Quartzil on roosa: tähendus, voorused ja omadused

Kvartsil on roosa, see on armukivi. Võimalik lahustada konflikte, pingeid ja negatiivseid emotsioone, annab see võimaluse inimkonnaga täidetud positiivsele energiale. Selle mitmevärviliste peegelduste ilu eest auhinnatud pärl saab kõrge vibratsioonimääraga teie parimaks liitlaseks. Avastage see edasise viivituseta.

Kust pärineb nimi “Quartzil on roosa”?

Nimi “Quartz” tõmbab oma allika mõistetest “Quaterz” või “Quaderz”, mida saab tõlkida kui “halbu mineraale”. Teiste hüpoteeside kohaselt pärineb tema etümoloogia saksa “Gewärz”, mis tähendab “väljakasvu”. Keskajal viitab kvarts kõigile kalliskividele, kõik mineraalliigid kokku. Alles 16. sajandil kasutati kivikristallide tähistamiseks sõna kvarts.
Aura annab kvartsi esoteeriliseks, peaaegu maagiliseks mõõtmeks. Tõepoolest, me nimetame “Will” nähtamatuks õhkkonnaks, mis ümbritseb inimest ja väljendab tema isiksust. Inimestel, kelle eriti sensoorsed ettekujutused on eriti teravad, õnnestub aurad visualiseerida. Need kannavad erinevaid värve, paljastades iga olendi temperamendi. Samuti kutsub Quartzi esitatud värviliste ja sillerdavate peegelduste lõpmatu sort esile selle energiaümbrise väljanägemise.

Quartzi määratlus

kvarts

meessoost nimi

Kristalliseeritud ränidioksiidi mitmekesisus, mis võib sisaldada lisandeid.

Quartzi ajaloos ja päritolul on roosa

Kvartsil on keemiline manipuleerimine, mis annab kivikristallile ainsuse sillerdava metallilise välimuse.
Kuna see roosa mineraal koos vikerkaare peegeldustega on inimese puhas leiutis, pole tal õiget lugu. Kvartsil on roosa, mis ei tulene ühtegi hoiust. Kuid kuivõrd algsel kvartsil on suur kättesaadavus maailma neljas nurgas, jääb see väga odav pärl. Kvartsiga saate hõlpsalt saada roosa atraktiivse hinnaga.
See kristall on väga populaarne kui ehekivi. Selle vikerkaare peegeldused on tõepoolest absoluutselt jumalikud ja meenutavad seebimullide kauneid värve. Kvartsil on roosad erinevad vormid. Kõige tavalisem jääb kvarts aura otsaks. Seda leidub ka mõnes orgoniiti, kera kuju, rullitud kivi, veeris või kvartsi tükid.

kvartskivi koostisel on roosa

Kvarts on modifitseeritud kivikristall. Selleks sukeldatakse kristall enne veealuse elektrimist või kõrgel temperatuuril kandes vedelast kullast koosneva segusse. Need sammud annavad oma iseloomulike peegelduste pärli. Lisaks on selle meetodi eesmärk suurendada kvartsi vibratsiooni kiirust, et suurendada selle elutähtsat energiat.
Kvartsil on roosa, mis sisaldab peamiselt ränidioksiidi (Sio²).
7 MOHS -i kõvadusega on see kivi šokeeriv. Selle tihedus varieerub vahemikus 2,68 kuni 2,72 g/cm3.

Quartzi omadustel ja eelistel on roosa

füüsilised omadused ja eelised

Quartzil on roosal südame -veresoonkonna süsteemile kasulik mõju. Lisaks kohandatud meditsiinilisele jälgimisele kaitseb see kivi südant ja võimaldab võidelda selliste südamepatoloogiate, näiteks infarkti, südamepuudulikkuse või flebitise vastu. See mängib rolli kardiovaskulaarse süsteemi tervises, kuna osaleb nii veenide kui ka arterite seina tugevdamisel. Lisaks kipub see sillerdav Gem soodustama vereringet elundite optimaalseks hapnikuks. See kristall on soovitatav kõrge vererõhu, venoosse puudulikkuse korral. See võib leevendada raskete jalgade tunnet ja vältida veenilaiendite ilmnemist.
See sillerdav roosa pärl aitab kaasa käbinääre stimuleerimisele. See aitab parandada une kvaliteeti ja vähendada säästval stressi.
Lisaks sisaldab Aqua Rose’i kvarts intensiivset elutähtsat energiat, mida ta oma hoidikule edastab. Seega võimaldab see teil leida elujõudu, suurendada motivatsiooni ja edendada füüsilist aktiivsust.
Lõpuks aitab mitmevärviliste peegeldustega pärl keha võõrutada. Tõepoolest, see toetab eliminatsioonorganeid nagu maksa, neerud, aga ka kõhunäärmed. See toiming soodustab toksiinide drenaaži keha paremaks üldiseks toimimiseks.

