Päikesekivi: tähendus, voorused ja omadused

Nagu tulekari, pakub Sun Stone rõõmu, jõudu ja heaolu. Sellel kuumade värvidega mineraalil ja sädelevatel peegeldustel on laias valikus eeliseid. Avastage tema Genesis ja uskumatud jõud.

Kust tuleb nimi “Päikesekivi”?

Sun Stone võlgneb oma nime nii sädeleva sära kui ka sooja ja päikesevärvi eest. Seda nimetatakse ka helikoliitiks, viidates Kreeka jumalale Hélios, Päikese jumalikkus. Just 1801. aastal omistas mineraloogi Jean-Claude Delametherie talle nime, mida me täna teame.
Sellel on mitu sünonüümi, näiteks “Adventurined Piddspath”, mis viitab selle särale ning vase ja kulla nüanssidele. Lisaks annab Ameerika mineraloogist Isaac Léa talle nime “Delawarite”. See nimi on pärit Pennsylvanias asuvast Delaware’i maakonnast.

Päikesekivi määratlus

helioliidi

naissoost nimi

Helioliit või Sun Pierre on mineraal mitmekesisest jäljendist

Päikesekivi ajalugu ja päritolu

Selle kivi helendav ilu on meelitanud paljusid rahvaste ja kultuure läbi aegade.
Iidsed egiptlased annavad sellele kaitsevoorusi, eriti needuste vastu. See on põhjus, miks võlurid kasutavad seda oma esoteeriliste rituaalide jaoks. Juveliirid kasutavad seda ehete, eriti kaitsvate amulettide valmistamisel.
Antiilis antakse talle ka Magic Properties. Päikesekivi on seotud Hélios, Päikesejumalaga. Sel ajal peetakse seda tervise ja õitsengu toomiseks sellele, kes seda omab. See leidub sisuliselt ehete kujul. Pealegi kandis Tiberiuse keiser Roomas selle pärliga rõnga komplekti. Ta määrab talle võimsuse päikeseenergia imamiseks ja säilitamiseks, et talle sellest kasu saada.
Skandinaavias on Sun Stone püha. Tõepoolest, Põhjamaade mütoloogias on mainitud, et see võimaldab oma hoidjal pääseda Valhallale – paradiis, mis on mõeldud lahingus langenud vapratele viikingitele. 20. sajandil, pärast helioliidi avastamist laevade vrakkides, edendas arheoloog Thorkild Ramskou hüpoteesi, et see mineraal oli sõdalastele kompass, nii et nad saaksid merel märgata.
Hindu kultuuris on see kivi seotud Päikesejumala Suryaga. Inimesed omistavad sellele pärlile suure kaitse väge kurjade vormide eest.

Päikesekivi koostis

Päikesekivi kuulub Oligoclasis perekonda, Groupist Feldspaths. Selle sädelev välimus pärineb vase, hematiidi ja muu metalli sära lisamisest, mis peegeldab valgust. Need kaasamised vastutavad kivi pruuni, punase, oranži või kuldse värvi eest. Selle keemiline koostis on NA (ALSI3O8) CA (Al2SI2O8). See pärl on suhteliselt vastupidav, kuna selle kõvadus on vahemikus 6 kuni 6,5 MOH -d. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,5 kuni 2,7 g/cm3.

Sun Stone’i omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Kuumuse tõttu, mille see ära annab, on see seotud nii naudingu kui ka lihaliku sooviga. Seega edendab see täidetud seksuaalelu, võitledes suguelunditega seotud probleemide vastu. See abinõusid eriti erektsioonihäirete korral ja nõrgendab naissoost intiimseid ebamugavusi. Lisaks soodustab see viljakust ja viljakust.
Tänu stimuleerivatele ja kaitseomadustele suurendab see immuunsussüsteemi ning tagab südame ja aju nõuetekohase toimimise.
See parandab märkimisväärselt soolestiku transiidi kvaliteeti suurepärase seedetrakti tervise jaoks. Selle toime võimaldab leevendada ka gastroösofageaalset tagasijooksu ja kõhuvalusid, neutraliseerides sellega seotud happesuse.
Lisaks soodustab päikesekivi vereringet ja optimeerib seega elundite vahelisi vahetusi. Tegelikult aitab ta keha tagasi liikuda, mis mõjutab positiivselt selliseid kognitiivseid võimeid nagu mälu, aga ka tema omaniku üldisele energiale.

