Quartz Aqua aura: tähendus, voorused ja omadused

Aqua Quartzi uskumatud mitmevärvilised peegeldused on meenutanud meie juttude sireenide sillerdavaid skaalasid. Selle ebareaalne, peaaegu maagiline välimus on absoluutselt hüpnootiline. Tõeline stressivastane kivi, see annab oma kandjale rohkem rahulikkust. See omistatakse ka kaitsejõule, mis ületab negatiivsust.

Sõna kvartsi etümoloogia pärineb mõistest “Quaterz” või “Qualiker”, mille tulemuseks on “halvad mineraalid”. Keskaja ajal sisaldas kvartsi apellatsiooni kõik mineraalid, arvestamata nende spetsiifilisi. Alles 16. sajandil määras kvarts ainult kivikristalle. Teise hüpoteesi kohaselt pärineb see sõna saksa “gewärz”, mis tähendab “väljakasvu”.
“Aqua” on ladinakeelne termin, mis tähendab “vett”. See omadussõna viitab selle pärliga paigutatud kaunile taevasinisele värvile. See tuletab meelde laguunide puhast ja läbipaistvat vett.
Aural on tugev müstiline ja vaimne mõõde. Tõepoolest, aura iseloomustab atmosfääri, mis ümbritseb inimest ja väljendab oma temperamenti. Mõnedel välja töötatud eriliste arusaamadega inimestel õnnestub näha aurasid. Neil on erinevad värvid, paljastades iga olendi sügava identiteedi. Aqua Quartzil on nii paljude värviliste ja sillerdavate peegeldustega, mis selle pinnal tantsivad.

Aqua Quartz aura määratlus

kvarts

meessoost nimi

Enam -vähem puhas kristalliseeritud ränidioksiid.

Aqua Quartz Aura ajalugu ja päritolu

Aqua aura kvarts on inimese kaasaegne teos. See on kvarts, mida on modifitseeritud erinevate protsesside abil, et anda sellele põnev metalliline sära.
See vikerkaare peegeldustega sinine pärl tuletab meelde Atlantise legendi, millele Platon oma lugudes viitab. Seda seostatakse ka 7 Elohimiga, kes vastutavad selle eest, kuidas õpetada, kuidas uuesti luua olulisi asju ja avastada selle elumissioon. Seega on Aqua eesmärk loominguline energia korrutada, et see oleks täielikult realiseerunud.
Kooskõlas oma olemusega ei ole Aqua Aura kvartside hoiustamist. Arvestades aga kvartsi suurt kättesaadavust kogu maailmas, on Aqua kvartsil kivi väga taskukohase hinnaga.
Selle kristalli saate ehete kujul, mille sära sarnaneb merineitsi skaaladega. Kvartsil on sinine ka punktis, sfääris või dekoratiivsetes objektides. Médicine’i praktikud soovivad seda kasutada vastavalt litoteraapia ettekirjutustele.

Aqua Quartz Stone aura koosseis

Kvartsil on tegelikult kivikristall, mis on läbinud keemilise töötlemise. Tõepoolest, see pärl on täielikult mähitud kullast koosnevasse lahusesse. Seejärel koosneb meetod kas kivi vee all elektrimisel või selle auruga 800 kraadi juures. Seega annavad need protsessid mineraalidele hüpnootilisi vikerkaare peegeldusi nii väga hinnatud. Lisaks aspekti muutusele on selle inimese sekkumise eesmärk suurendada kvartsi vibratsiooni kiirust, et suurendada energiajõudu suurenemiseks.
Kvartsil on sinine, nagu kivikristall, kust see pärineb, koosneb peamiselt ränidioksiidist (Sio²).
See mineraal osutub suhteliselt vastupidavaks. Selle kõvadus on 7 MBS ja selle tihedus on vahemikus 2,68 kuni 2,72 g/cm3.

