Raudsilm: tähendus, voorused ja omadused

Sportides hüpnootiliste metalliliste peegeldustega trikoloori kleiti, pakub Raudsilm suurepärase iluga maastikku. Tunnustatud oma energilise jõu tõttu annab see iseenda realiseerimiseks vajaliku jõu ja energia. Avastage selle lugu ja voorused.

Kust pärineb nimi “Raudsilm”?

Nimi “Raudsilm” pärineb selle maastikust, mis lööb punase, musta ja kullaga. Selle komponeeriv tiigrisilm annab sellele läikiva peegelduse, mis sarnaneb õpilasega. Lisaks annab hematiidi olemasolu, mis koosneb raudoksiididest ise, sädeleva metallise sära. Varem ristiti “itabiriit” või “tigeriit”.

Raudse silma määratlus

rauasilm – isane

Kivi koosneb hematiidist, Jasperist ja tiigrisilmast.

Raudse silma ajalugu ja päritolu

Litoteraapias on rauasilma sekkumise spekter äärmiselt lai. Ja mõjuval põhjusel annab see pärl selle moodustava kolme mineraali volitused.
Praeguseks viitavad vähesed kirjutised triibulisele kristallile. Me teame siiski, et Rooma sõdurid kandsid teda võitluse ajal kaitsekivi. Tõepoolest, rauasilm oli teadaolevalt vigastusi, aga ka kurjusi üksusi. Lisaks tunnistati, et see võimendab vaenlase ületamiseks tugevust ja elujõudu.
Tema trikolooride maastik võrgutab nüüd juvelille, kes seda kasutavad suurepäraste kaunistuste loomiseks. Seda leidub ka dekoratiivsete energiasfääride või püramiidide kujul.
Raudse silma hind on umbes 120 eurot kilo. See on odav pärl, mida saate hõlpsalt ja madalama hinnaga.

Rauasilma koostis

Raudse silmakiviga on täiesti põnev kompositsioon, kuna see koosneb nii hematiidist, Jasperist kui ka tiigrisilmast. See pärl on osa oksiidide mineraalliigist. Selle keemiline valem on järgmine: fe²o³ (hematiit) + [Sio² + Fe, O, OH] (Jaspe) + [SiO² + feooh] (tiigrisilm) + al, mn, na.
Selle mineraali värvide variatsioonid on tingitud selle sisalduva raua hulgast. See on eriti vastupidav kivi, mille karedus võnkub vahemikus 6,5 kuni 7 MOHS. Selle tihedus kõigub vahemikus 3,4 kuni 4,6.

Raudse silma omadused ja eelised

füüsilised omadused ja eelised

Raudoksiidi sisalduse tõttu parandab see GEM raua assimilatsiooni keha poolt. See on eriti soovitatav aneemia all kannatavatele inimestele ja aitab neil võidelda rauavaeguste vastu, mis põhjustavad eriti olulist väsimust.
Raudsilm võimaldab teil end kurnatuse eest kaitsta. See annab uue energia, suurendab jõudu ja vastupidavust. See sobib ideaalselt sportlastele või spetsialistidele, kes peavad pikka aega intensiivseid füüsilisi pingutusi tekitama.
See mineraal parandab vereringet, mis tagab kõigi elundite hapnikuga varustamise. See on näidatud raskete jalgade tunde korral ja veenilaiendite veenide ilmnemise vältimiseks.

psüühilised omadused ja eelised

Nagu ka tema toime kehale, võitleb ka Raudsilm vaimse väsimusega. Olulise ületöötamise või vaimse koormuse korral suurendab see GEM teie elujõudu. Lisaks aitab see vältida läbipõlemist või depressiooni nähtusi.
Nii sihikindluse kui ka tahte tugevdades toob ta oma projektide konkreetseks tegemiseks ja unistuste jätkamiseks vajaliku motivatsiooni. Raudsilm jääb tegevuskivi. See suurendab igapäevast tootlikkust ja saavutab seatud eesmärgid.
Ankurdamise mineraal kutsub ta meid keskenduma praegusele hetkele ja kasutama ära iga sekundi. Lisaks tõstab ta tulevikuga seotud hirme ja pakub intensiivse turvalisuse tunde.

Milline on raudse silma jõud?

Raudsel silmal on võimas energiat, mis julgustab meid tegutsema.
See jaotab oma efektid kiiresti nahaga kokkupuutel. Selleks tuleks seda kanda käevõru, ripatsi või kaelakee kujul. Võite ka rauast veeretatud kivi, mida hoiate taskus.
Energiliste vooruste tõttu ei ole soovitatav seda öösel hoida, kuna see võib teie unetsüklit häirida.
Lõpuks saate ühe keskendumisvõime ja tootlikkuse parandamiseks asetada ühe oma lauale.

Milliseid astroloogilisi märke seostatakse raudse silmaga?

Raudsilm sobib kõigile. Kuna see on endiselt kinnitatud Jäär, Scorpioni ja Sõnni sodiaagi tunnuste külge, on nende põliselanikud oma võimete suhtes tundlikumad ja saavad seda täielikult ära kasutada.

Millise tšakraga on seotud rauasilm?

Raudsilm on ühendatud juurtšakraga, mida nimetatakse ka põhitšakraks. See on Coccyxi tasemel. See sümboliseerib maale ankurdamist, mis tõmbab elutähtsat energiat. Kui trikoloori Gem toimib sellel energiakeskusel, ühendab ta oma hoidiku reaalsusega ja annab sellele selge. Seejärel saab ta praeguse hetke täielikult elada ja keskenduda oma prioriteetidele.

milliseid kive seob raudse silmaga?

Kõigil kalliskividel on nii vibratsioon kui ka oma voorused. Samuti, kui soovite neid üksteisega seostada, on endiselt soovitatav tagada, et nende volitused ei oleks vastuolus, kuna nad võiksid end tühistada või isegi tekitada mõningaid häireid.
Rauasilma mõju suurendamiseks juurtšakrale saate sellega abielluda härjasilmaga rodoniidi, obsidiaani või musta opaaliga.

Kuidas rauasilma puhastada ja laadida?

puhastage raudsilm

Mineraalide puhastamine tuleb regulaarselt läbi viia, et vabastada kõik nende kasutamise või pordi ajal salvestatud energiad.
Raudse silma lähtestamiseks võite selle asetada kerge veemahutisse ja lasta sellel tund aega seista. Vifi või valge salvei kasutamine fumigeerimise teel on ka selle puhastamiseks väga tõhus.

laadige rauasilm

Laadige rauasilm pärast puhastamist, see võimaldab tal kogu oma elutähtsa energia taastada. Seega saab ta teile uuesti oma eeliseid saata.
Selleks saate selle üheks ööks paljastada pehme kuuvalgusega. Samuti saate oma raudkive või ehteid paigutada kvartsklastrisse või ametüsti drusi.

 

Kui teile meeldis selle kivi esitlus, vaadake palun järgmist lehekülge ; Rodokosio.
Lugege kõike selle poolvääriskivi geoloogiast ning selle ajalugu ja kasulikkust ümbritsevatest saladustest.