Morgaan: tähendus, voorused ja omadused

Nagu õrn roosa värv, on ka Morgaan rahu ja tingimusteta armastuse sümbol. Suurepärast ilu, see jääb juveliiride poolt kogu maailmas hinnatud. Avastage see pärl uskumatute inimeste voorustega.

Kust pärineb nimi “Morgaan”?

Mõiste Morgaan pärineb Ameerika pankuri ja kuulsa gemoloogi Frederick Kunzi sõbra John Pierpont Morgani eesnimest. Viimane otsustab ta ristida austusavalduse oma kallimale, kes oli suur entusiast ja mineraalide koguja.
Enne seda jäi see kivi teada nimega „Béryl Rose”.

Morgaan määratlus

morganiit \ mɔʁ. ɡa. Nit \ naine

(Mineraloogia) Roosa kuni oranži berüli mitmekesisus, mis sisaldab liitiumi ja tseesiumi.

Morgaan ajalugu ja päritolu

Morgaan on ilus õrn roosa värv, mis avastati 20. sajandi alguses Californias. See kuulub Bérylsi suurele perele.
Tema hiljutist identifitseerimist silmas pidades ümbritsevad seda kivi vähe lugusid ja legende, välja arvatud see, et sellele antakse jõud tugevdada armastuse kirge ja tugevdada sidemeid vaatega püsivale ja täidetud suhtele.
Praeguseks on Londoni Briti muuseumis koduks maailma kuulsaimale morganiidile. See on Madagaskarilt maitsv 600 -karaadi pärl.
Selle peamised hoiused on leitud nii Brasiilias, Madagaskaris, Afganistanis kui ka Californias.
See kivi on väga populaarne juveliiride ja juveliiride seas, kes kasutavad seda suurepäraste kaunistuste kujundamiseks. Selle voorused on litoteraapias kõrgelt hinnatud, eriti alternatiivmeditsiini spetsialistid.

roosa beryl

kompositsioon

Morganit on mitmekesine béryl, mis kuulub tsüklosilikatite mineraalide klassi.
See koosneb peamiselt Béryllium-alumiiniumist, aga ka mangaanist, mis on värvikas element, mis vastutab tema ilusa kleidi eest. Lisaks on juhuslik kogus tseesiumi ja liitiumi. Selle keemiline koostis on BE3AL2 (SI6O18) + Li, Mn + (CS, Cu, Fe, Ni).
See on suure vastupanuga kivi, kuna selle kõvadus jääb vahemikku 7,5 kuni 8 MOHS -i. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,8 kuni 2,9 g/cm3.
Morganiidil on kristalne välimus, millel on vähe või harva lisandeid.
Sellel on roosa varjund, millel on mitu nüanssi. Tõepoolest, see võib võnkuda lõhe roosa, virsiku roosa, oranži ja mõnikord isegi lilla säraga. Morganiidi “kalapüügi lill” kannab oranži roosa, mis eriti meeldib, eriti ehetes.

Morgaan Stone’i omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Morganiidil on nii kehal kui ka meelel rahustavaid voorusi.
Osaledes stressi vähendamisel, toimib see automaatselt sellega seotud haiguste ja füüsiliste häiretega. Seega kaitseb see südant ja kogu südame -veresoonkonna süsteemi. See sobib ideaalselt kõrge vererõhuga inimestele, mida see reguleerib.
Lisaks suurendab see vereringet, et võimaldada elundite paremat hapnikuga varustamist. See on endiselt efektiivne raskete jalgade nähtuse vastu võitlemisel, kuid piirab ka veenilaiendite ilmnemist.
Selle omanik saab tänu rahulikule ja rahulikule unele energia taaselustamisest kasu. Selgub, et see sobib ideaalselt unetuse vastu võitlemiseks.
Lisaks toimib see lihaste ja närviliste pingetega. See aitab keha läbi vaimu lõdvestada, et sõlmed lahti võtta ja pingete tõttu valu leevendada.
See mineraal parandab naha kvaliteeti ja on väärtuslik abi selliste dermatoloogiliste probleemide, näiteks akne, psoriaasi, dermatiidi ja ekseemi ravis.

