiinide või mineraalide võimalikke puudusi.
Lisaks aitab see ravida põletikulise või seente päritolu naha kiindumusi. Seega aitab see vähendada aknet, psoriaasi, dermatiiti ja imada pärmseente nakkusi.
Lõpuks suurendab mokaist rakkude regenereerimist ja kiirendab seetõttu vigastuste imendumist. Füüsiliste armide leevendamiseks on see soovitatav operatsiooni tagajärjel.

psüühilised omadused ja eelised

Mokaist annab dünaamika ja motivatsiooni. Ta kutsub meid iga päev ennast ületama, et saavutada oma eesmärke ja pääseda edule. Tõeline mootor, see julgustab oma piire edasiliikumiseks ja uutele kogemustele julgema. See pärl on ideaalne inimestele, kes kipuvad viivitama või kellel on lüüasaamine temperament. Kui soovite lõpuks oma mugavustsoonist välja pääseda ja tõsta teid takistavaid psüühilisi tõkkeid, siis on see kivi teie liitlane.
Samamoodi suurendab Mokaist isiklikku hindamist ja enesekindlust. Ta aitab oma hoidjal end sellisena, nagu ta on, oma vigu aktsepteerida ja end kompleksidest vabastada. See mõjutab sõbralikke, pere- või romantilisi suhteid.
Lisaks rahustab see kalliskivi ja pakub sisemise rahulikku tunde. Tõeline rahulikkuse mull, see soodustab vaimset selgust ja kutsub esile vaimset ärkamist. Mokaist julgustab lahti laskma, aeglustama, aega võtma. Meditatsiooniseansside ajal võib ta aidata teil sukelduda absoluutsesse lõõgastusseisundisse.

Milline on Mocaïte’i jõud?

Mokaist on dünaamiline tervendav kivi. See annab kehale elutähtsa jõu, mida ta vajab enda kaitsmiseks ja tervise taastamiseks.
See pärl on võimeline tooma palju rahulikkust, et mõista elu rahuliku ja tarkusega, ning siiski hingab see võimsat armu, et edasi minna ja mõista.
Mokaist hajutab oma energiat väga aeglaselt. Seetõttu on parem kaaluda selle enda peal hoidmist, et selle omadusi maksimaalselt ära kasutada. Võite selle ehetesse panna kaelakee, ripatsi, käevõru või rõnga kujul.
Võite valida ka Mookaic Pebbles. Pange need ringi ja asetage ennast sisse. Peate lihtsalt silmad sulgema ja laskma end oma aurasse mähkida.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse Mookaïte’iga?

Mokaist pakub oma eeliseid kõigile neile, kes soovivad seda kasutada või kanda. Kõik mineraalid jäävad siiski kinnitunud täidiku teatud märkide külge. Sel juhul on Mokaist seotud Ambur, vähktõve ja RAM -iga. Nende põliselanikud saavad selle voorustest veelgi intensiivsemalt kasu.

milliseid tšakraid seostatakse Mokaist’iga?

Mocaisti mõju on eriti ulatuslik, kuna see on seotud kolmest seitsmest energiakeskusest: juure tšakra, püha tšakra ja päikesepõimikuga.
Kui see töötab esimesel, suurendab Mokaist Jasper ankurdamise jõudu. See soodustab kontsentratsiooni praeguses hetkes, aitab keskenduda sellele, mis on tegelikult oluline, varjates samas tüütusi, millele pole võimalik tegutseda. Lõpuks võimaldab see teil saada kõrgust ja saada iga päev kindlustust.
Püha tšakrat stimuleerides pinges mokaist nii olulist jõudu kui ka võitlusvaimu. See energia julgustab võtma ja edu saavutama kõike, mis on teie südamelähedane.
Selle toiming päikesepõimiku jaoks aitab kaasa positiivselt maailmale, mida me maailmas jätkame. Seega jahib ta negatiivseid emotsioone, et teha ruumi optimistlikele tunnetele nagu rõõm, õnn, armastus, tänu. See parandab ja tugevdab suhteid ümbritsevatega.

Milliseid kive seostavad Mokaist?

Litoteraapias on endiselt huvitav ühendada nendevaheline kalliskivid, et suurendada nende potentsiaali. Hea kombinatsiooni saladus seisneb selles, et mineraalidel on ühine mõju. Tõepoolest, vastupidiste jõudude korral neutraliseeruvad nende voorused tõenäoliselt. Seetõttu ei saa te sellest kasu.
Kui soovite suurendada Mocaisti ulatust nii püha tšakra kui ka päikesepõimiku, saneliini, oranži kaltsiidi või püriidi korral, on sobivad valikud.
Jasper Mookaiti toimimise tugevdamiseks juure tšakras soovitame teil valida onyxi, raudse silma või kivistunud puidu.

Kuidas koristada ja laadida mokaisid?

puhastage Mookaita

Mineraalide puhastamise etapp võimaldab neil lähtestada. Tõepoolest, kui kivi on küllastunud kõigi nende energiatega, millega see on silmitsi seisnud, ei suuda see enam vibreerida. Mokaisti puhastamiseks võite selle veega täidetud tassi sukelduda ja lasta sellel tund aega istuda. Puhastage see kristall fumigatsiooni teel tänu viirukile või isegi valgele salvei, jääb väga pehmeks ja tõhusaks meetodiks.

laadige Mocaïte

Selle esimese hooldusfaasi lõpus peab Mokaist oma algse energia taastama. Selleks laske kuu piiril üheks ööks piirida. Võite saada ka elu lille, millel saate ehted ja moka kivid igal ajal energia laadimiseks.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Morgaan.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.