Ameerika: tähendus, voorused ja omadused

Native on haruldane poolväärdine kivi, sündinud Ametüsti ja tsitriini abielust. Selle gradient, mis katab kollase ja lilla varjundid, äratab juveliiride iha. Avastage see edasise viivituseta!

Kust pärineb nimi “Autérine”?

Amertiini sõna tuleneb ametüsti ja tsitriini terminite kokkutõmbumisest. Tõepoolest, sellel kalliskivil on nii esimese päris lilla värv kui ka teise kahvatukollased toonid.

amethori määratlus

amertiin – naiselik

Kvartside mitmekesisus, mis ei ole mitmesugused ametüstid, vaid segu tsitriini ja ametüsti segu. Sellel on väga mitmekesised värvid, mis ulatuvad kollastest kuni lillade vahemikuni ja sügava lillani.

amertrin

ajalugu ja päritolu

Eesmärkide avastamine osutub hiljutisest alates alates 1980. aastast. Sellest ajast alates tunnistavad juveliirid selle potentsiaali ja arestinud selle, et luua luksuslik kahevärviline ehte. Samuti kohtus ta suure eduga alternatiivmeditsiini terapeutidega, kes kasutavad oma voorusi litoteraapias.
Praeguseks on kõige ilusamad muudatused Boliiviast, täpsemalt Anahi kaevandusest. Võite seda jälgida ka Brasiilias, Indias, Madagaskaris või Sri Lankal.
Hoolimata asjaolust, et see jääb haruldaseks, on eesmärkide hind endiselt väga taskukohane. See võtab vahemikus 5–10 € karaadi kohta.

Amertiini kivi koostis

Eesmärgid on osa kvartsirühmast ja seetõttu ka mineraaloksiidide liikidest. See pärineb Ametüsti ja tsitriini loomulikust kohtumisest. See koosneb sisuliselt ränidioksiidist, millele lisatakse mõned rauajäljed. Selle keemiline koostis on SiO2+Fe.
See on kivi, mida ehtemaailmas hinnatakse oma suure vastupanu poolest, sest seda on endiselt lihtne kujundada. Selle kõvadus ulatub MOHS -i skaalal 7, tiheduse korral, mis võnkub vahemikus 2,63 kuni 2,65 g/cm3.
See on üldiselt kaks tooni, kus on lilla ja kollane osa, mis varieerub sõltuvalt kalliskividest. Lisaks võtab see välja poolläbipaistva või läbipaistva välimuse.

amertrin omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Eesmärgid tegutsevad positiivselt kesknärvisüsteemil, mille roll on keha funktsioonide kontrollimine. Seda stimuleerides osaleb ta nende vaheliste vahetuste ühtlustamisel.
See sekkub tasakaalustamatuse regulaatoriks seedefääris, mis on seotud väliste teguritega nagu stress. Ideaalne inimestele, kes kipuvad somatiseerima, see leevendab transiiti, vähendab mao mõrusid, kõhuvalu ja muid sellega seotud ebamugavusi.
See pärl aitab keha detoksil. Tõepoolest, see toetab selliseid emunktsioone nagu maksa ja neerud, et kõrvaldada kehas esinevad toksiinid.
Lisaks on sellel tõhusad antioksüdantsed omadused, et võidelda osaliselt enneaegse vananemise eest vastutavate vabade radikaalide vastu. Paralleelselt suurendab see hea tervisekapitali säilitamiseks rakkude uuenemist.
Lõpuks tugevdab see immuunsussüsteemi kiindumuste paremaks kaitseks. Haige või paranemise jaoks on see tervenemisjõu aktiveerimine jõu ja elujõu leidmiseks.

psüühilised omadused ja eelised

Eesmärkidel on väärtuslikud rahustavad voorused, kui soovib rohkem rahulikkust ja sisemist rahu. See reguleerib emotsioone ja võitlevat stressi, ärevust või kurbuseisundeid.
See sobib ideaalselt aju hüperaktiivsuse korral, mis põhjustab mäletsejaid, kahetsust, enesekindlust ja muid negatiivseid mõtteid. Tõepoolest, ta kutsub oma omanikku uuesti optimismiga ühendust võtma, keskendudes ja väärtustades positiivset. See mõjutab elu ja igapäevaelu visiooni ja tajumist, et pääseda juurde rohkem rõõmu ja teostumist.
Lisaks stimuleerib see GEM nii tahte kui ka otsustavust. Ta julgustab tegutsema, et muuta oma ideed konkreetseks ja täita oma unistusi. See on soovitatav inimestele, kes viivitavad või soovivad saavutada eesmärke, mis tunduvad neile ebaproportsionaalsed.
Lühidalt öeldes viib see mineraal nii heaolu kui ka eneseteostuseni.

Milline on amertrini jõud?

Ametriin pakub nii rahustavat mõju rahuliku, aga ka kasuliku stimuleeriva jõu enda ületamiseks.
Ideaalne selle voorustest kasu saada on pikaajaline kontakt kehaga. Seetõttu soovitatakse tal seda kanda ehetes, ripatsi, käevõru või isegi rõnga või kõrvarõngapaari kujul. Samuti saate veeris taskus hoida, et sellest aru saada, kui tunnete vajadust.
Lisaks piisab selle pikka aega kaalumisest, et anda psüühikale rahustav mõju. Ta on teie meditatsiooniseansside ajal teie liitlane.

Milline astroloogiline märk seostatakse amertriniga?

Eesmärgid sobivad kõigi sodiaagi tunnuste jaoks.
Kuid nagu ka topeltkompositsioon, on see siiski loomulikult seotud tasakaalu tähisega, mille põliselanikud saavad täielikult ära kasutada.

Millised tšakrad seostatakse amertriniga?

Ametriin on ühendatud krooni tšakraga, näiteks ametüsti, samuti päikesepõimikuga, näiteks tsitriiniga.
Kui see toimib krooni tšakras, soodustab see kõrgeima ja rahulikuma elu jaoks kõrge ja vaimse teadvuse ärkamist. Seega kutsub see ühendust nähtamatu maailmaga, mõistma universumit tervikuna ja tajuma selle moodustavate elementide vahelisi seoseid.
Päikesepõimiku võimsuse kasutuselevõtu abil aitab amertiin selle keskpunkti energia paremat levitamist väljapoole. See parandab märkimisväärselt nii enesekindlust kui ka otsustavust.

Millised kivid ametriiniga seostamiseks?

Mitte kõik kalliskivid ei lepitata vastavalt nende volitustele ja mõjudele. Samuti on oluline tagada nende ühilduvus enne nendega abiellumist.
Päikesepõimikul olevate eesmärkide töö rõhutamiseks saate selle ühendada Agathe, oranži kaltsiidi või Alexandritega.
Kui eelistate tugevdada selle tegevust kroonitšakras, on parem panustada maasikakvartsile või mustale opaalile.

Kuidas amertrini puhastada ja laadida?

puhastage amertor

Energiapuhastus on endiselt oluline samm, kui soovite aja jooksul oma pärli volitusi ära kasutada.
Imandatud energiate puhastamiseks ja neeldunud energiate mahalaadimiseks saate selle mõne hetkega vee all loputada.

laadige amertor

Nii et teie Amertrin leiab kogu oma elutähtsa energia, peate lihtsalt laskma sellel ühe öö kuuvalgust nautida. Täiskuu on seda tõhusam! Lisaks ja selle laadimise tugevdamiseks võite oma pärli hoiustada Ametüsti või kvartsi klastrisse.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Obsidiaan.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.