Must Opal: tähendus, voorused ja omadused

Must opaal jääb kahtlemata kõige populaarsemaks kõigi seas. Nii tervendamine kui ka kaitsekivi on tal uskumatu vooruste paneel. See vikerkaare lisamisega pärl ei suuda teid alistada!

Tema etümoloogia pärineb sanskriti keelest, mis tähendab “vääriskivi”. Iidsetel ajastul nimetatakse seda “opallios” või “opalus”, mille tulemuseks on “värvimuutus”.
Austraalia esivanemate hõimud nimetasid seda “vikerkaarekiviks”.

Musta opali määratlus

\ ɔ. Pal nwaʁ \ naiselik

(Mineraloogia) mitmevärviliste eludega opaal mitmekesisus pimedal taustal, see pärineb peaaegu eranditult välguharjast; Spektraalvärvid tunduvad pimedal taustal intensiivsemad.

Musta opali ajalugu ja päritolu

Must opaal jääb kahtlemata kõige mainekaimaks ja ihaldatumaks -pärast opaali mitmekesisust. Temale pühendatud vaimustus on tingitud tema maagiliste peegelduste intensiivsusest, seda veelgi silmatorkavam tema mustale kleidile. Austraalia uuest Gales-Du-Sudi piirkonnast pärit must Opal Lightning Ridge on kõigist kuulsaim. See oli ka selle riigi püha vääriskivi.
Kui usume aborigeenide müüti, tuli ühel päeval universumi suur looja, et kohtuda inimestega vikerkaare abiga, et levitada oma armastuse ja rahu sõnumit. Niipea kui ta jalast maa viskas, hakkasid maapinnast alla paistnud kalliskivid värisema ja rääkisid intensiivsetest mitmevärvilistest peegeldustest. See sündmus tähistas musta opaali sündi.
Antiilis ütleb legend, et pärast titaanide lüüasaamist oleks Zeus valanud rõõmupisaraid, mis oleksid opaalides kristalliseerunud. Juba sel ajal kasutasid kreeka inimesed seda litoteraapias. Ta andis talle võimsaid selgeltnägemise kingitusi.
Lisaks parandas see teadaolevalt keskajal nägemist. Mõni oli selle suhtes ettevaatlik, kuna arvasid, et ta kannab oma tumeda värvi tõttu häda.
India tsivilisatsioonis oli vikerkaare jumalanna oma suure ilu pärast väga kohustatud. Meeste iha põgenemiseks võttis ta välja opaali.

Musta opaalkivi koostis

Must opaal on osa oksiidide mineraalide perekonnast. See koosneb ränidioksiidist (SiO2), samuti suurest kogusest vett (H20), mis võib moodustada 20 % kogu massist. See sisaldab vähe lisandeid.
See kristall osutub suhteliselt vastupidavaks, kuna selle kõvadus varieerub vahemikus 5,5 kuni 6,5 MOHS. Mis puutub oma tihedusesse, siis see võnkub vahemikus 1,98 kuni 2,5 g/cm3.
See on üllas opaal, mis võtab läbi läbipaistvuse, mis võimaldab valgusel sellele siseneda ja rõhutada seeläbi selle sillerdavate peegelduste sära.
Enamik mustanahalisi opaale on pärit Austraaliast, täpsemalt uuest kallest, mis on praeguseks esimeseks tootjaks. Selle kalliskivid pakuvad tipptaseme kvaliteeti ja jäävad maailma kõige kallimate hulka. Nende hind võib olla umbes 20 000 eurot. Muud hoiused on olemas, eriti Etioopias.

Musta opali omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias on mustal opaal naissoost omadused. Täiuslik liitlane raseduse ja sünnituse ajal vähendab ta kontraktsioonide valu ja toetab seega tööd kuni lapse sünnituseni. See GEM pehmendab selliseid häireid nagu valusad reeglid või premenstruaalne sündroom.
Lisaks stimuleerib see Aphrodisiac kivi lihalikku soovi. See soodustab keha ja selle aistingutega taasühendamist. Loovus, mille ta annab, viib paremini seksuaaleluni.
Lisaks hõlbustavad musta opaali rahustavad voorused magama jäämist ja tagavad rahulikuma une. See on soovitatav unetuse all kannatavatele inimestele või kelle ööd on ärritunud.
See mineraal suurendab märkimisväärselt immuunsussüsteemi, see hoiab oma hoidja haigustest eemal ja seetõttu hea tervisega. Lisaks on mustal opaalil deporatiiv ja võõrutusjõud. See toetab likvideerimistöödes ammendavaid elundeid toksiinide äravoolu abistamiseks.
See reguleerib ka seedesüsteemi aktiivsust. Seega ebamugavused nagu puhitus, kõrvetised, söögitorupõletused vähenevad drastiliselt ja transiit paraneb.
Lisaks annab see oma hoidikule vajaliku elutähtsa energia. See sobib ideaalselt väsimuse või paranemise perioodi ületamiseks.
Kõik opaali sordid on tuntud nägemise korrigeerimise ja visuaalse kahjustuse eest kaitsmise poolest.