psüühilised omadused ja eelised

Morganiit on endiselt tunnustatud kui armastuse kire kivi. Ta aitab paljastada oma tundeid, olla kallima inimese suhtes demonstreeritum. Seega osaleb ta täidetud ja õnneliku suhte loomisel, tugevdab kaasosalust ja edendab paari pikaealisust.
Osutub võrdselt eksimatuks, et säilitada perekonna ja sõbralikke suhteid siiraste ja intensiivsete vahetuste kaudu.
Nagu eespool mainitud, mängib see mineraal olulist rolli stressi ja ärevuse ravis. Ta pakub lõõgastustunnet, mis soodustab puhata ja rahulikkust. See on efektiivne ka sügava meditatiivse oleku saavutamisel.

Seega on soovitatav rahustada ekstreemset käitumist nagu tugev viha, impulsiivsus või isegi agressiivsus

Lisaks annab see kivi oma omanikule rohkem enesekindlust. Ta aitab tal astuda tagasi ja sündmuste kõrgus, et õppida neid rohkem objektiivsusega analüüsima. See annab mõistliku ja läbimõeldud otsuste vastuvõtmiseks vajaliku mõistmise ja tarkuse, isegi keerulistes olukordades.
See on pärl, mis soodustab nii avatud meeleheitlikkust kui ka sallivust. See võimaldab mõista, et iga inimene elab oma reaalsust. Seega kutsub see meid üles aktsepteerima erinevust, kalduma suuremat empaatiat ja järeleandmist nii teiste kui ka enda suhtes. Lühidalt, see tugevdab inimlikke väärtusi.
Lisaks sellele jääb selle armastuse ja positiivsete lainete kaudu suure toetuse ja pakub lohutust selliste valusate sündmuste ajal nagu lähedase kadumine või sentimentaalne paus.

Milline on morganiidi jõud?

Morgaan aitab teistele avaneda, oma tundeid eeldada, aktsepteerida ennast sellisena, nagu te olete. Sellel on tugev potentsiaal armastuse ja rahu potentsiaal, mis on võimeline looma inimeste vahel vankumatu seose.
Seda saab kohapeal kasutada tervendava kivina, kinnitades selle südame piirkonnale. Seega suudab ta tõsta võimalikke emotsionaalseid ummistusi.
Võite seda kanda ka ehetes käevõru, kaelakee, rõnga või isegi kõrvarõngaste kujul.

Milline astroloogiline märk on morganismiidiga seotud?

Litoteraapias annavad kalliskivid oma volitused kõigile, ilma et oleks vahet. Kuid need on seotud ühe või mitme sodiaagi märgiga, mis osutub nende vooruste jaoks vastuvõtlikumaks.
Morganiit saab sel juhul põliselanikud täielikult kasu.

Milline tšakra on morganismiidiga seotud?

Morganiit on kinnitatud südame tšakra külge, mis on tingimusteta armastuse sümbol, inimlikud omadused, aga ka emotsioonide keskus.
Tema nimel tegutsedes ühtlustab see mineraal suhteid, võimendab tundeid palju igapäevase rõõmu järele. Ta aitab oma tundeid väljendada ja eeldada.

Millised kivid morganiidiga seostamiseks?

Kõigil kalliskividel on oma eripärad ja võimed. Nendevahelised konjugeeritud mineraalid võivad olla huvitavad kohe, kui neil on sarnased omadused. Tõepoolest, kui nad osutuvad ühilduvaks, saavad nad oma volitusi kümme korda suurendada. Vastupidi, ebakindlate mõjutuste tõttu eksliku kombinatsiooni korral tühistatakse nende voorused tõenäoliselt.
Oma morgaaniidi jõu suurendamiseks võite sellega abielluda kividega, mis tegutsevad südame tšakrat. See kehtib malahhiidi, seiklus, jade või roosa kvartsi puhul.

Kuidas roosa beryli puhastada ja laadida?

puhastage roosa beryl

Puhastusprotsess on endiselt oluline samm, mida tuleb sageli läbi viia, et puhastada kogunenud energiaid.
Selleks võite selle mõneks tunniks veekonteinerisse paigutada.
Samuti võimaldab viirukit, Palo Santo või isegi salvei suits.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Must opaal.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.