Obsidiaani taevasilm: tähendus, voorused ja omadused

Obsidiaani taevane silm või vikerkaar on nii kaitsekivi kui ka vaimne pärl, mille jõu intensiivsus jääb võrreldamatuks. Kui otsite hirmutavat liitlast negatiivsuse ja pimeduse vastu, olete õiges kohas! Avastage allpool nii selle mineraali kui ka selle vooruste uskumatut lugu.

Vana Pliniini kirjutiste kohaselt pärineb obsidiaantermin ladina keelest „obsius”, mis viitab Rooma kindrali nimele, kes ta Etioopiast tagasi tõi.
Kreeklased olid sellest juba varem teadlikud ja olid selle “Liparaiose” pärli ristis tuulesaarte varjatud obsidiaanide obis.
Taevasilma nimi tuleneb selle ümmargustest peegeldustest, mis näivad tõmmavat iirise ja selle õpilast. Tema nüansid, mis kutsuvad esile virmalisi, annavad sellele ebareaalseks hüpnootilise mõõtme. Need värvid selgitavad kvalifikatsiooni “taevalikku” ja teenivad talle ka vikerkaare obsidiaani sünonüümi.

Obsidiaanide määratlus

obsidiaan

naiselik nimisõna
Tumeda värvi purskav kivi.

vikerkaare obsidiaani ajalugu ja päritolu

Vikerkaare obsidiaan sündis sula laava ja vee vahelisest kohtumisest. Kui laava sukeldub ojasse või ookeani, läbib see termilise šoki, mis muudab selle padja laavaks. See tahkestatud mass on kaetud õhukese kihiga loodusliku klaasiga umbes 2 cm, antud juhul obsidiaan. Tegelikult on tema koolitus võimalik ainult väga tugeva ränidioksiidi sisalduse juuresolekul.
Seda pärli on kasutatud mitu aastatuhandet. Kiviajal lõikasid meie esivanemad seda ja teritavad seda, et muuta see noad, teljeks ja noolteks. Need tööriistad teenisid neid nii jahipidamiseks kui ka nende mängu riisumiseks ja lõikamiseks. Lisaks, kui see oli viisakas, toimis selle pind peeglina.
Neoliitikumi ajastul 7000 eKr. AD, kasutame tema tipptasemel operatsioonide, näiteks trepanatsiooni tegemiseks. Arheoloogiliste väljakaevamiste ajal on avastatud palju koljusid, mis selle operatsiooni läbisid.
Hiljem umbes 5000 eKr. AD, seda kalliskivi turustatakse ja veetakse Vahemere ümber.
Mis puutub iidsesse egiptlastesse, siis nad kasutavad seda ehete valmistamiseks, aga ka tavaliste esemete, näiteks vaaside valmistamiseks. Preestrid kasutavad kahjulike energiate tõrjumiseks sambalmisriituse ajal obsidiaanide labasid. Samuti märgime, et vaarao Tutanhamoni kuulus matusemask sisaldab seda.
Ladina -Ameerikas annavad asteekide ja maiade rahvad sellele tervendavad voorused. Enne vigastustele kandmist vähendavad nad selle pulbriks.
Mõned populatsioonid teevad isegi obsidiaanide tükkides, mille nad oma maja sissepääsu juures ripuvad. Kivimite kipitamine tõrjub kurjad üksused ja kaitseb seeläbi nende kodu.
Piibli traditsiooni kohaselt viitame sellele ka. Tõepoolest, öeldakse, et Jumal oleks seda mineraali kasutanud, et luua inimeste südameid. See on põhjus, miks kristlased peavad seda termotuumasümboliks käegakatsutava maailma ja jumaliku kuningriigi vahel.
Praeguseks on selle voorused litoteraapias väga kuulsad. Peale selle kasutatakse seda teatud elementide, näiteks kvaliteetsete klaverite või isegi maletükkide kujundamiseks.

Obsidiaani kivist taevasilma koostis

Obsidiaani taevasilm on vulkaaniline mineraal, mille klaasjas külg tuletab meelde klaasi.
See koosneb sisuliselt 75 % ränidioksiidist ning 25 % magneesiumi ja raudoksiidist. Selle keemiline koostis on SiO2+H2O+Fe2O3+AL, C, CA, Fe, K, MG, NA.
Vikerkaare OBS -il on veemullid, erinevalt õhumullidest sisaldavast mustast obsidiaanist. See vesi peegeldab, hajub ja jagab selle sees oleva valguse ning genereerib need mitmevärvilised võlukehad, mis muudavad selle nii eriliseks.
Sellel võivad olla erinevad värvid rohelise, pruuni, sinise, musta või lilla vahel.