psüühilised omadused ja eelised

See GEM juurutab loomingulist potentsiaali ja ärkab kujutlusvõime. Hinnakas abi inspiratsiooni purunemiste vastu, see sobib ideaalselt kirjanikele, maalijatele ja muudele elukutsetele, mis nõuavad märkimisväärset kunstilist tuld.
Lisaks tervendavale jõule on see eriti võimas kaitsekivi. Poorse põhiseaduse tõttu neelab ja hoiab selles nii halbu laineid kui ka negatiivseid energiaid. Tõeline karma aktivaator, ta taastas õigluse, pöördudes inimeste vastu, kes suutsid teid valesti põhjustada.
Must opaal vaevab mõistust. See hingab palju rahulikkust ja leevendust ning tasakaalustab seetõttu emotsioone. Moraal muutub paremaks, viha, kurbus ja tunded tuhmuvad. Lisaks lagundab ta irratsionaalseid hirme ja ärevust.
See pärl nõuab lahti laskmist, see on eriti sobiv inimestele, kes on osa alalise kontrolli harjumusest. Selles võimaldab see vajalikku langust kasutada igapäevaelu väikeste tüütuste minimeerimiseks. See mineraal kutsub esile vaimse tõusu, osutub lihtsamaks elusündmuste vastuvõtmiseks nende tekkimisel. Seega aitab see silmitsi raskustega suurema plume ja optimismiga.

Milline on musta opaali jõud?

Musta opaali jõududest kasu saamiseks võite seda kanda ehteid, krae, ripatsi, käevõru või isegi rõnga kujul.
Samuti saate selle oma tuppa paigutada, et vürtsitada oma intiimset elu ja nautida rahulikku und. Teie töölaual suurendab see teie loovust ja seega ka tootlikkust.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse musta opaaliga?

Kõik sodiaagi märgid saavad nautida musta opaali voorusi. Kuid mõned on selle eeliste suhtes tundlikumad. See kehtib eriti Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja kala puhul.

Millise tšakraga on must opaal seotud?

Must opaal on seotud nii kroonitšakra kui ka juurtšakraga.
Chakra kroonile mõjutamiseks äratab see vaimsust ja tõstab hinge. See võimaldab teil saada kõrgust, muuta oma pilku maailmale ja mõista elu sündmusi suurema kergusega. Seetõttu väheneb stressi tase ja ärevus lendab. See pakub palju rõõmu ja sügava heaolu tunnet. See rõhutab selliseid inimlikke omadusi nagu sallivus, heatahtlikkus või altruism.
Kui see töötab juurtšakral, stimuleerib must opaal nii paljunemissfääri kui ka seksuaalset iha. Samuti rahustab see intiimseid ebamugavusi ja leevendab sellega seotud valu. Lisaks kutsub see sisse ankurdamist praeguses hetkes, kuid ripub ka olulistesse. Seega äratab ta turvatunnet.

Millised kivid seostuvad musta opaliga?

Kõigil kalliskividel pole sama mõju. Kivide kombineerimine võib olla kasulik, kui need jäävad ühilduvaks, vastasel juhul võiks nende voorused tühistada.
Musta opaali tegevuse suurendamiseks kroonitšakral on seleeniit ja ametüst ideaalselt kohandatud.

Kuidas musta opaali puhastada ja laadida?

puhastage must opaal

Must opaal on oma olemuselt poorne. Selle neeldumisvõimsus on tohutu, see salvestab kergesti energiat. Seetõttu on musta opaali sageli puhastamine hädavajalik.
Sujuva energia puhastamiseks võite kasutada viirukit või salvei fumigeerimise teel. Lisaks on endiselt võimalik seda mineraali matta maa peal, et see lähtestada.

laadige must opaal

Laadige must opaal endiselt vajalik protsess, nii et see taastab kogu oma algse elutähtsa energia.
Sel eesmärgil asetage mõneks tunniks lihtsalt oma ehted või mustad opaalkivid kvartshunnikule. Samuti saate seda tund aega päikesekiirtel eksponeerida, eelistatavalt hommikul või päeva lõpus. Kuu valgus on sama tõhus.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Muudatus.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.