Pronksiit: tähendus, voorused ja omadused

Pronksiit on stabiliseeriv kivi, see võimaldab muu hulgas reguleerida nii menstruaaltsüklit kui ka maksa nõuetekohast toimimist. See on väga kasulik naha ja keha vananemise vastu võitlemiseks. Avastage kõik, mida selles kivi kohta selles artiklis teada on

Kust pärineb Pronksiit’i nimi?

Bronsiidi nimi pärineb selle konkreetsest värvist, mis sarnaneb pronksiga. Pronksiit oli roomlastele oma terapeutiliste jõudude poolest hästi teada. Nad kasutasid seda füüsiliste häirete ja vaimse segaduse eest pulbri kujul. Nad võiksid seda kasutada ka kaitsva amuletina.

Bronsiidi määratlus

Naiste nimi Bronzitis: rauast ja magneesiumi silikaadist koosnev mineraal

Pronksiit kivi ajalugu ja päritolu

Pronksiit on antiikajast saadik teadaolevalt teada, kuid see pole ühegi konkreetse legendi külge kinnitatud. Rooma ja Kreeka kultuurides on jäljed, mis nägid, et see kivi oli väga võimas kaitsejõud. Warriors kandsid väga sageli ärevust, et neil oli julgust oma võitluse ja lahingu ajal.
Pronksiit toores kivi on ka tervendavad voorused. See purustati sageli ja segati seejärel veega, et saada hõlpsasti -drinks kaitsev eliksiir.
20. sajandil leiti ehetele või kaunistustele dekonkseenikivi. See kaotas sellel sajandil oma sõdalase väärtuse.
Tänapäeval kasutatakse nende ilusate pronksivärvide jaoks bronziiti, mis ühendavad ideaalselt teiste väärismetallide ja vääriskividega. Pronksiit on väga meeldiv ja väga taskukohane kivikivi, just see pakub sellele avalikkusele suurt edu.

Pronksiit kivi kompositsioon

Pronksiit on osa silikatite perekonnast. Erinevalt teistest sama pere kividest sisaldab see suures koguses rauda ja magneesiumi silikaat. See sisaldab 12–30 % raudoksiidi. Teatud ilmastiku- ja geoloogilised tingimused võivad toimida ränidioksiidil ja rauast komponeerimiskivil ning anda sellele kulla peegeldused.

Pronksiit Properties

füüsilised omadused

Bronsiidi füüsilisi omadusi on palju. Pronksiit kasutatakse laialdaselt kõhuhävede ja happeliste liftide leevendamiseks. See on regulatiivne kivi, nii et see stabiliseerib maksa, aga ka menstruaaltsüklid ja hormonaalsed sekretsioonid. Seda kasutatakse mõnikord vereringe parandamiseks. Bronsiiti saab kasutada naha tekstuuri parandamiseks ja vistrike, näiteks akne vistrike vähendamiseks.
Üldisemalt võimaldab Bronzitis paraneda naha tera ja modereerib keha vananemist üldiselt. See võib tasakaalustada tšakraid. Pronksiit tilgutab palju igapäevaseid hädasid.

psüühilised omadused

Psüühilisel tasandil on Bronzitis mitmesuguseid omadusi. See võimaldab teil juurdepääsu heaolu ja õnnetundele. See on üks emotsionaalsete inimeste lemmikkive ja võimaldab neil emotsioonide osas taastada sisemine rahu ja rahulikkus. Seega edendab Pronksiit seltskondlikkust, see võimaldab paremat lepitust ja tugevamaid sõpruse sidemeid. See vähendab negatiivseid tundeid ja vähendab stressi, eriti enne eksameid või olulisi esitusi. See võimaldab teil ennast paremini kontrollida.
Seda kivi kasutatakse laialdaselt psühholoogilistest traumadest ja stressi hetkedest. See aitab trauma rekonstrueerida.
Seda saab kanda käevõru, kaelakee või isegi öösel öösel laua peal.

Milline on Pronksiit kivi jõud?

Pronksiit’il on südame tšakras ja päikesepõimikus palju voorusi. See on Pierre ning skaalade pullide ja Kaksikute kivi. Ta on väga keskendunud positiivsetele emotsioonidele nagu magusus, armastus ja hellus. See võimaldab teil leevendada pahameelt ja viha ning hoida oma jahedat olukorda suure stressi korral.
Saate selle asetada päikesepõimiku ripatsile, kui teil on konfliktiolukorrad, mida rahustada.
Pronksiit kasutatakse laialdaselt traumaga seotud psühholoogilise stressi vähendamiseks, mis võimaldaks teil selle halbadest mälestustest paremini vabastada.

Millised kivid seostuvad Pronksiit’iga?

Pronksiit’i võib eeliste maksimeerimiseks seostada mitme kiviga.
Võite seostada hematiiti musta turmaliiniga, see ühing pakub tõeliselt võimsat kaitset, see võimaldab teil kaitsta negatiivsuse eest, aga ka halbade lainete eest.
Võite seostada pronksiiti hematiidiga. See on üks parimaid valikuid, mida saate teha, kui soovite julgust ja enesekindlust saada.
Lapis-Lazuli on sarnaselt väga ilus seos Pronksiit’iga. See ühing võimaldab teil suurendada oma loovust ja intuitsiooni.

Kuidas puhastada ja laadida Pronksiit kivi?

puhastage Pronksiit

Kivid tuleb puhastada ja laadida, peate hoolitsema, et mitte lasta neil surra. Selgitame teile, kuidas oma pronksiiti puhastada ja puhastada.
Kivi puhastamiseks võite seda mõneks tunniks destilleeritud veekogus kasta, kui teil pole keskmist vett, võite kasutada kraanivett. Seejärel saate kivi väikese lapiga kuivatada.

laadige oma Pronksiit kivi elulillega

Bronsiidi laadimiseks võite selle mitmeks tunniks päikese käes jätta või asetada elulillele. Elu lillede tehnikat on lihtsam valmistada, kuna see nõuab vähem pingutusi. Pange lihtsalt oma kivi elulillele ja oodake paar tundi. Kui teil pole elulille, võite kasutada lehele trükitud elulille.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Pullisilm.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.