Orgoniit: tähendus, voorused ja omadused

Orgoniit on salapärane objekt, mis äratab uudishimu. Selle moodustavate elementide mitmekesisus annab sellele säravaid värve ja hüpnootilise maagilise aspekti. Selle ilu on nagu kaitsejõu jõud. Sukelduge orgoniidi ja selle paljude vooruste intrigeerivasse maailma!

Orgoniit pärineb mõistest “orgone”, mille on välja pakkunud psühhiaatlane Wilhelm Reich 1930ndatel. See sõna tuleneb nii orgasmi kui ka organismist. See tähistab elulist energiat.

orgoniidi määratlus

Orgoniit pärineb allpool olevast terminist “orgone”.

orgone \ ɔʁ. ɔn \ naiselik

(Fantastiline) energiavorm, mille Wilhelm Reich väitis, et avastas.
Selle leiutaja Wilhelm Reichi nimega “Orgasm -teraapiaks” ja “köögiviljateraapiaks” on orgoonteraapias alati jälgijaid.

orgoniidi ajalugu ja päritolu

1930ndatel viis psühhoanalüütik Wilhelm Reich läbi Sigmund Freudi seksuaalse külgetõmbe teooriaga seotud bioloogilised uuringud. Ta järeldab, et libiido on tuvastatav elektrijõud, kasutades ostsilloskoopi. Lõpuks peab ta seda elektrit vaid osa eluenergiast, mida ta nimetab “orgooniks” ja millele ta jätkab õppimist.
Tõepoolest, laboratoorsete uurimiste ajal avastas ta energia, mis ei reageeri elektrienergia seadustele ega magnetismi seadustele. Tema sõnul meelitavad orgaanilised materjalid orgooni energiat ja vallutavad metallid seda aga, kuid tõrjuvad seda samal ajal. Nendest kahest vastupidisest jõust väljub seejärel väga eriline energia, mida nimetatakse piesoelektriliseks.
See elutähtsa energia kontseptsioon on eksisteerinud palju kauem kui Wilhelm Reichi teooria. Tõepoolest, see on aastatuhandeteks Aasia tsivilisatsioonides väga ankurdatud. Me tunneme neid erinevate nimede all nagu ‘qi’, ‘chi’, ‘khi’, ‘gi’ ja ‘ki’. Seda nimetatakse ka Indias „Pranaks” ja Vaikse ookeani saartel Mana. Seda leidub ka Lõuna -Ameerikas, lääne kultuuris või juutides.
Alustades Wilhelm Reichi orgoonilise energia kontseptsioonist, kujundab Karl Welz orgoniit. See realiseerub kvartsi ja vase ühenduse abil.
Hiljem parandab Don Croft seda, lisades vaigu, mis loob mineraale ja metalle sisaldava maatriksi. See mitmekesistab ka elementide kombinatsioone, see viib orgoniiti, nagu me seda täna teame.
Seega on sellel teaduslikul saavutusel võime filtreerida negatiivseid, elektromagnetilisi ja raadiolaineid, mis väljuvad WiFi -st, Bluetoothist, elektriarvestitest ja muudest kaasaegsetest seadmetest. See muudab neid, et muuta need positiivseks vooluks, mille ümber selle ümber hajub.
Seda objekti kasutavad alternatiivmeditsiini spetsialistid, kes töötavad energiaga või kallal. Väga esteetiline, seda hinnatakse dekoratiivsete omaduste poolest, lisaks paljudele kasulikele voorustele.

orgoniidi

kompositsioon
Mis tahes arusaamatuse hajutamiseks ei ole orgoniit kivi. Tõepoolest, see on mineraalide ja metallide sulam vaigu sees, mida nimetatakse maatriksiks. See assamblee reageerib äärmiselt täpsele tootmisprotsessile, mille käigus ei jäeta midagi. Maatriks koosneb süsinikust, see on sageli valmistatud epoksü- või polüestervaigust. Selles võime leida erinevaid metalle, näiteks vask, messingist, pronksist, tsinkist, mõnikord isegi kuldsest või hõbedast. Neile lisatakse mineraale, mis on hoolikalt valitud vastavalt eeldatavale efektile. Selle kujundamisel kasutatakse eriti ametüsti, kvartsi või kivikristalle.
See on väga vastupidav objekt, kuna selle kõvadust hinnatakse MOHS -i skaalal 7 juures. Selle tihedus on komponentide mitmekesisuse kujutises väga varieeruv.
Selgub, et kõige võimsamad käsitööline orgoniidid võivad oma sagedust kiirgada 2 km perimeetri kohal.

