Porfüüri: tähendus, voorused ja omadused

Porfüüri kivi on juba pikka aega peetud Egiptuses võimu ja ülevuse sümboliks. See lummab oma kauni lilla värviga, mis meenutab Kristuse verd. Seda tunnustatakse ja kasutatakse ka vastupanu tõttu. Tema eelised kehale ja mõistus osutub lugematuteks, kutsume teid üles viivitamata neid avastama.

“Porfüüri” etümoloogia pärineb Vana -Kreeka “Porphyra”, mis tähendab lillat. See vulkaaniline kivi on saadaval mitmes värvitoonis, kuid see nimi kehtib kõigi selle jasiidi sortide kohta. Lilla jääb kõige kuulsam varjund kogu maailmas.

Porfüüri

määratlus
porfüre, subsinad. Masc.
Väga kõva vana magmaatiline kivi, suurte, selgete päevasõidukristallidega, mis on hajutatud tumedasse pastasse, kus on väga peened terad, üldiselt punased või rohelised, mõnikord sinine või must

Porphyry ajalugu ja päritolu

Esimene porfüüride sade on avastatud Vana -Egiptuse ajastul, umbes 320 eKr. J.-C .. See oli kõrbes, Mont Djebel Dokhani jalamil.
Porfüüri kasutatakse alles 200 aastat hiljem, kui Egiptus möödub Rooma impeeriumi valitsemisajal. See võimaldab ehitada luksuslikke hooneid ja skulptuure. Selle vastupidavus ja lilla värv on muutnud selle impeeriumi võimu ja prestiižiks.
Keskajal kaob selle kivi suurune teadmine, sest selle kasutamine loobutakse.
18. sajandil kasutatakse Rooma monumentide jäänuseid linna ümberehitamiseks, mis annab porfüüri kivile teise hingamise. Uued hoiused avastatakse hiljem Rootsis ja Venemaal. Seda Andiiti kasutatakse endiselt selliste oluliste tööde väljatöötamisel nagu Manche Eurotunnel või Hollandi Delta plaan. Seda kasutatakse ka munakivide teede ja raudteede tootmiseks.

porfüüri kompositsioon

Porfüüri on magmaatiline kivi, mis sisaldab hunnikut erinevatest kristallidest. Selle mineraloogiline kompositsioon on suhteliselt keeruline. Tõepoolest, see koosneb kvartsist, sanidiinist, plagioklaasidest, samuti biotiidist, pürokseenidest ja klaaskehast. Kõik need elemendid muudavad selle äärmiselt vastupidavaks materjaliks. MOHS -i skaalal on selle kõvadus 7, muutes selle väga vastupidavaks maagi. Tiheduse osas on see vahemikus 2,7 kuni 3,3.

Porphyry

omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Porfüüri kivil on kehal muljetavaldav eeliste paneel. See rahustavate omadustega maagi on endiselt suurepärane valuvaigistid. See leevendab liigeseid ja rahustab putukahammustusi. Ta võitleb ka peavalude vastu.
Porfüüri pehmendab hingamisteede ja seedekeradega seotud ebamugavusi, vähendades ärrituse ja põletuste aistinguid. See parandab transiiti.
See toetab eliminatsiooniettevõtteid ja soodustab seega kehajäätmete äravoolu.
Tänu oma regulatiivsetele voorustele optimeerib kivi une kvaliteeti, aitab vere hapnikuga varustamist ja tugevdab immuunsussüsteemi.
Lisaks toimib see tasakaalustamatuse taastamisele. See tugevdab luid parema liikuvuse tagamiseks, parandab kahjustatud DNA struktuuri ja soodustab rakkude taastumist.

psüühilised omadused ja eelised

Litoteraapias peetakse porfüüri kivi, mis toob õitsengu ja vaikust. See edendab meie sisemise tugevuse teadlikkust enesekindluse ja kindlustuse arendamiseks. Selle struktureerimise jõud aitab end teiste ees kinnitada ja suurendab kindlameelsust.
See vulkaaniline kivi pakub oma kandjale selgeltnägemise teaduskondi, mis võimaldab analüüsida olukordi ja sündmusi suurema selgemaga. See kvaliteet on hea märk õigete otsuste vastuvõtmiseks, projektide läbiviimiseks ja seatud eesmärkide saavutamiseks. Lisaks soodustab see õnne ja rõhutab seega edu.
Tõeline kilp kurjade jõudude ja negatiivsete lainete vastu mängib kaitse rolli pahatahtlike inimeste, halbade loitsude, aga ka magnetiliste, elektriliste või telduriliste lainete vastu. Kasutatud geobioloogias oma neutraliseeriva võimekuse tõttu taastab see vibratsiooni tasakaalu positiivsete energiate suurendamisega.

Milline on porfüüri jõud?

Magnetisaatorid kasutavad porfüüri, kuna on olemas suurepärane tööriist kehaenergia ringluse taaskäivitamiseks, toimides otse vibratsiooni kiirusel. Mõlemas käes porfüüri kivi hoidmine võimaldab teil tõhusalt positiivseid laineid laadida.
Samal ajal rahustav, taastav ja kaitsev on seda maagi väga hinnatud keha ja psüühika eeliste mitmekülgsuse poolest.
Selle vooruste ärakasutamiseks võite seda kanda ehetes käevõru, krae või isegi kõrvarõngaste kujul. Samuti saate seda taskus hoida mitu päeva või nädalat.

Milline astroloogiline märk seostatakse porfüüriga?

Porfüüri kivi on kohandatud Jäärde märgi põliselanikega. Teadaolevalt on see, et see aitab neil vajalikku vaatenurka kasutada, et mõista olukordi rohkem tajumist ja objektiivsust. Otsuste tegemine on seega parem

Millist tšakrat seostatakse porfüüriga?

Porfüüri kivi eristab mitmekordset tegevust, mõjutades nii päikesepõimiku tšakraid, kõri, 3. silm kui ka krooni.
Tema sekkumine päikesepõimikusse edendab nii eneseteadmisi kui ka isikliku lugupidamise tõusu. See sobib ideaalselt inimestele, kes otsivad kinnitust.
Kõri tšakrale toimides rahustab see keha valu, eriti hingamisteede korral.
Kolmas silm on seotud tarkuse ja intuitsiooniga. Selle tšakra stimuleerimine võimaldab kandjal mõõta oma valikute mõju enne otsuse tegemist. See edendab ka ambitsioone ja edu.
Templitele paigutatud see töötab krooni tšakras peavalu ja migreenide eemaldamiseks.

Milliseid kive seob porfüüriga?

Kõigil kividel pole samad energiad ja omadused. Võib olla huvitav seostada porfüüri vulkaanilise olemusega, näiteks laavakivi, mille peamised voorused on sarnased. Seega suudab see eeliseid suurendada.

Kuidas porfüüri kivi puhastada ja laadida?

puhastage porphyry

Enne nende kandmist või kasutamist on oluline kivid puhastada. Tõepoolest, see protsess vabastab nad kõigist kuni selle ajani hoitud energiatest.
Porfüüri kivi puhastamiseks laske sellel vaid paar tundi destilleeritud vees seista, millele saate lisada väikese salvei suitsu, on ka suurepärane puhastaja.

laadige porfüüri

Porfüüri kivi oma energiast laadimiseks saate selle päikesetõusul või magamamineku ajal selle õrna päikese käes paljastada. Ka kuukiired jäävad väga tõhusaks.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Pronksiit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.