psüühilised omadused ja eelised

Quartzil on roosa, mis edendab tingimusteta ja universaalset armastust. Ta osaleb kindlate sidemete kudumisel teistega, aga ka pere, sõbralike või lihalike suhete tugevdamisel. See on pärl, mis julgustab oma tundeid väljendama. Selle võim kipub võimendama selliseid inimlikke omadusi nagu empaatia, heatahtlikkus, aga ka solidaarsus ja sallivus. Kvartsil osaleb roosa ka puhta armastuse suurenemises, et olla rohkem andestav.
Lisaks on kvartskivi rahustanud negatiivseid ja toksilisi emotsioone nagu pahameel, armukadedus, viha või vihkamine. See võimaldab positiivsel mõttel oma mõtetes elada, et näha elu roosas. See pärl on soovitatav inimestele, kes kipuvad elama minevikus, et mõelda valulikele mälestustele või näha klaasi pooleldi tühjana.

Milline on kvartsi võimsus roosa?

Armastuse kivi Par Excellence, Quartzil osaleb roosa halbade lainete neutraliseerimisel ja kasuliku atmosfääri loomisel. See kipub välja tooma enda parima.
Kvartsil on edu peegelduste ilu. Ehtekivina tegutsedes sünnitab see maagilise aspektiga uskumatuid kaunistusi. Kaelakee, ripatsina, käevõru või kõrvarõngastena võib see klassikalise rõivastuse heledamaks muuta.
Võite valida ka kvartsitud kivi roosa või veeris. See vorming sobib ideaalselt transportimiseks, et teid reisil või igapäevaelus saada.
Kvartsi vihje paigaldamisel on teie kodus roosa, see aitab tagada õnnelikku õhkkonda, mida tähistatakse armastuse ja rõõmuga.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse kvartsiga roosa?

Mineraalid on seotud sodiaagi märkidega. Nende märkide põliselanikud saavad kivi mõjust rohkem kasu. GEM -id jagavad siiski oma voorusi kõigi inimestega, kes soovivad sellest kasu saada.
Kvartsil on roosa, mis on ühendatud pulli, vähi, neitsi ja kapricorni märkidega.

Milline tšakra on kvarts roosaga seotud?

Kvartsil on roosa, mis hoiab ühenduse südatšakraga. Kui see toimib selle energiakeskuse osas, julgustab see elu sellisena, nagu see on, ja hindama igapäevaelu väikseid naudinguid. Ta kutsub meid nägema eksistentsi ja maailma ilu ja lootuse positiivse prisma abil. See pärl hoiab ära uudiste sünge.

Millised kivid Quartziga seostumiseks on roosa?

Litoteraapias suurendab mitme sarnase kalliskivi kombinatsioon nende vooruste jõudu. Exous kombinatsiooni korral tühistatakse teie kivide volitused.
Quartzi jõujõu võimendamiseks soovitame teil abielluda kividega, mis töötavad ka südametšakras. See kehtib roosa kvartsi, roosa turmaliini, maasikakvartsi, morganiidi ja väärisjutistega.

Kuidas kvartsi puhastada ja laadida on roosa?

puhastage kvarts on roosa

Kivide puhastamine on endiselt nende energiahoolduse oluline läbikäik. See samm võimaldab neil lähtestada, et nad saaksid uuesti vibreerida nagu esimesel päeval!

Kvartsikivi puhastamiseks asetage see tund aega soolases vette. Võite kasutada ka fumigeerimist. See meetod on mineraalide puhastamiseks valge salvei põletamine. Huvitav on teie sisemuse energiat samal ajal puhastada.

laadige kvartsil roosa

Kivi on tänu tähtedele laadinud. Selleks laske sellel nautida kuu mõju üheks ööks. Selle magus valgus austab teie pärlit ja paneb selle katma kogu oma elutähtsa energia.
Samuti saate oma kvartsi panna hunnik kivikristalli. Sellel on võimas regenereerimise annetus.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Rauasilm.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.