orgoniidi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Orgoniit kaitseb magnetiliste voogude eest, milleni me jääme iga päev kokku. Need pärinevad elektri- ja elektromagnetilisest seadmest. Töötades toodavad nad inimesele negatiivseid ja kahjulikke laineid. Orgoniit haarab need voolud, et muuta need positiivseteks laineteks, mis toob märkimisväärset kasu mitte ainult sellega kokku puutunud inimestele, vaid ka nende elukeskkonna struktuurile, mis on metamorfeeritud.
Niisiis täheldame, et taimed kasvavad kiiremini ja et vee ja õhu kvaliteet paraneb. Need muudatused kaitsevad keha ja annavad paremat tervist.
Lisaks vähendab orgoniit lainete negatiivset mõju kehale. Tänu sellele lendavad inimesed, kes seda und paranevad, väsimus hääbub ja migreen või peavalu lendavad.
Lisaks stimuleerib see paranemisprotsessi. See on põhjus, miks seda eriti soovitatakse.

psüühilised omadused ja eelised

Elektromagnetiliste lainete vibratsiooni kiiruse muutmisega taastab orgoniit harmoonilise elu jaoks kodus tasakaalu. Selle mõju on kahtlemata tunda vaimsele sfäärile.
Tõepoolest, kui see puhastab oma negatiivsete sageduste koha, vabastab orgoniit koheselt kasuliku voo, mis kiirgab läheduses olevaid inimesi. Konkreetselt põhjustab see stressi ja ärevuse vähenemist, aga ka sisemise heaolu ja ohutuse tunnet. Ükskõik, kas see realiseerub ripatsi või püramiidi kujul, annab orgoniit palju optimismi ja Joie de Vivre. Tõepoolest, ta osaleb nii keskkonna kui ka seal elavate inimeste taaselustamisel. Nad saavad nautida suuremat keskendumist, paremat moraali ja stabiilsemat tuju.
Lisaks võib see õpitud elementide kombinatsioon paljastada jumalikud kingitused, mis meis magavad. Nende hulgas võime mainida keskmise suurusega, telepaatiat või selgeltnägemist.

Milline on orgoniidi jõud?

Litoteraapias kaitseb orgoniit oma hoidja tsivilisatsioonilainete kahjuliku mõju eest, millega me pidevalt kokku puutume. Mängides vibratsioonisagedust, muudab see negatiivse energia kauniks elutähtsaks energiaks. Sellel on palju eeliseid meestele ja nende keskkonnale.
Orgoniit eksisteerib enamasti püramiidi kujul, mille saate oma kodus sagedases kohas deponeerida. Võite seda kanda ka pikaajalise efekti jaoks ripatsina või olete.
Orgoniidi hind varieerub sõltuvalt metallidest ja kalliskividest. Seega on selle maksumus väga juhuslik.

Milline astroloogiline märk seostatakse orgoniidiga?

Teie orgoniidi astroloogiline märk identifitseeritakse selle koostavate mineraalide järgi. Samuti kutsume teid viitama kivide nimekirjale.

Milline tšakra on seotud orgoniidiga?

Nagu sodiaagi märk, sõltub ka tšakra määramine orgoniidis sisalduva pärli omast.

Millised kivid orgoniidiga seostamiseks?

Orgoniit on sisuliselt mitmete elementide kokkupanek, mis ühildub energeetiliselt, orgoniiti ei ole vaja teiste kividega seostada.

Kuidas orgoniiti puhastada ja laadida?

puhastage orgoniit

Orgoniit on struktuur, mis hoiab vähe ja isepuhastuvat. Seetõttu ei ole erinevalt kalliskividest vaja orgoniiti regulaarselt puhastada. Saate energilist puhastust 3 korda aastas läbi viia.
Kui aga kasutate seda vähe või vastupidiselt, võib see lähtestamiseks vajada pisut tõuke. Kui märkate, et see osutub tavapärasest vähem võimsaks, võite selle loputada selge veega või kasutada viirukit või Palo Santo fumigeerimist. Mentaliseerimise läbiviimine on samuti väga tõhus, ehkki see nõuab keskendumist. Kujutage lihtsalt oma orgoniit oma mõtetes ja kujutage ette, et see eemaldab negatiivsed lained ja energiad. Saate seda värvikat voolu põgeneda sellest kuni täieliku aurustumiseni.

laadige orgoniit

Quartzi orgoniit on ise laadimine. Teiste jaoks laske neil vaid mõni tund päikesevalgust nautida.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Päikesepaiste.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.