psüühilised omadused ja eelised

Tänu heledale valgusele, mida ta enda ümber projitseerib, edendab see pärl märkimisväärselt nii optimismi, positiivseid emotsioone kui ka elurõõmu. See võitleb kurbuse, melanhoolia, depressiooni ja ärevuse vastu. Tulekivi tõstab ummistusi, mis takistavad saavutamist ja õitsemist. Ta annab suure jõu oma omanikule, kes kogub enesekindlust ja vabastab end kompleksidest.
Nagu iidsed Egiptuse veendumused, on ka Helioliit hinnatud oma kaitsevooruste poolest. Sellel on võimalus halba õnne ära hoida, aga ka hoida nii pahavara kui ka negatiivseid laineid.
Lisaks meelitab see pärl õnne. See on võimalikuks, sest ta kutsub oma omanikku end hirmudest vabastama ja julgema rohkem, mis tekitab suuri edusamme.
Tänu oma positiivsetele energiatele edendab see kohtumisi, sidemeid ja suhteid teistega. See arendab empaatiat kvaliteedivahetuste osas.

Milline on päikesekivi jõud?

Helioliidi sekkumise väli näib lõpmatu, kuna selle kasulikke omadusi on palju.
Kui soovite nautida sihtotstarbelist kasutamist, saate seda kasutada hoolduskivina, kandes seda piirkonnale või sihtrühmale.
Pikaajalise tegevuse jaoks eelistage seda kanda seda kaelakee, käevõru või isegi rõnga kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse päikesekiviga?

Astroloogilise märgi arvestamine oma kivi valimiseks ei ole kohustus. Kuid need on tõhusamad nende siltide põliselanike jaoks, millega nad on ühendatud.
Samuti on lõvid ja skaalad eriti vastuvõtlikud päikesekivi võimudele.

Mis tšakrad on päikese päike?

Litoteraapias on Helioliit endiselt ühendatud nii päikesepõimiku kui ka püha tšakraga.
Päikesepõimiku stimuleerimisega parandab see transiidi ja rahustab seedehäireid. Selle toiminguga, mida nimetatakse teiseks ajuks, toob see tõelise üldise heaolu. See suurendab ka elujõudu ja edendab nii õnne kui ka isiklikke saavutusi.
Püha tšakrat, mis asub Pubis ja naba vahel, kinnitades suurendab Sun Stone libiidot täidetud seksuaalelu jaoks. Lisaks leevendab see intiimsfääriga seotud ebamugavusi.

Milliseid kive seob päikesekiviga?

Kõigil mineraalidel pole samad omadused. Enne kivide üksteisega ühendamist on parem tagada nende volituste ühilduvus, sel juhul võidakse need tühistada.
Päikesepõimikul tegutsemiseks võib päikesekivi seostada tsitriini, maastiku ja tiigrisilmaga.
Püha tšakra mõju optimeerimiseks võite ühendada helioliit sarvkesta või granaadiga.

Kuidas päikese päikest puhastada ja laadida?

puhastage päikesekivi

Päikesekivi, nagu ka kõik mineraalid, tuleb regulaarselt puhastada nende energiast.
Selleks võite lasta sellel paar tundi veemahutis puhata. Võite kasutada ka salvei ja viirukit fumigeerimise teel.

laadige päikese päike

Laadimine päikesekivi võimaldab tal taastada oma loomuliku energia. Seega suudab ta teid nautida paljusid voorusi.
Kooskõlas oma elemendiga laadib see päikesekiirtega kokkupuutel mõne tunni jooksul.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Peridoot.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.