Punane ahhaat: tähendus, voorused ja omadused

Jumalate kivi, punased ahhaadid võluvad nii oma värvi kui ka sellest tuleneva lõpmatu energia abil. Kui otsite harmooniat ja stabiilsust, suudavad selle pärli tasakaalustatavad voorused teiega leppida. Avastage see ülev tulekivi.

Kust pärineb nimi “punane Agate”?

Ahhaadi avastamine pärineb antiikajast. Selle nimi pärineb Sitsiilia ostujõe nimest, mille lähedal saab jälgida selle pärli mitmeid hoiuseid. Mainekas Théophraste ja Plinius mainivad seda oma käsikirjades.
Sel perioodil ühendab mõiste “ahhaat” kõik värvilised ja kitsenevad mineraalid. Seda nime kasutatakse kivide kvalifitseerimiseks, mis ei ole rangelt öeldud. Näidete jaoks võib viidata nii ahhaatvahu kui ka püriidihaarata.
Punast ahhate nimetatakse ka “tulekahjuhaarateks”, kuna selle kauni kleidi tõttu varieerub oranžist punasest, verepunasest, erkpunase ja burgundia kaudu.

punase ahhaadi määratlus

punane ahhaat – naiselik

Mineraal koosneb ränidioksiidist, mis moodustab vulkaaniliste kivimite südames. Sellel on lai valik punaseid toone.

Punase ahhaadi ajalugu ja päritolu

Kreeklaste ja roomlaste poolt antiikajal palju hinnatud ahhaadi turustati suures osas Vahemere kaldal. Tõepoolest, seda kasutati nii suurepäraste ehete kui ka luksuslike dekoratiivsete esemete valmistamiseks.
Erinevad tsivilisatsioonid on toonud selle kivi kõrgele hinnangule, mida nad pidasid jumalate viljaks. Keldid austasid punast ahhaadi, kelle võimeid nad omistasid Ceridwenile, mis on Walesi surma ja viljakuse jumalanna. Nad andsid talle tarkuse kingitusi, positiivset muutumist ja isiklikku arengut.
Kreeklased seostasid ahhaadi maa ja looduse jumalikkusega. See kehastab õnneliku elu elementide tasakaalu. Mis puutub roomlastesse, siis nad ühendasid selle pärli Aurore’i, koidiku jumalannaga. Nad pühendasid talle võimsa kaitsejõu halva saatuse, aga ka maduhammustuste vastu paranemisele. Seejärel tikkisid nad ahhaadiga, et nad segunesid teiste koostisosadega, et tekitada antiveniini salvi.
Lõpuks arvasid pärslased, et ahhaadi kasutamine võib torme rahustada ja seeläbi kultuure säilitada.
Tänapäeval on ta endiselt populaarne juveliiride seas, kes seda kasutavad uskumatute hõõguvate kaunistuste loomiseks. Seda kasutatakse ka litoteraapias.
Ahhate on kivi, millel on palju hoiuseid kogu maailmas. Seda leidub Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Indias, Mehhikos, Lõuna -Aafrikas ja ka Brasiilias. Selle hind jääb selle suurepärase kättesaadavuse tõttu kättesaadavaks.

Punase ahhaadi kivi koostis

Punane ahhaat kuulub nii kvartsperekonda kui ka oksiidide liikidesse. See tekib hüdrotermilistes tingimustes, temperatuuridel üle 100 kraadi.
See koosneb erinevate kvarts mineraalide kihtide superpositsioonist. See sisaldab suurt osa ränidioksiidist, aga ka pisikeses koguses alumiiniumi, kaltsiumi, rauda, ​​magneesiumi ja mangaani. Selle keemiline koostis on SiO² + AL, CA, Fe, MG, Mn.
Äärmiselt vastupidav on selle kõvadus 7 MOHS -i juures. Mis puutub selle tiheduse osas, siis see on 2,6 g/cm3.

Punase ahhaadi omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Nagu oma punane värv, kaitseb ahhaat südant ja laiemalt kogu südame -veresoonkonna süsteemi. See tugevdab veresoone ja parandab vereringet, et tagada kõigi elundite paremat hapnikuga varustamist. Paralleelselt meditsiinilise jälgimisega on see soovitatav inimestele, kellel on teatud patoloogiad, näiteks kõrge vererõhk, pulsisageduse häired või löögid. See osaleb raskete jalgade nähtuse leevendamisel, kipil ja hoiab ära veenilaiendite ilmnemise.
Lisaks tasakaalustab see GEM seedesüsteemi ja rahustab selle ebamugavusi. Transiidi parandamiseks tuntud see soodustab seedimist ja reguleerib oma kiirust. Seega osutub see tõhusaks kõhukinnisuse, puhituse või kõhulahtisuse vastu.
Punane ahhaat stimuleerib ka immuunkaitseid, nii et keha on haiguse korral valmis reageerima. See on väärtuslik abi paranemise perioodide kiirendamiseks.
Seoses sünnitusega saadab ta tulevasi emasid raseduse ajal ja sünnituse ajal, et muuta see periood võimalikult meeldivaks.
Lõpuks tagab see mineraal reproduktiivorganite tervise. Ta võib esindada liitlast abituse või viljatuse korral.

