Härjasilm: tähendus, voorused ja omadused

Keha ja vaimu kivikaitse, Tauruse silm on eksisteerinud tuhandeid aastaid. Selle nimi kutsub esile jõu ja jõu, nagu ka tiigrisilm, millega seda saab segadusse ajada. Avastage selle artikli jooksul tema vapustav lugu ja palju voorusi.

Selle nimi pärineb lihtsalt oma ümara kuju ja värviga, mis tuletab meelde veise iirise. Paljud kivid on nimetatud. Kuid igaühel on oma loom: tiiger, madu või isegi siga. Neil kividel pole kõigil samu voorusi. Teisest küljest on pullisilm ja veiseliha silmad samad kivid.
Bull esindab Kreeka mütoloogia kuulsat Minotaurust. See oli tema, kes kaitses labürindi sissepääsu. Selle olendi jõud ja metsik oleksid oma nime kivile andnud. Veiseliha või härg, nimi sõltub vanadest tõlgetest. Kuid täna kasutame Tauruse nime.

kivide silmade ajalugu ja päritolu

Härjasilm moodustab tiigri silmast. Viimasel on kuldne ja pruun värv. Seda kuumutatakse, kuni see muutub erkpruuniks punaseks. Seega saab tiigrisilm härjasilm. Kuid see kivi võib nüüd olla looduskeskkonnas. Sest geoloogiline sööde, kus on tiigri kive. Temperatuuri tõus võib loomulikult muuta kivi värvi.
Nii nagu Minotaurus kaitses labürinti, kaitses härjasilm seda, kes seda kandis. Rooma sõdurid panid ta kaela ümber nagu talisman. See kivi võimaldas neil kaitsta end needuste eest. Mõned Kaug -Ida kultuurid kasutasid seda ka halva loitsu hoidmiseks. Kivid, mida nimetatakse silm, kaitsevad alati kurja silma eest.
Sõnnisilm toob iidsetes India veendumustes külluse ja rikkust. See on eluga seotud kivi. See suurendas eeldatavat eluiga, aga ka viljakust. Naised, kes soovivad lapsi saada, kandsid seda kivi iga päev ehetena.
Selle kivi intensiivne punane on juveliiridele meelitanud sadu aastaid. Sõnni silm kaunistab palju käsitöötükke. Seda kasutatakse ka kõrvarõngaste ja rõngaste valmistamiseks. Selle kompositsioon teeb selle hõlpsaks töötavaks pärli.
Selle kivi ladestused on erinevatel mandritel. Ameerika mandril, peamiselt Ameerika Ühendriikides ja Brasiilias. Aasias on Birmas, Hiinas ja Sri Lankal härjasilmad. Gisements on olemas ka Lõuna -Aafrikas ja Namiibias.

Pullisilm koosseis

Härjasilm või pullisilm koosneb ränidioksiidist ja krotsidoliidist. See seetõttu on see mineraal kvartsiidi perekonnast. See on raske, kuid üsna habras kivi, kõvadusega 7 MOHS -i. Selle tihedus võib varieeruda vahemikus 2,58 kuni 2,66.
Selle intensiivne punane värv tuleb selle kivi kuumutamisest. Seda erkpunast saavad teha inimesed või loomulikult.

rehvide atribuudid

füüsilised omadused

Bulli tugevusega seotud see kivi annab kehale energiat. Halb öö on tunda järgmisel päeval. Halb ja väsimus võivad muuta ebameeldiva päeva. Härjasilm aitab kehal tugevdada ja seda tugeva väsimuse tunnet tugevdada.
See kivi võimaldab ka seljavalu leevendada. See valu immobiliseerib keha ja takistab kehalise aktiivsuse harjutamist. Härjasilma hoidmine enda peal aitab tagant tahkuda. Kuid see kivi ei ravi, vaid valu püsimisel on oluline arstiga nõu pidada. Härja silm kasutatakse täiendina, et kehaga end paremini tunda.
Jõudude vibratsioon, mida pullide silm saadab vedeliku vereringet. See võimaldab liigestel olla ka paremas vormis. Keha tunneb end kindlalt, valmis päevaga silmitsi seisma. Ideaalne hea vereringega kaasas on härja Taureau silma kandmine.

psüühilised omadused

Päeva rikkumiseks pole midagi hullemat kui inimene, kes veedab oma aega kaebuse esitamiseks. Litoteraapias toimib härjasilm halbade energiate vastu. Randme ümber kantud pärlid kaitsevad kahjulike inimeste vaimu. Sõnn silm köidab negatiivset, et vältida teie meelt kõiki neid mõtteid.

Tavaline on pakkuda pulli inimestele, kes peavad rasketest testidest üle saama. Selle tugevus kaasneb leina ja rebenditega. Stone annab meelele ja mõistusele raskusi ületada. Härja tugevus, mis pole mitte ainult füüsiline!

Kui teil on mitu ebaõnnestumist, võib seda olla lihtsam maha jätta. Kuid Sõnni silm edastab sellist tugevust, mida see motiveerib ikka ja jälle jätkuma. Tema vibratsioon aitab hoida terasemoraali, mitte kunagi alla anda. See on kivi, mis ressursse ressursse ja toob uusi ideid.

Milline on Tauruse silma jõud?

Selle punase-abielus värv seob härjasilma loomulikult juurtšakraga, mis on esimene seitsmest tšakrast. See ühendab meid ja ankurdab meid maa peale. See on eluga ühendatud tšakra, see on selgroo põhjas. Tasakaalustatud tänu Tauruse silmale tungib kehasse turvatunne. Vaim ja keha on üks, meid ümbritseb harmooniline laine.
Asudes kahe silma vahel, võimaldab esi- või kolmas silma tšakra paremat intuitsiooni. Tänu Sõnni silmale tugevdades hõlbustab see tšakra otsuste tegemist. Selgeltnägijast saab tõeline vara, mõistus teab täpselt, kuhu ta tahab minna. Tasakaalustatud, see on tšakra, mis võimaldab suurt kontsentratsiooni.

Milliseid kive seob Tauruse silmaga?

Kivide ühendamine aitab tugevdada kõiki nende voorusi. Seetõttu on oluline viia kivid sarnaste jõudude juurde. Härjasilm on kaitsekivi, täpselt nagu tiigrisilm. Need kaks kivist on kantud tõeliseks kilbiks negatiivsete energiate vastu. Must turmaliin kannab seda bumerangi efekti ka halbade lainetega.
Samal tšakrat tegutsevad kivid annavad oma eeliseid. Nagu Taureau Eye, tasakaalustavad Lapis Lazuli ja Aigue-Marine kolmanda silma tšakra. Neid kolme mineraali kandes on oluline otsuste tegemine ilmseks.

Kuidas kivide silma puhastada ja laadida?

laadige oma kivi elulillega

Kaitsekivid ja härjasilm hoolitsevad kiiresti negatiivsete energiate eest. Seetõttu tuleb neid regulaarselt puhastada, et kivi saaks end uuendada. Selle puhastamiseks võite panna kivi mitu tundi soola või destilleeritud vette.
Pärast seda, kui see on puhas, on uute vibratsioonide korral vaja Tauruse silma laadida. Akna servale kogu päeva jooksul uuendab Päikesekiired oma energiat. Samuti saate selle mitu tundi kvartsiklastrisse panna.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Punane ahhaat.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.