Rainbow Obsidian omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Litoteraapias on vikerkaare obsidiaan kahtlemata kõige võimsam vaimne kivi. See on põhjus, miks see ei sobi kõigile ja et see ei ole lastele ametlikult soovitatav. Tõepoolest, seda tuleb kasutada ettevaatlikult, kuna selle voorused avalduvad intensiivselt. Tema tulevane omanik peab suutma silmitsi selle musta kivi energeetilise jõuga.
Seedefääris tõhusaks peetud hõlbustab transiidi ja leevendab sellega seotud valu ja ebamugavusi.
See mineraal stimuleerib mitte ainult energia, vaid ka selliste vedelike nagu lümf ja veri. Seega taastab keha oma tasakaalu ja elujõu.
Lisaks parandab see närvi- ja lihasepingeid, neutraliseerides jäikuse ja soodustades lõõgastust.
Veele lisatud, aitab selle taastav tegevus paranemisprotsessi kiirendada.

psüühilised omadused ja eelised

Kaitsekivina tegutseb vikerkaare obsidiaan nagu talisman. See ületab nii negatiivseid energiaid kui ka kurja silma. Samuti on see eemal mürgistest isiksustest, kelle mõju kahjustaks teid.
See pärl toimib nagu emotsionaalne regulaator, et jõuda suurema tasakaalu poole. Seega on sellel võim meeleolu stabiliseerida ja moraali parandada. See sobib ideaalselt kurbuse, viha võitlemiseks ja depressiivsete või ärevate olekute ületamiseks.
Lisaks võitleb see vaimse segaduse vastu, mis käib sageli käsikäes kroonilise väsimuse, ületöötamise, vaimse koormaga. See pärl annab piisava energia uuendamise selgema ja elava vaimu leidmiseks.
Lumepalliefekti abil suureneb enesekindlus, võimaldades tulevikku arreteerida rohkem rahulikkusega. See mineraal hõlbustab enesekindlust, et teada oma tugevusi ja nõrkusi ning kaaluda paranemist.
See mõjutab märkimisväärselt suurenevat loomingulist potentsiaali. Seega on kujutlusvõime ja inspiratsioon kümnekordsed ja sünnitavad uusi projekte. Sellest tulenevad nii suur rahulolu kui ka tohutu rõõm.
Obsidiaani taevasilm edendab vaimsust ja seost nähtamatu maailmaga. See kivi aitab kaasa sündmuste aktsepteerimisele nende tekkimisel, et raskusi paremini edestada. See annab väärtuslikku abi inimestele, kes kipuvad põgenema ebaõnne või kellel on keeruline oma kohustusi täita.

Milline on obsidiaani taevasilma jõud?

Kaitse, loominguline potentsiaal ja vaimne areng on selle lemmikvaldkonnad.
Selle mõju nautimiseks võite seda kanda ehetes, kaelakee, käevõru või isegi kõrvarõngaste kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse vikerkaare obsidiaaniga?

Kuigi kõik kivid on ühe või mitme sodiaagi märgiga ühendatud, annavad mineraalid oma volitusi kõigile, ilma et oleks vahet.
Siiski tuleb tunnistada, et sellest sõltuvad astroloogilised tunnused on nende vooruste suhtes tundlikumad.
Samuti saavad sellest obsidiaanist täielikult kasu loomulik vähk, Amburik, Kaljukits ja Veevalaja.

Mis tšakra on obsidiaan taevasilm?

Obsidiaani taevasilm on seotud esimese tšakra, Racine Chakraga. See toidab otse selle maa energiat, millega see on ühendatud.
Selle põhitšakraga toimides tugevdab seda obsidiaani taevasilm, nii et kõik ülemised tšakrad põhinevad stabiilsetel ja tahketel alustel.

Milliseid kive seostavad vikerkaare obsidiaani?

Nagu obsidiaan, on ka opaal “amorfne” pärl, see tähendab, et neil pole kristalset süsteemi. Konjugeerige need energiate ringlust.
Seda saab kombineerida ka teiste treeningute või sarnaste välimuskividega. See kehtib onyxi ja musta turmaliini puhul.

Kuidas obsidiaani taevasilma puhastada ja laadida?

puhastage obsidiaani taevasilm

Taevaste obsidiaan on negatiivsed energiad. Seetõttu tuleb seda laadida väga regulaarselt, eriti pärast iga vahendamist või spiritismi seanssi.
On olemas mitu puhastusmeetodit. Võite lasta sellel tund aega soola vaibal või veemahutis istuda. Samuti on väga tõhus viiruk või salvei fumigeerimine.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Onyx.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.