psüühilised omadused ja eelised

Punane ahhaat aitab parandada emotsionaalset juhtimist. Seega rahustab see meelt, vähendab nii stressi kui ka ärevust ning stabiliseerib meeleolu. See hingab palju positiivsust, mis mõjutab tumedaid mõtteid ja mäletsemeid. Ideaalne pessimistlike temperamentide jaoks, see julgustab optimismi vaatama maailma.
See GEM osutub tõeliseks motivatsiooniallikaks, millest oma igapäevane jõu ja sihikindlus tõmmata. Ta annab energiat julgeda oma püüdlusi jälgida, oma unistusi konkreetseks teha … lühidalt öeldes, et oma eesmärkide saavutamiseks liikuda. Edu ja õitsengu kivi, see võimaldab teil täielikult realiseerida ja pääseda juurde suurele isiklikule rahulolule. Seega aitab punane ahhaat suurendada lugupidamist ja enesekindlust.
Emotsionaalsel tasandil äratab see mineraal romantilisi tundeid ja puhub selle intensiivistamiseks kire jämedaid. See tugevdab lihalikke suhteid ja suurendab seksuaalset soovi täidetud intiimse elu järele.

Milline on punase ahhaadi jõud?

Punane ahhaat aitab taastada tasakaalu keha ja vaimu vahel. Lisaks on see energiline pärl, mis kutsub meid tegutsema.
Selle paljude vooruste maksimaalselt kasutamiseks on parem soosida kontakti nahaga. Võite seda kasutada hoolduskivina, lastes sihitud tšakrale asetatud rullitud veeris või rullitud kivi.
Punane ahhaat on suurepärane ehete mineraal. Võite seda kanda krae, ripatsi, käevõru või rõnga kujul.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse punase ahhaadiga?

Kristallid jagavad oma voorusi kõigi inimestega, kes soovivad sellest kasu saada, vahet tegemata. Kuid iga kivi on ühe või mitme sodiaagi märgiga ühendatud. Tema põliselanikud on nende eeliste suhtes vastuvõtlikumad.
Punane ahhaat on ühendatud Kaljukitse, Scorpioni ja Kaaludega. Need märgid saavad selle mõjust täielikult kasu.

Milliseid tšakraid seostatakse punase ahhaadiga?

Punane ahhaat mõjutab nii püha tšakrat kui ka juurtšakrat.
Esimesele sekkudes propageerib ta emotsioonide, tunnete ja mõtete vabanemist. See pakub palju rõõmu, entusiasmi ja loob tervislikke ja püsivaid suhteid. Lisaks arendab Red Acrate loovust, mis tekitab uuenduslikke ideid.
Juurtšakra kallal annab see pärl kindluse ja eneseaste. Tugevdades ankurdamist maa peal, milleks see energiat tõmbab, annab punane ahhaat intensiivse tasakaalu, stabiilsuse ja ohutuse tunde.

Millised kivid seostuvad punase ahhaadiga?

Litoteraapias võib kivide üksteisega ühendamine suurendada nende jõudu. Siiski on oluline kontrollida, kas need on hästi ühilduvad.
Punase ahhaadi mõju tõhusaks suurendamiseks pühale tšakrale saate valida tulekahju, korpuse, tsitriini või päikesekivi.
Kui soovite tugevdada selle sekkumist juurtšakrale, on onyx, kivistunud puit obsidiaan, parimad valikud.
Mis puutub Bréchic Jaspesse, siis see võimendab samaaegselt punase ahhaadi toimet kahel tšakral.

Kuidas punast ahhaadi puhastada ja laadida?

puhastage punane ahhaat

Punane ahhaat puhastage selle energia lähtestamine. Pärast liiga palju energiate imendamist küllastuvad mineraalid. See on põhjus, miks on oluline seda puhastusrituaali regulaarselt läbi viia.
See ei saaks olla lihtsam. Peate lihtsalt asetama oma punased kivid või ehted selge vett sisaldava anuma südamesse. Saate neid tunni või kahe pärast taastada.
Võite kasutada ka valget viirukit ja salvei fumigeerimise teel. Nende suits puhastab teie punase ahhaadi sujuvalt.

laadige punane ahhaat

Laadimine punane ahhaat võimaldab tal leida oma algse energia. Ilma elujõuta ei saa mineraalid teile oma eeliseid anda.
Selleks võite lasta sellel kaks tundi nautida esimesi päikesekiirte.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Püriit.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.