Aqua Quartz Aura omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Aqua Quartz on vabastanud õrna ja tasakaalustava mõju. Sellele antakse võim tugevdada immuunsussüsteemi, eriti põletikuga võidelda. Ta osaleks ka hingamisteede allergiate nagu külmetushaiguste, silmade ärritus, kurguvalu sümptomite leevendamisel.
Sinine pärl on seotud hingamissfääriga. Seega võitleb see kurgu ja kõri kiindumuste vastu. See on endiselt efektiivne bronhiidi raviks, hääle väljasuremisest taastumise või kokumise vähendamise osas.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu paljudel sinistel kividel, on Aqua Quartzil ärevuse korral äärmiselt kasulikud voorused. See GEM edendab lõõgastumist ja sisemist rahulikkust, osaledes igapäevase stressi juhtimise parandamisel. See võimaldab teil kogeda ettenägematuid või segaseid olukordi, kus on palju rohkem torustikku ja meeleavaldust.
See sinine kristall tuhande nüansiga kehastab lahti. Ta kutsub meid tegelema ettekirjutustega suurema eraldumisega, leppima mitte alati tipus või mitte, et saada sekkuda kõigile rinnetele. Seega aitab see ümbritseda end heatahtlikkusega ja saada enesekindlust.
Sellest kivist tekib palju optimismi. Aqua Quartz on julgustanud maailma tajuma positiivse prisma kaudu. See aitab õppida perspektiivi, võttes kõrguse. See tegevus aitab suuresti ravida varasematest sündmustest tulenevaid hingehaavu. Tänu talle on lihtsam edasi minna, tundmata kahetsust, kibedust või melanhooliat. See võib saada rekonstrueerimisprotsessis traumaga tegelenud inimestega.
Lisaks antakse see pärl kaitsejõule negatiivsete lainete, mürgiste inimeste, aga ka pahatahtlike üksuste eest. See võimaldab eriti säilitada teie vaimset tervist ja parandada moraali.
Lõpuks aitab see sinine kristall optimeerida nii suhtelisi võimalusi kui ka suhtluse kvaliteeti. See piirab konflikte ja arusaamatusi ning loob tervisliku ja lugupidava dialoogi. Samal ajal hõlbustab ta romantilisi ja sõbralikke suhteid, osaledes nende intensiivsemaks ja autentsemaks. See mõjutab ka sisekommunikatsiooni, et ennast kuulata.

Milline on Aqua Quartzi jõud?

Quartzi peegelduste ilu on tegelikult suurepärane ehtekivi. Seega saate seda kanda kaelakee, ripatsi, käevõru või isegi kõrvarõngaste kujul.
Rullitud kivi kujul saate selle taskusse libistada nii, et see saadaks teid kuhu iganes lähete.
Quartzi näpunäited saavad olla dekoratiivse objektina või kasutada kaitseriituste ajal. Need lõigatud objektid sobivad ideaalselt tulede, meediumite või kartomaatsete jaoks.

Milline astroloogiline märk seostatakse Aqua Quartziga?

Kõik mineraalid on seotud ühe või mitme astroloogilise märkiga. Kuigi kivid on kasu kõigile inimestele, ilma et oleksid seotud sodiaagimärkide põliselanikud, on nende mõju suhtes tundlikum.
Sel juhul on Quartz kinnitatud Amburiga.

Mis tšakra on Aqua Quartz au au?

Kvarts on ühendatud kurgutšakratega. Tema tegevus aitab kaasa enesekindluse suurenemisele ja karisma suurendamisele. See kivi vabastab hääle ja parandab nii suhtlemist kui ka kõnet. Lisaks julgustab ta üles ehitama püsivaid ja omadusi, nii palju sõbralikke, peresid kui ka armastajaid.

Millised kivid seostavad Aqua Quartziga?

Litoteraapias mõjutab kahe või kolme kalliskivi oma võimeid intensiivistamist. Selle võimsa kasuliku sünergia kasuks on parem tagada valitud mineraalide ühilduvus. Vastupidiste voorustega kristallide ühenduse korral tühistatakse nende mõjutused.

Quartzi jõu võimendamiseks on soovitame teil abielluda Larimaris, Labradoriidis, sinises ahhates või Angeliit,

Kuidas kvartsil puhastada ja laadida?

puhastage Aqua Quartz aura

Kõik kivid tuleb regulaarselt puhastada. See on nende hoolduse ülioluline samm, mis soodustab nende energia pikaealisust. Mida rohkem te selle eest hoolitsete, seda rohkem saate oma kalliskivide eelistest kasu.
Kvartskivide ja ehete puhastamiseks asetage need filtreeritud ja kergelt soolase veega anumasse. Tunni pärast saate neid pehme lapiga kuivatada. Lisaks jääb valge salvei kasutamine fumigeerimise teel puhastusmeetodiks, mis austab kristalle.
Need energiapuhastusprotsessid võimaldavad mineraalidel maha laadida kogu kulumisel või kasutamisel kogunenud energia.

laadige kvarts aqua aura

Aqua kivi on tänu tähtedele laadinud. Selleks laske sellel nautida kuu mõju üheks ööks. Tund pikkune kokkupuude hommikuse päikesekiirtega võimaldab tal kogu oma elutähtsat energiat laadida.
Võite valida ka elulille või asetada oma kvartsikivid ja ehted on sinised ametüsti geodis.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Quartzil on roosa.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.